PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Facebook...........no wlasnie

rozwal - Pią 03 Cze, 2011

janek: nie widze zwiazku miedzy moim postem a Twoim, pomoglbys?
michał ze wsi 2 - Pią 03 Cze, 2011

Czytałem w Gazecie Wyborczej,że fejs zbęk to twór Mosadu w celu inwigilacji ludzkości.20 ludzi siedzi dzień i noc i nic nie robią tylko śledzą kto co pisze.
Aneta - Sob 04 Cze, 2011

janek_janusz napisał/a:
Gdybys tak jeszcze pisała cos od siebie to moze ktos by Ci zaplacił. Za plagiaty nie oczekuj nawet zlotówki



:lol: :lol: :lol: ty to masz zaorane pod sufitem jednak :lol: :lol: :lol:




Rotten82 napisał/a:
316zł


Już 317 :D

janek_janusz - Nie 05 Cze, 2011

Nie rozumiem o co ci chodzi. Co do tych informacji puszczanych po fb. Ludzie w schorniskach sa przeszkoleni na wypadek oszustów. Dwa to wystarczy komunikat do kolejnych schronisk (widze ze juz zostalo to usuniete).

rozwal napisał/a:
janek: nie widze zwiazku miedzy moim postem a Twoim, pomoglbys?

W czym chcesz pomocy? wymieniasz zalety, ktore sa "plagiatem" darmowych niezależnych rozwiazan. Tak jak wszedzie. Kazdy kiedys siegnie do korzeni i warto zeby była ogólna świadomość tego faktu. Istotne by to podkreslić z szacunku dla tworców z otwartymi umysłami.

Aneta - Nie 05 Cze, 2011

aaaaa inwigilujesz fejzbuka mojego psa hahahaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
QkiZ - Śro 08 Cze, 2011

Cytat:
Sorry ale robienie kasy na tym co sie samemu nie wymyslilo smierdzi. Przekladajac na jezyk muzyki to zwykly plagiat. Nie wiem czy gdzies na fecabook'u widnieja podziekowania i informacja ze inspiracja byl ten czy tamten projekt systemu. Filmy o "tworcach" facebooka sprzedawane sa w kazdym sklepie podczas gdy prawdziwi tworcy odchodza w zapomnienie w szerokim gronie uzytkowników sieci. Ale to tylko pokazuje roznice miedzy jednymi a drugimi. Ci skromni majacy darmowa wiedze za wartosc i ci drudzy, ktorzy lansuja sie na niewiedzy innych.

Skąd wiesz kto jest twórcą serwisu? Jak dla mnie to tych dwóch cwaniaczków tylko naciąga Marka na kase, że to niby ich pomysł z serwisem, tylko że to on z ekipą odjebał całą robotę.
janek_janusz napisał/a:
Gdybys tak jeszcze pisała cos od siebie to moze ktos by Ci zaplacił. Za plagiaty nie oczekuj nawet zlotówki
:lol:
janek_janusz - Czw 18 Sie, 2011

I zaczeło sie. Forum bez zgody uzytkowników i przedstawienia nowego regulaminu prowadzilo prace umozliwiajace polaczenie z facebookiem. Nawet w tym celu wyłaczono forum na pare godzin kilka dni wczesniej.
http://forum.hard-core.pl...php?f=1&t=45451
glos zainteresowanego uzytkownika
OK, Wasze forum, znam regulamin i nie zamierzam się tu szczypać. ;)
Dlatego niniejszym proszę o usunięcie mojego konta z forum, razem z wszystkimi postami, które napisałem. Dziękuję i pozdrawiam.


Po fakcie wyjasnili ze chodzi o zwiekszenie ruchu w watkach przez uzycie marketingu facebooka.

Cytat:
Jeśli ktoś używa facebooka to wie do czego może wykorzystać ten przycisk (w dodatku może się on okazać całkiem pomocny przy np. promocji jakiegoś wątku)



Zaczelo sie faworyzowanie uzytkownikow najbardziej popularnego narzedzia marketingu. Chciałoby sie zapytac a czemu nie http://hi5.com/ ? Chyba ciezko byloby im odpowiedziec.
Chociaz wedlug badaczy psychologii istnieje nieograniczona ilosc wariantów tlumaczenia i argumentowania faktów dokonanych z własnym udziałem. W socjotechnice takie tłumaczenie jakie przedstawiono na samym poczatku to o ile nic nie mylę to taktyka domniemanej oczywistości.
Cytat:
No ale co tutaj tłumaczyć, lajkowanie tematów to taka sama opcja jak i każda inna. To tak jak by pytać po co przycisk do cytowania przy każdym poście, po co funkcja zaawansowanego szukania, po co indywidualne ustawienia forum dla każdego użytkownika...

Szymon69 - Czw 18 Sie, 2011

Motórze drogi, jak tamto forum takie chujowe jest to czemu wracasz tam mimo kolejnych banów :razz: ?? Królik przynajmniej konsekwentny jest, a ty labidzisz jak hipis.
janek_janusz - Czw 18 Sie, 2011

mow mi janek.
Szymon69 napisał/a:
drogi, jak tamto forum takie chujowe jest to czemu wracasz tam mimo kolejnych banów :razz: ?? Królik przynajmniej konsekwentny jest, a ty labidzisz jak hipis.

Wiesz co to jest dyskusja? Nie polega to na tym, zeby zgadzac sie ze wszystkim albo zeby wszystko odrzucac. To byłoby intelektualne lenistwo. Dla mnie na ten przykład ważne to zeby taki jeden glupek z drugim nie popadl w samozadowolenie w swoich manipulacjach. Bo tym jest w istocie fakt komentowany przez mnie wyżej. Ludzi stawia sie przed faktem dokonanym i karmi ich socjotechniczną papką. Jesli wiesz czemu tylko facebook lub masz inne argumenty niz "chujowe" to chyba kazdy chetnie je pozna.

Szymon69 - Czw 18 Sie, 2011

Czy zdarzyło Ci się kiedyś w życiu odpowiedzieć wprost na jasno sformułowane pytanie? :misiek:
janek_janusz - Czw 18 Sie, 2011

Szymon69 napisał/a:
Czy zdarzyło Ci się kiedyś w życiu odpowiedzieć wprost na jasno sformułowane pytanie? :misiek:

Naucz mnie i pokaz jak to sie robi. Pytania masz wyżej.

Szymon69 - Czw 18 Sie, 2011

Nie,miśku drogi.Ty przodem,jeśli łaska, bo to ja pierwszy zapytałem.Po drugie wybacz, ale Twoja stylówa choć bez wątpienia literacko niepowtarzalna jednak mija się z moją definicją "jasnego sformułowania" o pierdyliardy lat świetlnych.
Rotten82 - Czw 18 Sie, 2011

Szymon69 nie przejmuj się, ja już dawno pisałem, że ten typ to jest zwykły debil, co udowodnił już niejednokrotnie
Aneta - Czw 18 Sie, 2011

wywalę te bzdury

jak macie problem to na randkę się umówcie




i daję po 1 ost. OBU sorry :bejzbol: :bejzbol: :bejzbol: :bejzbol:

tak więc z januszkiem się żegnamy (przynajmniej na chwilę)

slayr - Czw 18 Sie, 2011

Szymon ja zacytuję conieco :D - skurwysynów pełno w mieście, tzn, tfu, janków. :) .
suchy693 - Czw 18 Sie, 2011

No i zakonczyła się walka jankajanusza z niesprawiedliwosciami tego świata ach echhhhhh jaka szkoda :hmm: :cry:
kawkader - Czw 18 Sie, 2011

został nam już tylko TurboDymoMen :<
Anonymous - Sob 20 Sie, 2011

I ja :)
A co do tego fb to tak sie wwszyscy bronicie czemu go macie jakby to było zło jakieś straszne. mam fb bo zostalem zmuszony,mam ale nie używam, mam ale mam go gdzieś. Cóż za dziecinada.

Rotten82 - Sob 20 Sie, 2011

kontrowersyjna_ja napisał/a:
mam fb bo zostalem zmuszony

ale pięknie się wsypałeś jakiej jesteś płci :roll:

a dziecinadą jest posiadanie fb bo zostało się zmuszonym. mam bo miałem ochotę mieć. proste

Aida - Nie 21 Sie, 2011

Jak można być zmuszonym do posiadania fb? :D
Mecenas - Nie 21 Sie, 2011

Rotten82 napisał/a:
kontrowersyjna_ja napisał/a:
mam fb bo zostalem zmuszony

ale pięknie się wsypałeś jakiej jesteś płci :roll:

a dziecinadą jest posiadanie fb bo zostało się zmuszonym. mam bo miałem ochotę mieć. proste

przeczytaj jeszcze raz jej posta, bo mam wrażenie że nie zrozumiałeś

Rotten82 - Nie 21 Sie, 2011

hihihi od jutra nie piję :D
kawkader - Nie 21 Sie, 2011

do debilizmu roku z tym! :glupek:
Zwierz@k - Nie 21 Sie, 2011

szkoda że jogurt juz nie funkcjonuje na tym forum. czuje ze mogly byc dobre gadki.
suchy693 - Nie 21 Sie, 2011

Rotten82 napisał/a:
hihihi od jutra nie piję :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group