PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Wkształcenie a Punk

sXe HC - Pon 23 Maj, 2011
Temat postu: Wkształcenie a Punk
" PANK to brudas śmieć nieuk i leń leje na szkole!!! :punk: :punk: :punk: "
taa.. taki mały stereotyp.. a teraz na serio! wątpię by ktoś stosował się do tego ↑ olał szkołę bo jest TRU itd.. A ja jestem ciekawy jak Wy podchodzicie do tematu edukacji i wykształcenia...

bladaczka - Pon 23 Maj, 2011

wykształcenie jest bardziej pankowe niż rzyganie wyżebranym tanim winem w wieku 40 lat. Spokojnie można pracę,edukację itd z punkowaniem pogodzić. Dziś już raczej nauczyciele nie biegają za uczniami z grzebieniem i koszulą. W niektórych robotach wymagają,żeby być w garniakach i wciskać ludziom kity,ale myślę że jest tyle zajęć że można taką robotę spokojnie pierdolić. Co to za głupota,że jak ktoś ma magistra to nie jest tru, trochę z dupy ten temat.
Rotten82 - Pon 23 Maj, 2011

jak bym nie musiał się utrzymywać i byłoby mnie stać to bym po liceum poszedł studiować historię, niestety nie było lekko, więc i studentem nie zostałem. nie widzę nic złego w studiowaniu, a tym bardziej nie widzę w tym nic niepankowego. odnośnie stereotypu, że pank leje na szkołę, to pewnie chodzi, bardziej o sprzeciwianie się nauczycielskiej dyktaturze
suchy693 - Pon 23 Maj, 2011

Ja nie mam zadnej szkoły ,jedynie 3 grupy przedszkola ,zbieram złom i puszki i tak się utrzymuje Punk=śmieć .Nie warto się uczyć po co to komu potrzebne wszystkie szkoły bym wysadził w pizdziec wtedy byłoby lajtowo . :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
sXe HC - Pon 23 Maj, 2011

bladaczka napisał/a:
Co to za głupota,że jak ktoś ma magistra to nie jest tru

wcale nie miałem tego na myśli. nawet odwrotnie chce udowodnić że wykształcenie wyższe a punk nie maja nic przeciwko sobie... znam spore ilości (ludzi) studiujących - punków ( nie "PANKUJĄCYCH" studentóf :> ) i tez jakoś nigdy nie miałem nic przeciwko temu.. < TRU miało być w cudzysłowiu (hba źle odmieniłem..) >


bladaczka napisał/a:
Dziś już raczej nauczyciele nie biegają za uczniami z grzebieniem i koszulą.

:old: Jeszcze byś się zdziwiła!

Zwierz@k - Pon 23 Maj, 2011

bladaczka napisał/a:
ale myślę że jest tyle zajęć że można taką robotę spokojnie pierdolić

i tu sie mylisz. Czasy są takie, przynajmniej u mnie w miescie, ze sie bierze co dają, zakładając że chce się pracować na etacie a nie na śmiećumowie. Moj kolunio skończyłćjakąś technologie żywienia czy inne gówno i po roku udało mu się znaleźć prace - w monopolowym, 1200 na ręke. Cieszy się jak głupi.

Stereotyp przedstawiony przez autora tematu jest po prostu śmieszny i tyle. Sam studiuje zaocznie i mam w kace czy to mi odbiera pank punkty czy nie.

michał ze wsi 2 - Wto 24 Maj, 2011

Ja mam wykształcenie najwyższe.Ci co mają tylko wyższe są za mną.
Aneta - Pią 27 Maj, 2011

zamykam to gówno

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group