PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Czy punk przeciwstawia się chrześcijaństwu?

hern - Wto 26 Kwi, 2011
Temat postu: Czy punk przeciwstawia się chrześcijaństwu?
Pewien pan wydał książkę o czym chwali się na pewnym forum.
Myślicie, że nie można być chrześcijaninem słuchając punka?
http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php?t=6261

Surmen - Czw 28 Kwi, 2011

dobrze,ze jest chrześcijaninem, a nie katolikiem, bo wyniki byłyby bardziej zróżnicowane :mrgreen:
zachariasz - Czw 28 Kwi, 2011

głupkowate to pytanie trochę... :hmm:
Rotten82 - Czw 28 Kwi, 2011

hern napisał/a:
Myślicie, że nie można być chrześcijaninem słuchając punka?

jezus maryja kurwa mać O_O

Mecenas - Pią 29 Kwi, 2011

ja pytanie sformułowałbym inaczej: czy moŻna być pankiem będąc praktykującym chrześcijaninem
i odpowiedź jest dla mnie oczywista: pank może wszystko :idea:

Old Crewman - Pią 29 Kwi, 2011

Mecenas napisał/a:
pank może wszystko


Dupa tam, jak jest chrześcijaninem to pewnych rzeczy nie może :grin:

Rotten82 - Pią 29 Kwi, 2011

Old Crewman napisał/a:
Mecenas napisał/a:
pank może wszystko


Dupa tam, jak jest chrześcijaninem to pewnych rzeczy nie może :grin:

ale przecież jeden z najważniejszych polskich zespołów pankowych śpiewał, że "bóg zawsze był z pankami"

michał ze wsi 2 - Pią 29 Kwi, 2011

Old Crewman napisał/a:
Mecenas napisał/a:
pank może wszystko


Dupa tam, jak jest chrześcijaninem to pewnych rzeczy nie może :grin:


Pewne rzeczy robić może ale bywa tak,że pewnych rzeczy z różnych powodów po prostu robić nie chce. :smile:

Mecenas - Pią 29 Kwi, 2011

michał ze wsi 2 napisał/a:
Old Crewman napisał/a:
Mecenas napisał/a:
pank może wszystko


Dupa tam, jak jest chrześcijaninem to pewnych rzeczy nie może :grin:


Pewne rzeczy robić może ale bywa tak,że pewnych rzeczy z różnych powodów po prostu robić nie chce. :smile:

to było najmądzrzejsze zdanie z twojej klawiatury jakie przeczytałem :old:

Arbuz - Czw 19 Maj, 2011

Pal krzyz, klekanie przed drewniana kukla = niepankrok.
suchy693 - Czw 19 Maj, 2011

Arbuz napisał/a:
Pal krzyz, klekanie przed drewniana kukla = niepankrok.
no dobra ale gdzie tu tolerancja punkowa :crazy:
Mecenas - Czw 19 Maj, 2011

ja tam się nie znam ale podobno panrok ma łamac schematy, a jesli tak to zajebistym antyschematem jest widok brudasa w kościele
Arbuz - Czw 19 Maj, 2011

suchy693 napisał/a:
Arbuz napisał/a:
Pal krzyz, klekanie przed drewniana kukla = niepankrok.
no dobra ale gdzie tu tolerancja punkowa :crazy:

Nie przeszkadzaja mi ludzie ktorzy laza do kosciola, nawet jezeli uwazaja sie za pankow, dla mnie kosciol = niepankrok i tyle.

Mecenas napisał/a:
ja tam się nie znam ale podobno panrok ma łamac schematy, a jesli tak to zajebistym antyschematem jest widok brudasa w kościele


Chodzenie do kosciola jako lamanie schematow w kraju w ktorym robi to regularnie 60-70% ludzi, litosci.

Aida - Czw 19 Maj, 2011

Dlaczego według ciebie chodzenie do koscioła jest niepankowe? To tak jakby chodzenie do szkoły było niepankowe... Nie chodząc do kościoła chcesz łamać schematy? Ja jestem chrześcianką, ale nie chodzę do kościoła (chyba, że święcenie koszyka, albo że muszę bo chrzest, ślub, komunia albo coś) , bo nie mam takiej potrzeby, co chcę wiedzieć dowiaduję się na religii. A islam, judaizm to punkowe?!
Arbuz - Czw 19 Maj, 2011

Cytat:
Dlaczego według ciebie chodzenie do koscioła jest niepankowe? To tak jakby chodzenie do szkoły było niepankowe... Nie chodząc do kościoła chcesz łamać schematy?

Nie, to kolega Mecenas chodzac do kosciola przelamuje schematy :lol:
Gdyby w szkole zupelnie serio przekonywano mnie ze jezeli bede uzywal prezerwatywy i nie wyspowiadam sie z tego to trafie do piekla to tak, na pewno uwazalbym chodzenie do szkoly za skrajny idiotyzm. A idiotyzm = niepankrok, bo pankrok to dla mnie niezalezne myslenie.

Aida napisał/a:
Ja jestem chrześcianką, ale nie chodzę do kościoła (chyba, że święcenie koszyka, albo że muszę bo chrzest, ślub, komunia albo coś) , bo nie mam takiej potrzeby, co chcę wiedzieć dowiaduję się na religii.

Bardzo mnie to cieszy.

Aida napisał/a:
A islam, judaizm to punkowe?!

Ktos tak twierdzi?

Mecenas - Czw 19 Maj, 2011

kolega mecenas do kościoła nie zwykł chadzać, a napisał o przełamywaniu pankowych schematów
pozdro

Arbuz - Czw 19 Maj, 2011

Spoko, ja wole przelamywac schematy ludzi przelamujacych pankowe schematy i jednak nie chodzic do kosciola :lol:
Aida - Czw 19 Maj, 2011

Arbuz napisał/a:
Nie, to kolega Mecenas chodzac do kosciola przelamuje schematy :lol:
Gdyby w szkole zupelnie serio przekonywano mnie ze jezeli bede uzywal prezerwatywy i nie wyspowiadam sie z tego to trafie do piekla to tak, na pewno uwazalbym chodzenie do szkoly za skrajny idiotyzm. A idiotyzm = niepankrok, bo pankrok to dla mnie niezalezne myslenie
to wiadomo że szkoła to idiotyzm, ale jak ktoś chodzi do szkoły, to nie oznacza, że jest nie punkiem.
Arbuz napisał/a:

Bardzo mnie to cieszy

Mnie cieszy, że ciebie cieszy :razz:
Arbuz napisał/a:
Ktos tak twierdzi?

Nie, ale ktoś twierdzi, że chrześciaństwo jest niepunkowe.

Arbuz - Czw 19 Maj, 2011

Obawiam sie ze nie bardzo zrozumialas co napisalem, moze to kwestia zbyt czestych wizyt w kosciele?
Rotten82 - Czw 19 Maj, 2011

Arbuz napisał/a:
Spoko, ja wole przelamywac schematy ludzi przelamujacych pankowe schematy i jednak nie chodzic do kosciola :lol:

a nie wpadłeś na pomysł, że chodzenie do kościoła to indywidualna sprawa i nieistotne czy jest się pankiem czy nie. jak ktoś ma ochotę to idzie i tyle

Arbuz - Czw 19 Maj, 2011

Oczywiscie ze wpadlem, nawet to wyzej napisalem. Bawi mnie tylko myslenie Mecenasa i innych CP-DP na zasadzie "owszem mam poglady jak 70% spoleczenstwa, ale to jest prawdziwy pankrok i przelamywanie schematow bo wiekszosc pankow ma inne poglady"
Rotten82 - Czw 19 Maj, 2011

ciebie bawi a mnie nie, bo Mecenas ma tu 100% racji i nie chodzi tu o łamanie poglądów większości panków, tylko o to, że jeżeli coś mi się podoba to nie muszę zaglądać do dekalogu pankowca, żeby wiedzieć czy mogę to zrobić. dlatego chodzenie do kościoła to 100%pankroka pod warunkiem, że chce się tam iść. bo jak ktoś chciałby, ale nie chodzi bo jest pankiem i nie wypada, to jest to raczej śmieszne niż pankowe
Arbuz - Czw 19 Maj, 2011

Ale ja nikomu nic nie kaze, czy zabraniam. Po prostu uwazam ze to zadne lamanie schematu gdy robi sie dokladnie to co 70% spoleczenstwa, czaisz?
Mecenas - Czw 19 Maj, 2011

a mnie bawi że że więksozśc panków ma identyczne poglądy i identycznie się ubiera a uważają się za indywidualistów i szczycą się że myślą niezależnie, mnie tam wisi czy myślę zależnie czy nie, wystarczy że myślę
Rotten82 - Czw 19 Maj, 2011

ale jest to łamanie schematów, kiedy robisz coś przeciwnego niż 99% panków, czaisz? ;)




a poza tym to 70% społeczeństwa chodzi do kościoła? no bez jaj, nie wierzę, że aż tyle. poza tym pewnie ponad połowa chodzi bo musi (przygotowania do komunii, bieżmowania, do ślubu, rekolekcje i inne duperele). w dzisiejszych czasach młodzież chodzi do kościoła z przymusu, a nie dla boga. to jest chore


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group