PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - Apatia zawiesza koncertowanie

janek_janusz - Śro 01 Cze, 2011

W ogóle nie winie ekipy z Poznania, która swą aktywnoscia ciagnie rozbrat. To ludzie którzy robia to co mogą. I robia to przez lata. Dziwia mnie niegdysiejsze punki co strzelaja samobóje. Co to za człowiek który sra do urny swe błagania? Niestety takie scierwojady wywodza sie ze sceny. Z nimi być moze tanczyliscmy kiedys pogo kiedy to wszystko sie budziło.
xkrzysiekx - Czw 02 Cze, 2011

Nikodem15 is back! napisał/a:
Biały, chyba faktycznie masz zły dzień. Może i to krzyczenie "Niszcz lewactwo" nie było najwyższych lotów dowcipem ale nie było to coś, co należy odbierać z pwoagą i spiętymi pośladami.

Na Rozbracie bywam z pobudek muzycznych i tak też było przy koncercie Apatii.

A co do idei koncertu przeciwko represjom państwa, nie do końca podoba mi się to, że częśc kasy z biletów szła na jakieś tam ichnie wymysły. Ok, niby można nie iśc, ale co jak ktoś chce po prostu przyjśc na koncert a wspieranie finansowe pewnych akcji, chociażby paroma złotymi, go nie interesuje?

sorry Nikoś ale jesteś kretynem myśląc, że przychodząc na skłotowy koncert nie wspierasz "lewackich, ichnich inicjatyw". zwlaszcza taki, ktory jest zarazem benefitem na ACK, maczaja w nim place ludzie z Przegladu Anarchistycznego etc. i ciesz sie ze po dlugim secie Apatii sluch chocby samego wokalisty nei byl tak wyczulony, bo przypadkiem moglbys na tym forum wydawac zgola inne oswiadczenia i deklaracje zrownanaia Rozbratu z ziemia

Nikodem15 is back! - Czw 02 Cze, 2011

Wiem, że wspieram, nie napisałem, że nie. :)
janek_janusz - Czw 02 Cze, 2011

I co w tym złego ze wspiera sie słabszych? Gorzej gdy wspiera sie tych co korzystaja z wszelkich przywilejów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group