PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Punk a seriale polskie

-Rafo- - Czw 07 Lip, 2011

zgon napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=z-qZ75qcu7U

to jest zajebiste! :D

jak to jest zajebiste to ja nawet nie chcę wiedzieć co Twoim zdaniem jest chujowe :eeek:

BadMotherfucker - Czw 07 Lip, 2011

Ale to jest zajebiste :old:
Zwierz@k - Czw 07 Lip, 2011

kawkader napisał/a:
jaki Rotten, jeśli już to Sid :/

cytując pewien szczeciński band : "ja to pierdole, nie mam nic do powiedzenia" :lol: :lol: :lol:

Konan - Sob 15 Paź, 2011

kiepscy to nie serial, to kurwa styl życia! nic mnie tak nie bawiło jak smiech waldusia :mrgreen:
Dzemu - Pon 17 Paź, 2011

Tez nie masz co ogladac, gratuluje ze lubisz Kiepskich.
suchy693 - Wto 18 Paź, 2011

Konan napisał/a:
kiepscy to nie serial, to kurwa styl życia! :
gratuluje takiego stylu zycia ciekawe jak daleko zajdziesz chłopaku jak myslisz pod takim kątem :> :> :crazy:
bladaczka - Sob 22 Paź, 2011

e tam, serial może do kitu, ale grabowski jest zajebisty. w ogóle widziałam parę odcinków i mam wrażenie że to jakaś prowokacja czy wytwór bardzo wielopoziomowy :lol: niby żarty na poziomie żenua a jak czasem uwalą jakaś aluzję czy coś to się ma wrażenie że adresatami kiepskich są ludzie bardziej obcykani niż to widać na pierwszy rzut oka. np.był odcinek w całości nawiązujący do wesela Wyspiańskiego w którym Ferdek zgubił złoty róg :lol: chociaż może ja miałam to szczęście, że trafiłam na takie wyjątki
BadMotherfucker - Sob 22 Paź, 2011

Kiepscy to może i jest sitcom, ale lepszego polskiego serialu nie widziałem od czasów stawki i pancernych
suchy693 - Sob 22 Paź, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Kiepscy to może i jest sitcom, ale lepszego polskiego serialu nie widziałem od czasów stawki i pancernych
No cóz do mnie bardziej przemawia CZas Honoru no ale moze tylko ja tak mam i był jeszcze dobry Pitbull :> :!:
k_u_dlaty - Sob 22 Paź, 2011

no pitbull bardzo fajny ale jeszcze byl oficer z szycem i malaszynskim
suchy693 - Sob 22 Paź, 2011

k_u_dlaty napisał/a:
ale jeszcze byl oficer z szycem i malaszynskim
Ale czesc 1 tak reszta nieeeeeee!!!! :mrgreen:
k_u_dlaty - Sob 22 Paź, 2011

pierwsza najlepsza ale reszta tez git tylko strasznie pokiklana :grin:
Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

A co powiecie na to? Mi się podoba :)
http://www.youtube.com/watch?v=325PClz1byA

zachariasz - Czw 23 Lut, 2012

Było :search:
Dzemu - Wto 28 Lut, 2012

Mowiac o serialach, musimy pamietac o Ś.P Rysku z Klanu ;P To jest kultowa postac.
Szymix - Wto 28 Lut, 2012

No ale on z pankiem to chyba wspólnego za dużo nie miał:D choć może w młodości, patrząc na jego temperament :bananik: :bananik:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group