PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Wzór na skórę

Fiergul - Pon 22 Sie, 2011
Temat postu: Wzór na skórę
Wie ktoś może, jak mogę wrzucić na swoją skórę napis i logo w stylu takim jak na tym filmiku w 40 sekundzie ma pierwszy koleś od prawej i pierwszy od lewej ?
Zwierz@k - Pon 22 Sie, 2011

pytanie tylko w jakim filmiku
Fiergul - Pon 22 Sie, 2011

a no tak sorry sorry, zapomniałem wrzucić link, oto on:
http://www.youtube.com/watch?v=yCvkZO3pmXI

BadMotherfucker - Pon 22 Sie, 2011

Dobry szablon i lakier do samochodu w spreju powinien załatwić sprawę
Fiergul - Wto 23 Sie, 2011

A macie może jakieś propozycje na inne sposoby ?
BadMotherfucker - Wto 23 Sie, 2011

Bez szablonu w życiu tego nie zrobisz a wszelkie inne farby szybko zejdą
IMO jedyny sposób

spaf_antynazi - Wto 23 Sie, 2011

jedz do Czech.... Czesi maja czesto takie kurtałki... wybierasz sobie ktora chcesz.... koles sie najebie... "pozyczasz" i masz :)
Fiergul - Wto 23 Sie, 2011

Ok, dzięki za info ;-)
kołtun - Sob 27 Sie, 2011

kurde tak sie włąsnie zastanawiałem nad sprejem, ale mam taka watpliwość, czy ten sprej w jakis sposób nie skruszeje ?
ko0niu - Sob 27 Sie, 2011

pewnie, że się skruszy. Czy to naprawdę jest takie trudne iść do szewca i poprosić o farbę do skóry? Potem idzie się na dział "gospodarstwo domowe" do najbliższego marketu, kupuje wygodną gąbkę. potem szablon i w ciągu 24 godzin mamy rysunek na skórze. mniej to ryzykowne niż sprej który się będzie kruszył i prawdopodobnie rozleje się zanim nam wyschnie. gąbka nasączona farbą daje więcej kontroli, zasadniczo przecież można poprawić, 2,3 razy. 2 dni we wrześniu chyba idzie bez ramony przeżyć.
kołtun - Nie 28 Sie, 2011

Dzięki stary za podpowiedź :) Pozdrawiam
butcherbaby - Pią 10 Lut, 2012

kumpel kiedyś poszprejował sobie papę na pięć kolorów, zanitował rękawy i chodził jak sztywniak przez kolejne 2 lata dopóty, dopóki mu tej skóry nie zajebali. Swoją drogą to niezłe głupki musiały być, żeby takie coś brać. W każdym razie spreyowanie odradzam! Głupio wygląda i się kruszy po jakimś czasie :)
Konan - Pią 10 Lut, 2012

moze markerem jakims lepszym? chodzi mi o to aby krawędzie klap i szwy pomalowac na biało, czym polecacie to zrobic?
k_u_dlaty - Pią 10 Lut, 2012

a lakier do paznokci? albo zwykły korektor? :old:
wajch - Sob 11 Lut, 2012

Ja mam pomalowaną korektorem. Rysunku z tego raczej nie zrobisz, ale napisy się trochę trzymają.
Konan - Sob 11 Lut, 2012

nie kruszy się? kurde, szłyszałem o farbach do skóry, ale nie wiem gdzie je dostac :sad:

lakierem do paznokci tego dokładnie nie zrobisz. Myślałem aby isc do jakiegos papierniczego i kupić marker z jakiejs lepszej firmy, nie jakis pierdolony flamaster, moze tym siadnie?

k_u_dlaty - Sob 11 Lut, 2012

no wydaje mi się że jeżeli kilka razy korektorem pomalujesz to dratwa ze szwów wpije to i się będzie trzymało. zrobisz to dokładnie i zawsze można równo poprawić. wszystko wcześniej czy później zejdzie, ale cena też ważna :bananik:
Konan - Sob 11 Lut, 2012

wole wiecej zabulic i papy nie zjebac :P powędruję do szewca i skumam czy ma jakies farby do skór.

mam putanie jeszcze, przerabiał ktoś juz swoja ramone? ma ktos moze jakies foty, bo szukam pomysłu (nie żebym był nieoryginalny, moze malo kreatywny :mrgreen: )

wajch - Nie 12 Lut, 2012

Konan napisał/a:
nie kruszy się? kurde, szłyszałem o farbach do skóry, ale nie wiem gdzie je dostac :sad:

lakierem do paznokci tego dokładnie nie zrobisz. Myślałem aby isc do jakiegos papierniczego i kupić marker z jakiejs lepszej firmy, nie jakis pierdolony flamaster, moze tym siadnie?


kruszy, ale moja ramona nie jest ozdobiona tylko popisana, czego nie trzeba poprawiac bo jak sie skruszy całkiem to napiszę od nowa. Co do markerów to mi znajomy kostkę malował jakimś wielkim markerem coś mi tam pierdolił, że dla graficiarzy czy coś tam, nie wiem czy dobrze mówię bom najebany, ale jak już to chyba tym by się trzymało. Chociaż wsiąkanie "tuszu" markera w skórę? czarno to widzę.

Konan - Nie 12 Lut, 2012

jak na najebanego to piszesz jak kurwa Mickiewicz :P


nic, pójde do szewca i zdam relacje, co i jak

Artex - Wto 21 Lut, 2012

Konan, czekamy.

A w między czasie:
Kurtka jeansowa. Czym napisać / narysować?

wajch - Wto 21 Lut, 2012

Artex napisał/a:
Konan, czekamy.

A w między czasie:
Kurtka jeansowa. Czym napisać / narysować?

ja mam sprejem pomalowane, trzyma się a sądzę, że z szablonem można zrobić coś ciekawego.

Konan - Pon 27 Lut, 2012

ja na katanie robilem o tak;

wycinasz wzór
przykładasz
walisz spreyem

i git :jacko:

byłem u szewca ale ten nie miał farb do skóry, wysłał mnie do jakiegos sklepu, ale nie miałem okazji w nim jeszcze być. poszukuje dalej :)

wajch - Pon 27 Lut, 2012

a na czym wzora wycinałeś? bo moje zdolnośći manualne są na niskim poziomie
zachariasz - Pon 27 Lut, 2012

kiedyś zrobiłem sobie zajebistą wycinankę do tego spreju chcąc przyozdobić plecak...
efekt?
chuj strrzelił efekt bo cała farba wsiąkła :glupek:

Plecak szmaciany oczywiście :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group