PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - uderzamy w system?

janek_janusz - Śro 15 Cze, 2011
Temat postu: uderzamy w system?
chodzi o zakończenie tej agonii systemu, która dzieje sie dzis przez wieloletnie wojny, zbrodnie rzadów. hiporkyzyje polityczną. hipokryzje dorobkiewiczowstwa (kredytowe szczescie). Czy mozemy to zatrzymać?
Chodzi o zaprzestanie finansowania państwa na dłuższych dystanstach. Odwrócenie sie kompletne od władzy. Kto byłby gotowy? NA...
STOP. na wybory
STOP. na podatki
STOP. na powielanie wzorów

bladaczka - Śro 15 Cze, 2011

janek_janusz napisał/a:
STOP. na powielanie wzorów
na to chyba jeszcze nie jesteś gotowy
janek_janusz - Śro 15 Cze, 2011

blada, tu nie chodzi o gotowosc wylacznie językową.
Mecenas - Śro 15 Cze, 2011

bladaczka napisał/a:
janek_janusz napisał/a:
STOP. na powielanie wzorów
na to chyba jeszcze nie jesteś gotowy

samo sedno

ko0niu - Śro 15 Cze, 2011

wyjąłeś już widły i pochodnię z piwnicy? Bilet do stolicy kupiony? Niby jak spryciarzu zamierzasz ukręcić łeb tej hydrze? Czysto teoretycznie stoi za tobą maciupki procent naprawdę wkurwionego narodu, którym wydaje się, że coś mogliby zrobić. Pewnie do kilkuset sztuk w skali kraju (90% z nich nawet nie ma prawa głosu bo to pryszczaci buntownicy). Niepłacenie podatków skończy się dla ciebie w pierdlu. Teraz możesz mi jeszcze przedstawić swoją wizję systemu bez nich. Sam fakt, że piszesz o tym w internecie świadczy o tym, że nie bierzesz czegoś takiego poważnie pod uwagę.
zachariasz - Śro 15 Cze, 2011

To wygląda tak jakbyś janek_janusz miał 14 lat i się wczoraj dowiedział co to system :eeek:
BadMotherfucker - Śro 15 Cze, 2011

DOBRA prowokacja nie jest zła - ta jest wybitnie kiepska :green:
Rotten82 - Śro 15 Cze, 2011

O KURRWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rozwal - Śro 15 Cze, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
DOBRA prowokacja nie jest zła - ta jest wybitnie kiepska :green:
musze Cie zmartwic...
suchy693 - Śro 15 Cze, 2011
Temat postu: Re: uderzamy w system?
janek_janusz napisał/a:

Chodzi o zaprzestanie finansowania państwa na dłuższych dystanstach. Odwrócenie sie kompletne od władzy. Kto byłby gotowy? NA...
STOP. na wybory
STOP. na podatki
STOP. na powielanie wzorów

Budyń - Śro 15 Cze, 2011

dla mnie ok, ale musimy się umówić na konkretną godzinę, inaczej akcja nie ma sensu
salomone - Śro 15 Cze, 2011

Taaaa, rozwalmy to wszystko


Rotten82 - Śro 15 Cze, 2011

moim skromnym zdaniem janek_janusz przeszedł samego siebie :lol: :lol: :lol:
salomone - Śro 15 Cze, 2011

On tylko przechodzi tylko okres buntu, po gimnazjum przejdzie :lol:
sXe HC - Śro 15 Cze, 2011

Federacja Anarchistyczna (juz sama nazwa to oksymoron :eeek: ) pieje już od ilu lat o:
janek_janusz napisał/a:

STOP. na wybory
STOP. na podatki
STOP. na powielanie wzorów

etc.
HUJ zrobicie drąc morde o takie rzeczy czy tak ciężko to zrozumieć
:dupa:

Stanzberg - Czw 16 Cze, 2011

Na wybory wystarczy nie chodzić, płacenie podatków też się da minimalizować, a powielanie wzorców.... To już sami wiecie. :cool:

PS:
Cytat:
hipokryzje dorobkiewiczowstwa (kredytowe szczescie).
z tym akurat rządy nie mają za wiele wspólnego.
Rotten82 - Czw 16 Cze, 2011

coś mi się wydaje, że po tym temacie janek_janusz już nie odezwie się na tym forum :lol:
Prompto - Czw 16 Cze, 2011

robotnicy najlepiej walczą z systemem :razz:
rozwal - Czw 16 Cze, 2011

zajebista fota :cool:
Prompto - Czw 16 Cze, 2011

wychodzi na to , że robotnicy to najbardziej punkowa grupa społeczna - w Polsce przynajmniej

tak sobie grzecznie jebią system - :smile:

jebią - czy jest takie słowo :?:

wajch - Czw 16 Cze, 2011

Fota zajebista, a co do słowa "jebią" to pewnie, że istnieje! Jak nie,to niech się jebią.
Zwierz@k - Czw 16 Cze, 2011

to co czytam jest tak samo logiczne jak metdologia nauk społecznych
janek_janusz - Pon 27 Cze, 2011

Proponuje atakować racjonalnie. Mniejsze zło tłumacząc na język wyborów w ten sposób. Jeśil już nie możesz inaczej to głosuj na opozycje. Nigdy nie wybieraj rzadzących.
Rotten82 - Wto 28 Cze, 2011

janek_janusz napisał/a:
Jeśil już nie możesz inaczej to głosuj na opozycje. Nigdy nie wybieraj rzadzących.

jeśli wszyscy tak zrobią, wtedy opozycja zostanie rządzącymi i znowu będziesz na nich narzekał, a później będziesz mówił, żeby ludzie głosowali, na tych na których głosowanie teraz odradzasz. nie czaję tego kretynizmu w stylu "głosuję na tych, żeby nie wygrali tamci-wybieram mniejsze zło". trzeba być debilem żeby tak uważać, bo przecież skąd można mieć pojęcie jak się zachowa to "mniejsze zło"? na wybory nie chodzę, dzięki czemu mogę śmiać się z kretynów którzy głosowali na PO tylko po to żeby nie wygrał PiS

Nikodem15 is back! - Wto 28 Cze, 2011

Rotten - racja, i to tłumaczy również kretyńskość sloganu o "obywatelskim obowiązku" oraz zarzutu "nie głosowałeś - nie narzekaj". Póki żyję w tym kraju, mam prawo krytykować tych, którzy nim rządzą, niezależnie od tego czy ich wybrałem czy nie. Jeśli uważam, że wszystkie dostepne opcje w wyobrach są niewarte mojego głosu, to nie głosuję, a jeśli uważam inaczej, to oddaję swój głos na tych, których program jest (w odpowiednio dużej części) po mojej myśli i którzy wzbudzają w wystarczającym stopniu moje zaufanie. Oczywiście oddaję ten głos niezależnie od tego czy "moja" opcja ma realne szanse czy nie, gdyż myślowy schemat "nie zagłosuję, bo i tak nie wygrają", to kolejna iluzja.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group