PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Torrenty nie działają...

zachariasz - Wto 29 Mar, 2011
Temat postu: Torrenty nie działają...
Mam internet drogą radiową i problem w tym że zablokowane są torrent by zmniejszyć
obciążenie łącza. :/

Czy jest jakiś sposób na pominięcie tej blokady lub sposób na zhaczenie tego?

Słabo się znam na sieci ale prawie napewno zablokowany jest jeden z portów
odpowiedzialny za klienta P2P :hmm:

spaf_antynazi - Wto 29 Mar, 2011

zmien dostawce
zachariasz - Wto 29 Mar, 2011

Jedyna inna u mnie opcja to internet gprs/edge więc wolę nie zmieniać :hmm:
Aneta - Wto 29 Mar, 2011

ciesz się że na forum możesz pisać :geek:
spaf_antynazi - Wto 29 Mar, 2011

to pogadaj z dostawca dlaczego tak jest
Arbuz - Śro 30 Mar, 2011

Najlepiej zmien dostawce ;)
http://www.teamliquid.net...?topic_id=47175 <- to znalazlem moze pomoze, generalnie raczej bedzie potrzebny jakis serwer proxy, a problem jest taki ze szybkie sa drogie, a darmowe sa chujowe ;) mozesz tez sprobowac tor, ale nie jestem pewien czy tam da sie obchodzic poblokowane porty.

Rotten82 - Śro 30 Mar, 2011

masakra, jeszcze trochę to zablokują ci możliwość przeglądania stron internetowych, bo to też obciąża łącze. najpierw bym napisał do nich, żeby mi to odblokowali, a jakby tego nie zrobili to z miejsca bym zerwał z nimi umowę, bez okresu wypowiedzenia, wysyłając stosowne pismo, płacisz za internet to korzystasz z niego tak jak masz na to ochotę, proste
zachariasz - Śro 30 Mar, 2011

Dzięki za pomoc :smile: Ogarnąłem to wreszcie :grin: Racja, lipne te darmowe serwy...

Rotten może w mieście to proste, ale ja tu muszę sobie radzić z wiejską tyranią
i brakiem wolności ;-)

Rotten82 - Śro 30 Mar, 2011

zainteresuj się z jakimś internetem przez telefonie komórkową, to ponoć niegłupia sprawa
zachariasz - Czw 31 Mar, 2011

Wyprowadzę cie z błedu....
Mam Orange Free i to najgorsze gówno w całej polsce. 2 gb limitu miesięcznie, a po przekroczeniu się wyłącza...
Także 'Free' to jest jakieś nieporozumienie

ko0niu - Czw 31 Mar, 2011

potwierdzam, moja mama to ma, dla niej spoko bo ona tylko pisze maile i przegląda jeden rozbudowany portal firmy. Dla normalnego użytkownika który chce czasem obejrzeć filmik w necie, ściągnąć coś itd to do dupy opcja. A ty zachariasz sprawdź czy aby na pewno masz odblokowane porty w zaporze systemu windows, czy masz w antywirusie i firewallu dodany do wyjątków program do torrentów. Jesli wszystko gra, gadaj z dostawcą, podaj które konkretnie porty ma ci odblokować. Zasadniczo dostawcy blokują bezprawnie,żeby nie zamulać sobie łącza.
spaf_antynazi - Pią 01 Kwi, 2011

sadze ze to jest jeszcze kwestia nadajnikow.... Jesli ma 3G to bedzie szybciej smigal...
zachariasz - Pią 01 Kwi, 2011

O szybkości nic nie pisałem.. zasięg raczej wszedzie jest ok. Ale co z prędkości jak limit 2 gb...
Dzemu - Pią 01 Kwi, 2011

a jak mowa o torrentach, ma ktos jakas ciekawa stronke? Najlepiej darmowa bo niechce mi sie placic 10zl na logowanie.
spaf_antynazi - Pią 01 Kwi, 2011

nowtorrents.com
Cyb - Sob 02 Kwi, 2011

z tymi torrentami - sprobuj zmienic port w programie na 80, jak mialem kiedys radiowke to u mnie dzialalo
zachariasz - Sob 02 Kwi, 2011

Cyb Domyślnie w BitTorrencie miałem port 8080 a to to samo co 80 , 110 czy 25 :hmm:

Najlepsze torenty tylko na ThePirateBay.com :old:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group