PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - Leniwiec - Droga

spaf_antynazi - Czw 10 Mar, 2011
Temat postu: Leniwiec - Droga
Jakiś czas temu wokalista Leniwca poprosił mnie żebym założył tutaj temat jw.

Plyte mozna przesłuchać na myspace Leniwca

Ja mam już swoje zdanie ale póki co się wstrzymam z komentarzem.

Nikodem15 is back! - Czw 10 Mar, 2011

Leniwiec - wiadomo, że prosty i "harcerski" punk, ale szczery i energetyczny, wiec się broni jak dla mnie i miło posłuchać.

A nowa płyta jest inna od starszych dokonań, z jedenj strony poszli w stronę "farben-punka", z drugiej strony zagrali ciekawie i produkcja robi wrażenie, mimo sterylności jest energia. Dobrze mi się tego słucha, naprawdę.

BadMotherfucker - Czw 10 Mar, 2011

Ja zawsze byłem na NIE jeśli chodzi o takie produkcje.
Jest parę wyjątków panki-regowych które lubię ale to zdecydowanie bardziej niszowe rzeczy jak Frei Republik Panama, Klinika, Faza Stefana, Świat Czarownic czy chociażby bardziej popularny Alians ze swoimi pierwszymi produkcjami

Rotten82 - Czw 10 Mar, 2011

kiedyś usłyszałem od wokalisty tekst "zagrałem już 300 koncertów w całej Polsce i nigdy nie spotkałem się z tym, żeby gwiazda wieczoru udostępniała perkusji kapeli supportującej" i tej perkusji nie użyczyli pomimo tego, że drogą mailową ustaliliśmy, że podstawy do perkusji użyczają. od tamtego czasu kładę lachę na tych frajerów, za których twórczością i tak nigdy nie przepadałem. widziałem teledysk promujący nową płytę. ostra chujnia, nie dziwię się, że teraz pogrywają sobie na pankiregelajf
Stanzberg - Pią 11 Mar, 2011

Rotten82 napisał/a:
kiedyś usłyszałem od wokalisty tekst "zagrałem już 300 koncertów w całej Polsce i nigdy nie spotkałem się z tym, żeby gwiazda wieczoru udostępniała perkusji kapeli supportującej"
Ale chujki. :lol:

Kapela dno, ale lubię czasem posłuchać dla jaj. :oops:

edit:

Split z Houbą się broni, bo ich teksty po czesku nabrały trochę pozaprzedszkolnego wymiaru, ale reszta to tendencja spadkowa.
Nowej płyty nie dotknę nawet dwumetrowym kijem.

bladaczka - Pią 11 Mar, 2011

"być komunistą to znaczy kochać bliźniego swego" :lol: :lol:
Nikodem15 is back! - Pią 11 Mar, 2011

Akurat ten tekst jest dośc przewrotny i głupi ten kto go odczytuje dosłownie. Choć i tak dość niefortunnie wyrazili tę zamierzoną przewrotność.

Ja tam się nie znam i lubię punko polo. :)

suchy693 - Pią 11 Mar, 2011

Leniwiec -chyba nie lubię :old:
bladaczka - Pią 11 Mar, 2011

Nikodem15 is back! napisał/a:
Akurat ten tekst jest dośc przewrotny i głupi ten kto go odczytuje dosłownie. Choć i tak dość niefortunnie wyrazili tę zamierzoną przewrotność.

Ja tam się nie znam i lubię punko polo. :)
ten fragment może się taki wydawać,ale czy całość jest taka prześmiewcza to bym się chyba kłóciła..

ale też się nie znam. i nie lubię leniwca,ale to bardziej moje widzimisie- źle mi się kojarzy

Biały - Pią 11 Mar, 2011

bladaczka napisał/a:
Nikodem15 is back! napisał/a:
Akurat ten tekst jest dośc przewrotny i głupi ten kto go odczytuje dosłownie. Choć i tak dość niefortunnie wyrazili tę zamierzoną przewrotność.

Ja tam się nie znam i lubię punko polo. :)
ten fragment może się taki wydawać,ale czy całość jest taka prześmiewcza to bym się chyba kłóciła..

ale też się nie znam. i nie lubię leniwca,ale to bardziej moje widzimisie- źle mi się kojarzy


Bladaczka, "przewrotny" to nie jest to samo co "prześmiewczy". Ten tekst jest tysiąc razy bardziej niepoprawny politycznie niż nadwrażliwa prawa ręka pod sceną.
A tak btw. nie podoba mi się. Poza tym wokale na tej nowej płycie są podobne do tych z programów rozrywkowych "Dwójki". "Europa da się lubić" as fuck. Tak dziwnie, "sterylnie" jest to porobione. Mam tak, jak Bad Motherfucker - wolę Świat Czarownic i stary Alians, ba, nawet stare Blade Loki dzierżę. Ale to już nie bardzo...

Stanzberg - Nie 13 Mar, 2011

Leniwiec tak "długo" myśli nad tekstami, że zapewne sami nie wiedzą kiedy przeginają pałę: to po prostu jest bezmyślny słowotok ubrany w słowa.
electropunk - Nie 13 Mar, 2011

Stanzberg napisał/a:
to po prostu jest bezmyślny słowotok ubrany w słowa.


mam podobne wrażenie słuchając
http://www.youtube.com/watch?v=eDCDLb3XofE

electropunk - Nie 13 Mar, 2011

Leniwca nigdy nie sluchalem znam tylko rege dla prezydenta
Może nie grają muzyki która mnie osobiście bardziej interesuje ale jakoś nie mam zamiaru ich ganić za to
Nie mają równiez postawy scenowej która mnie osobiście bardziej odpowiada ale równiez z tego powodu nie mam zamiaru ich wyśmiewać

BadMotherfucker - Pon 14 Mar, 2011

electropunk napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
to po prostu jest bezmyślny słowotok ubrany w słowa.


mam podobne wrażenie słuchając
http://www.youtube.com/watch?v=eDCDLb3XofE


Mam natomiast wrażenie że tytuł mówi sam za siebie :cool:

Stanzberg - Pon 14 Mar, 2011

electropunk napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
to po prostu jest bezmyślny słowotok ubrany w słowa.


mam podobne wrażenie słuchając
http://www.youtube.com/watch?v=eDCDLb3XofE
:lol: :lol: :lol: Dajesz dalej! :lol:

Przyjmij do wiadomości, że po prostu nie zrozumiałeś dowcipu; ale nie martw się, Leniwice nagrały ci kolejną płytę, może tam znajdziesz metafory na odpowiednim poziomie. :misiek:

Biały - Pon 14 Mar, 2011

Ja chciałbym usłyszeć jak wygląda słowotok nie ubrany w słowa :lol:
Stanzberg - Pon 14 Mar, 2011

OK, to już mój kiks. :lol:

Chodziło mi o słowotok ubrany w słowa piosenki, jak zwykle klawiatura szybsza niż myśl. ;-)

Rotten82 - Pon 14 Mar, 2011

Biały napisał/a:
Ja chciałbym usłyszeć jak wygląda słowotok nie ubrany w słowa :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zwierz@k - Wto 15 Mar, 2011

Biały napisał/a:
Ja chciałbym usłyszeć jak wygląda słowotok nie ubrany w słowa :lol:

posłuchaj przemówień prezesa Jarosława

Biały - Wto 15 Mar, 2011

Spoko Stan ;)
Chociaż może i Plebania by się zakwalifikowała :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group