PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Rasistowska zagwostka

Rotten82 - Wto 05 Lip, 2011

janek_janusz napisał/a:
Niemcy narzucaili katolicyzm w 997 roku. Więc jeśli ktoś czuje odraze do Niemców może być antyklerykałem

1939 roku niemcy wparowali do Polski ze swoimi nazistowskimi przekonaniami, więc jeżeli ktoś czuje do nich odrazę, może być antynazistom.
W 1918 we włoszech ogłoszono czym jest ustrój faszystowski, więc jeżeli ktoś czuje do włochów odrazę, może być antyfaszystą!

janek_janusz napisał/a:
Niemcy narzucaili katolicyzm w 997 roku

komu go narzucili? chrzest Polski mój drogi miał miejsce w 966 roku i niemcy nie mieli z tym nic wspólnego.

Biały - Wto 05 Lip, 2011

Cytat:
komu go narzucili? chrzest Polski mój drogi miał miejsce w 966 roku i niemcy nie mieli z tym nic wspólnego.

Nie żebym się mocno czepiał, ale akurat trochę mieli wspólnego, mimo tego, że chrzest był przyjęty z rąk czeskich.

:old:

Rotten82 - Śro 06 Lip, 2011

Biały napisał/a:
Nie żebym się mocno czepiał, ale akurat trochę mieli wspólnego, mimo tego, że chrzest był przyjęty z rąk czeskich.

no w sumie był przyjęty z rąk czeskich po to, żeby nie stało się to z rąk niemieckich ;p

kawkader - Śro 06 Lip, 2011

Nie jestem jakimś fanatykiem religijnym, ale już po prostu mam wstręt do nich, nic na to nie poradzę.

Co do Niemców, ostatnio sobie uświadomiłem, że tak naprawdę nic mi nie zrobili, że taki Hitler mógł się urodzić wszędzie. Nic do nich nie mam. Jakoś nienawiść do Rosjan za II wojnę (i ogólnie) jest mniejsza, chociaż zabili pewnie nie mniej Polaków. Ciekawe czemu nikt nie nienawidzi Francuzów, po tym jak będąc zawsze naszymi sojusznikami wypięli się na nas X razy? :wall:

Rotten82 - Śro 06 Lip, 2011

kawkader napisał/a:
Co do Niemców, ostatnio sobie uświadomiłem, że tak naprawdę nic mi nie zrobili, że taki Hitler mógł się urodzić wszędzie






hitler urodził się w austrii

wajch - Śro 06 Lip, 2011

kawkader napisał/a:
Co do Niemców, ostatnio sobie uświadomiłem, że tak naprawdę nic mi nie zrobili, że taki Hitler mógł się urodzić wszędzie.


nie mam nic do powiedzenie w tym temacie, ale nie mogłem się powstrzymać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

janek_janusz - Śro 06 Lip, 2011

Trochę sie tu nabijałem z tego co wynika z historii (jakby ktoś nie odebrał). Co nie zmienia faktu, że wychowanie do posłuszeństwa wobec władzy do polowy 20 wieku było jak najbardziej patologiczna w wykonaniu adminstracji tego państwa. Dopiero ostatnio realnie zrezygnowali z przymusowego poboru.

http://www.forum.punkserw...85d1547fd32c241

Aida - Śro 06 Lip, 2011

Stalin i jego ludzie zabili wiecej ludzi niz Hitler kawkader Dla Twojej wiadomosci.
Rotten82 - Śro 06 Lip, 2011

Aida napisał/a:
Stalin i jego ludzie zabili wiecej ludzi niz Hitler kawkader Dla Twojej wiadomosci.

ale mowa jest o Polakach, a tych jednak więcej padło "z ręki" hitlera. Stalin robił sporą czystkę ale np. u ukrainców

Biały - Śro 06 Lip, 2011

Czy w ogóle da się jakkolwiek wartościować skurwysyństwo tych dwóch autorytarnych frajerów za pomocą statystyki ofiar? Myślę, że nie...
Rotten82 - Śro 06 Lip, 2011

Biały ma racje.
a ten tekst
kawkader napisał/a:
Co do Niemców, ostatnio sobie uświadomiłem, że tak naprawdę nic mi nie zrobili, że taki Hitler mógł się urodzić wszędzie.

przenoszę do Debilizmu roku, co byśmy zawsze mogli tą wypowiedź wspominać;]

kawkader - Śro 06 Lip, 2011

Może jestem jakiś głupi albo niedouczony ale wytłumacz mi co w mojej opinii jest takiego debilnego?
suchy693 - Śro 06 Lip, 2011

kawkader napisał/a:
Może jestem jakiś głupi albo niedouczony ale wytłumacz mi co w mojej opinii jest takiego debilnego?
przeczytaj tamten text z 10 razy ,zastanów sie nad nim i nad soba moze wtedy cos sobie uswiadomisz :old:
kawkader - Śro 06 Lip, 2011

może nie najlepiej ubrałem myśli w słowa
Aida - Śro 06 Lip, 2011

Stalin i Hitler wogole ladnie namieszali w Polsce.
Kawkader, tak samo jak powiedziec, ze Stalin sie w Rosji urodzil.

Biały - Czw 07 Lip, 2011

W ogóle to gdzie namieszali także ma dla mnie niewielkie znaczenie. To, że Czerwoni Khmerzy, Kim Dzong Il, Ku Klux Klan czy jenerał Franco nie namieszali w Polsce, to nie znaczy, że będę ich lubił. Wręcz przeciwnie, starczy mi ocena tego, co robili i narodowość ofiary ma tu niewielkie znaczenie.

Dziwne te rozkminy :green:

Cytat:
Stalin sie w Rosji urodzil.

w Gruzji. ;)

Cytat:
kawkader napisał/a:
Co do Niemców, ostatnio sobie uświadomiłem, że tak naprawdę nic mi nie zrobili, że taki Hitler mógł się urodzić wszędzie

Rotten82 napisał/a:
hitler urodził się w austrii

;)

Aida - Czw 07 Lip, 2011

No wiem ze on Gruzin.
BadMotherfucker - Czw 07 Lip, 2011

Rottena widzę nie ma więc czynię honory

Rotten82 - Czw 07 Lip, 2011

Nie wkleiłbym tego, bo z wcześniejszej wypowiedzi Aidy, ewidentnie widać, iż dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że stalin nie był rosjaninem. użyła po prostu analogii i w tym przypadku to Biały się lekko ośmieszył ;-)
BadMotherfucker - Czw 07 Lip, 2011

Ogólnie mi chodzi o tą dyskusję :cool:
Biały - Czw 07 Lip, 2011

cóż, nawet najlepszym zdarza się coś przeoczyć :lol:
Faith_ - Pią 08 Lip, 2011

Biały napisał/a:
najlepszym

skromność przede wszystkim :)
Mam w nosie, jaki ma kolor skóry mój znajomy.

janek_janusz - Czw 14 Lip, 2011

Biały napisał/a:
Czy w ogóle da się jakkolwiek wartościować skurwysyństwo tych dwóch autorytarnych frajerów za pomocą statystyki ofiar? Myślę, że nie...

Można rozróznić cechy charakterystyczne ich zbrodniczej działalności. Statystyka rzeczywiście o niczym nie może przesądzać. Stalin przeżył wojne i stał sie jednym ze zwycięzców co już zmienia sposób patrzenia w Europie na jego zbrodnie. Miał wiele lat na maskowanie swoich militarnych wybryków. Co ciekawe był nominowany do pokojowej nagrody nobla po wojnie.

janek_janusz - Wto 16 Sie, 2011

rasisci ujawniaja sie nagle...
http://forum.hard-core.pl...hp?f=10&t=45382
paru takich potrzebowało jak widac glosnego pretekstu by swoj rasizm jakos usprawiedliwiac.

Rotten82 - Wto 16 Sie, 2011

no to walcz z nimi! walcz!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group