PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - squat spokojna Warszawa

goosicaa - Pią 05 Sie, 2011
Temat postu: squat spokojna Warszawa
Może to nie miejsce ale ostatnia deska ratunku :wall: . Szukam wszelkich informacji na temat squat'u na ul.Spokojnej w Warszawie. Oczywiście teraz już nie istnieje ale może ma ktoś jakieś info,zdjęcia lub amatorskie filmiki które mógłby mi udostępnić :strach: . Mój facet tam mieszkał przez jakiś czas. Proszę o pomoc :*
Aneta - Pią 05 Sie, 2011

goosicaa napisał/a:
Mój facet tam mieszkał przez jakiś czas


chcesz mu zrobić laurkę na rocznicę ?

goosicaa - Pią 05 Sie, 2011

Nie. Wiem że tęskni za tamtymi czasami. przez ostatni czas szuka wszystkiego na temat tego squat'u. widzę że już się poddaje a ja chce mu tylko pomóc.
Stanzberg - Sob 06 Sie, 2011

Pierwsze słyszę, że tam w ogóle był skłot, okolica średnio alternatywna. :D W jakich to było latach?
Rotten82 - Sob 06 Sie, 2011

Kiedyś dzień po imprezie na Elektromadonnie, ktoś zadzwonił do drzwi, kumpel otworzył, a tam dwie kinderpankówy i mówią, że do Kamila. kumpel zdziwiony mówi, że żaden Kamil tutaj nie mieszka, a one w szoku "jak to, przecież byłam w jego pokoju".
morał z tego taki, że koleś przeleciał pannę wmawiając jej, że mieszka na skłocie, a ta głupia na to poleciała ^^

goosicaa - Śro 10 Sie, 2011

Wiesz Rotten82 nie mam 15 lat żeby lecieć na coś takiego ale dzięki za historyjkę :) suat na spokojnej istniał mniej więcej wtedy co squat fabryka. dat niestety jeszcze się nie dowiedziałam.
BziuM - Śro 17 Sie, 2011

w tamtych okolicach to był chyba tylko skłot 'na szkole', gdzie mieszkali menele z fabryki po jej wyburzeniu. jak się chłopak nazywa? ;]
suchy693 - Śro 17 Sie, 2011

BziuM napisał/a:
gdzie mieszkali menele z fabryki po jej wyburzeniu. ;]
:mrgreen:
janek_janusz - Śro 17 Sie, 2011

kto nie pracowal nigdy w fabryce ten pracowal pewnie na roli. Przeciez kraj, w ktorym zyjemy zrodzil sie na sojuszu robotniczo chlopskim.

http://openlibrary.org/bo...enia_narodowego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group