PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - uderzamy w system?

Rotten82 - Nie 24 Lip, 2011

co ma harry potter do panowania nad swoim życiem? :zdziwienie:
ko0niu - Nie 24 Lip, 2011

też nie rozumiem. Co ma mainstreamowe kino do wyborów i świadomych decyzji.
sXe HC - Nie 24 Lip, 2011

może chodziło o rozładowanie atmosfery :lol:
Marchin - Nie 24 Lip, 2011

No trochę to nie spójnie napisałem i mała szansa by ktoś oprócz mnie to zrozumiał :mrgreen: . Chodziło mi o to że jest mnóstwo takich klientów co uważają że wybierając miedzy PO i PiS mają jakiś zajebiście realny wpływ na to co się dzieje w kraju, a ten potter był dla podkreślenia niskiego zainteresowania czymś ponad podawaną papkę. ;-)

Na moje to już lepiej chyba dyskutować o tym jak jebać system nawet by w końcu dojść do wniosku ze gówno można niż nawet nie próbować.

zgon - Pon 25 Lip, 2011

janek_janusz napisał/a:
Chce dodac tylko to, że jeśli ktoś kto nie umie przekonać wolnego człowieka do pewnej drogi za pomocą słowa jest nic nie wartym dupkiem.


:O więc wszyscy bądzmy wyznawcami jehowy! to uchroni nas od bycia dupkiem!

Rotten82 - Pon 25 Lip, 2011

janek_janusz napisał/a:
Chce dodac tylko to, że jeśli ktoś kto nie umie przekonać wolnego człowieka do pewnej drogi za pomocą słowa jest nic nie wartym dupkiem.

a więc jesteś nic nie wartym dupkiem, bo za pomocą słowa nie jesteś w stanie przekonać ani jednej osoby na tym forum o słuszności swoich kretynizmów

janek_janusz - Pon 25 Lip, 2011

Rotten82 napisał/a:
janek_janusz napisał/a:
Chce dodac tylko to, że jeśli ktoś kto nie umie przekonać wolnego człowieka do pewnej drogi za pomocą słowa jest nic nie wartym dupkiem.

a więc jesteś nic nie wartym dupkiem, bo za pomocą słowa nie jesteś w stanie przekonać

chłopie zluzuj odzywki. Nie słowem tylko czynem. Wyrywasz zdanie z kontekstu i tu czeka Cie niespodzianka. Wroc do kontekstu i poczytaj uwaznie, powoli...

Jesli nigdy nie odczules pały przemocy systemu to i tak pewnie nie zrozumiesz. Jakies sytuacje z milicja/ policja pamietasz Rotten?

Huncwot - Wto 27 Mar, 2012

Pała systemu... Co taki wychowany przez lesbijki smarkacz, ze starym-skurwielem na głowie może wiedzieć o systemie... Z tym nie wygrasz. Najlepiej pierdol ten zawszony, syfiasty kraj i jedy za granicę, tam jebniesz glany w kąt i będziesz zadowolony z jak szczeniak przy cycu matki. Jesteś śmiesznx, kolezko-zabijem-system.
k_u_dlaty - Śro 28 Mar, 2012

Ej wyluzuj bo janusz to forumowy klasyk :lol:
Huncwot - Śro 28 Mar, 2012

Chłe, chłe, bobrze, musiałem to wywalić :P tylko podkurwiają mnie dzieci, które buntują się, przeciwko chuj wie czemu i opowiadają wszem i w obec, jakie to z nich rasowe puncury, "waląc system" w internecie xD :bejzbol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group