PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Dieta Dukana

Dzemu - Pi± 18 Mar, 2011

Zonka sobie jakos radzi upiekla sobie bulki z otreb i cos tam je. Ja jednak zaczalem wiecej jezdzic na rolkach i staram sie nie zrec kolacji.
heroina - Pi± 18 Mar, 2011

wiesz, samo niejedzenie kolacji też nie jest za m±dre. nie wiem o której się kładziecie spać, ale to jest o tyle niebezpieczne, że może was w nocy napa¶ć ssanie i będziecie wci±gać cokolwiek co jest w lodówce
Dzemu - Pi± 18 Mar, 2011

Ogarniam jakos, normalnie kladziemy sie spac ok polnocy. jak glod zlapie to przede wszytkim nadrabia sie woda.
heroina - Pi± 18 Mar, 2011

popcorn z suchej patelni jest mało kaloryczny ;-)
i ma dużo błonnika

obczajcie se http://www.ilewazy.pl/

a dukan niech wypierdala na drzewo

Dzemu - Pi± 18 Mar, 2011

dzieki heroino!
@heroina - jak tam papryczki? Duze macie juz?

heroina - Pi± 18 Mar, 2011

czekamy na sadzonki, ze 20cm już jest
ko0niu - Pi± 18 Mar, 2011

Dżemu, nie jedz mniej, jedz więcej - rób mase :P KURCZAK MAKARON RYŻ KROWA KURCZAK KROWA TWARÓG KASZA KROWA KURCZAK!! I zapierdalaj na siłownie!! :old:
Cyb - Pi± 18 Mar, 2011

@lady
jedno zero za wiele
IMHO heroina ma rację. generalnie na samym poczatku to bym olal sie katowanie dieta, szczegolnie, ze organizm roznie znosi taki nagly przeskok - nie wiem jak wy sie tam wczesniej odzywialiscie, ale ja kiedys jak drastycznie zwiekszylem ilosc bialka w diecie to przez 2 dni nie schodzilem z kibla :D na poczatek wystarczy cos a'la "10 zasad zdrowego zywienia" i min. 40 minut cwiczen aerobowych dziennie

Dzemu - Pi± 18 Mar, 2011

ko0niu, juz myslalem o tym i czekam wlasnie na wolne godziny zebym wiedzial czy wogole to jest realne bo u mnie wchodza tylko wieczorne godziny a nawet pozne godizny wieczorne ;P Mam nadzieje ze jakos pogodze to wszystko. Ale u mnie wiosna pelna para na sportowo - dzis rolki byly i to nawet grubo bylo ;P
ko0niu - Wto 22 Mar, 2011

Ja tam przy diametralnej zmianie diety nie zauważyłem anomalii w kiblowych posiedzeniach itd. A białko zwiększyłem i to solidnie. Prawdopodobnie to kwestia organizmu. Ja jestem z tych którzy musz± się napocić, żeby przybyło chociaż kilo.
Iza23 - Czw 22 Lut, 2018

Straszna głupota... Zamiast kombinować z dietami polecam po prostu zmienić styl żywienia na lżejszy i zdrowszy i więcej się ruszać ;)
Co do pomysłów na posiłki polecam stronę vossp w dziale o zdrowiu można znaleĽć co¶ interesuj±cego

romek323 - Pon 26 Mar, 2018

Hm... A czy słyszeli¶cie o tak zwanej diecie Daniela? Podobno można na niej naprawdę dużo schudn±ć... Zastanawiam się wła¶nie, czy warto tej diety spróbować, bo podobno dieta Dukana jest nie do końca zdrowa... Co na ten temat s±dzicie? Czy rzeczywi¶cie warto tego spróbować? W Sieci nie ma za bardzo porad w tym zakresie... Jakie¶ informacje co prawda widzę tutaj https://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/diety/dieta-daniela-zasady-efekty-jadlospis-skutki-uboczne-przeciwwskazania-postu-daniela.html ale może mieli¶cie z tym jeszcze jak±¶ styczno¶ć?
Justy - Wto 27 Mar, 2018

Iza23 napisał/a:
Straszna głupota... Zamiast kombinować z dietami polecam po prostu zmienić styl żywienia na lżejszy i zdrowszy i więcej się ruszać ;)
Co do pomysłów na posiłki polecam stronę vossp w dziale o zdrowiu można znaleĽć co¶ interesuj±cego


Zgadzam się z t± wypowiedzi±. Aczkolwiek dobrze dopasowana dieta potrafi sporo zmienić.

kajaa - Czw 19 Gru, 2019

Słyszałam trochę o tej diecie i wcale nie ma być ona taka zdrowa. Także ja nie ryzykowałabym, bo chodzi tutaj o nasze zdrowie. Jak chcecie faktycznie odchudzać się zgodnie ze swoim organizmem dobry rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa https://afterfit-catering.pl/plock . Ona może całkowicie zmienić wasze życie i nastawienie do jedzenia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group