PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Rasistowska zagwostka

ko0niu - Sob 05 Mar, 2011

Aneta chyba leczy kaca po piątku albo poszła na zakupy bo AdolfSHITler jeszcze nie ma bana :zongler:

Tak btw, grafika od Rottena niezła. Tata nie tyle groźny w starciu bezpośrednim co bezkompromisowy i uparty. :lol:

suchy693 - Sob 05 Mar, 2011

ko0niu napisał/a:
Aneta chyba leczy kaca po piątku albo poszła na zakupy bo AdolfSHITler jeszcze nie ma bana :zongler:

no to długie te zakupyyyyyyyyyyy ma :mrgreen: a ban o tak potrzebny jestes :old:
BadMotherfucker - Sob 05 Mar, 2011

Aneta napisał/a:
BadMotherfucker napisał/a:
Nie uważam się za rasistę, mieszkając na wyspach poznałem paru czarnuchów

:lol:


No są czarni, co ja poradzę :lol:

Dlaczego na widok niemca robi mi się źle ? Ich język brzmi jakby każdym słowem miał zabijać albo przynajmniej torturować - to chyba główny powód

Aneta - Sob 05 Mar, 2011

zrobione
gooy - Nie 06 Mar, 2011

ko0niu napisał/a:
szybko zostało wyjaśnione, że są Austriakami i również tak jak ja nie przepadają za niemiaszkami.

cóż, austriacy to niemcy, tak samo jak bawarczycy to niemcy, saksończycy to niemcy i kopernik to niemka. to ze austriacy akurat maja osobny kraj wcale nie oznacza, ze nie sa juz niemcami.

heroina - Nie 06 Mar, 2011

ja szczerze nie znoszę grubasów, niezależnie od nacji.
są obrzydliwi :zygi:

powinni iść być grubi gdzie indziej.

cat lady - Sob 12 Mar, 2011

ja zas nieznosze hindusow, a to dlatego ze traktuja kobiete gorzej od swini podworkowej o ile takowe istnieja (w moim wyobrazeniu jak najbardziej,lataja i swinią, wiecie nic pozytecznego ),pewnie nie wszyscy hindusi ale tak mi sie utarlo i juz.rozmawialam kiedys z jednym tzn. mowilam do niego i byly to sprawy czysto zawodowe nie osobiste a ten zwrocil sie do mojego kolegi bo ja niegodna bylam uwagi tego kutasa.;) nie wiem czy to ich wiara czy chamstwo wrodzone.
cat lady - Sob 12 Mar, 2011

Herr General napisał/a:
Hmm... Ja tam nie mam nic przeciwko żadnej rasie, jeśli konkretna osoba mi coś zrobi, to mam coś przeciwko niej, a nie przeciwko całej jej rodzinie czy narodowi, jeśli już głoszę antyfaszystowskie i antyrasistowskie poglądy to jestem w tym konsekwentny.



a ilu azjatow ,czarnych czy muzulmanow znasz? ja tez bylam pieprzona antifa dopoty mi bambus za torebke nie chwycil i pomachal nozem.
uf, cisnienie mi skoczylo.ale azjatki to kocham madre sa ,w aptece zawsze doradza :grin:

Stanzberg - Nie 13 Mar, 2011

To o czym piszecie, to nie żaden rasizm, tylko osobiste uprzedzenia. :roll:

Rasizm to przekonanie, że są ludzie lepsi i gorsi ze względu na kolor skóry, a nie: "nie lubię Cyganów, bo kradną" ;-)

Mecenas - Pon 14 Mar, 2011

dajta se spokój, to juz dawno przestało byc zabawne
Stanzberg - Pon 14 Mar, 2011

Mecenas napisał/a:
dajta se spokój, to juz dawno przestało byc zabawne
Dokładnie - wszystkie posty na ten jakże interesujący temat poleciały wpiz-du, i tak się będzie działo zawsze, więc nie trudźcie się wklepywaniem na nowo tych idiotyzmów.
BadMotherfucker - Pon 14 Mar, 2011

O nie :!:
Moderatorzy się zestarzeli i przestają pankować :sad:

Stanzberg - Pon 14 Mar, 2011

Nie, po prostu wkurwia mnie przelatywanie przez 10 postów idiotycznej gadki: takie rozmowy prowadźcie sobie na gg.

To tyle w temacie.

janek_janusz - Czw 14 Kwi, 2011

nie lubie jedynie klasy urzedniczej. Moze to byc Polak.
I nie chodzi tu o uprzedzenie ale o doświadczenie.

janek_janusz - Czw 14 Kwi, 2011

heroina napisał/a:
ja szczerze nie znoszę grubasów, niezależnie od nacji.
są obrzydliwi :zygi:

powinni iść być grubi gdzie indziej.

w których miejscach?P:)

Anonymous - Pią 29 Kwi, 2011

Prawda jest taka, że każdy w jakimś stopniu jest rasistą. Nie mam nic do uprzedzeń o ile nie nasilają się one aż do stopnia typu "gazować, zabijać".
1125 - Czw 19 Maj, 2011

Uprzedzenia najczęsciej wynikają z braku empatii

Mozesz nie lubic cyganow bo kradna, żebrza i ci smierdza pod domem, ale z drugiej strony cygan idzie do roboty na budowie i jest szykanowany, z powodu uprzedzen wszelakich do niego, i wkoncu ktoregos dnia sie wkurwi i z tej roboty sobie pojdzie. Co ma wtedy robic?

Ja wiem, ze sa jednostki....
Ja wiem ze empatii nigdy zadość nie jest trafnym określeniem bo wszystko ma swoje granice, ale trzeba tolerowac, nie koniecznie akceptowac.
Grunt to olej w głowie

Aida - Czw 19 Maj, 2011

Ja jestem troche homofobem :-P
Rotten82 - Czw 19 Maj, 2011

trochę się nie liczy! albo jesteś na 100% albo wypierdalaj!























:glupek:

1125 - Pią 20 Maj, 2011

Był taki jeden co mówi o byciu na 100% albo wypierdalaniu... ukrzyżowali go jakieś 2000 lat temu
Aida - Pią 20 Maj, 2011

Jestem na 100%. Pasi rotten? Hehe 1125 dobre :-P
Gain Kain - Pią 20 Maj, 2011

mnie nurtuje inne pytanie:

jak wygląda rasistowska zagwizdka?




:-|

kawkader - Wto 05 Lip, 2011

Ja nie znoszę gejów. Może wynika to trochę z mojej wiary, bo przecież w raju nie było dwóch Adamów :hmm: Też nie zbyt rozumiem chrześcijan będących za równouprawnieniem, tolerancją etc. dla gejów.

Fuck, miało być o rasizmie :strach:

Biały - Wto 05 Lip, 2011

Jak tak dosłownie bierzesz "Pismo" to rozkmiń lepiej jak z tak ubogiego materiału genetycznego wzięła się cała ludzkość ;)
W sumie to twoje uprzedzenie jest tak samo głupie, jak i rasizm, więc myślę, że wiele nie chybiłeś.

janek_janusz - Wto 05 Lip, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Aneta napisał/a:
BadMotherfucker napisał/a:
Nie uważam się za rasistę, mieszkając na wyspach poznałem paru czarnuchów

:lol:


No są czarni, co ja poradzę :lol:

Dlaczego na widok niemca robi mi się źle ? Ich język brzmi jakby każdym słowem miał zabijać albo przynajmniej torturować - to chyba główny powód


Czarni Niemcy narzucaili katolicyzm w 997 roku. Więc jeśli ktoś czuje odraze do Niemców może być antyklerykałem, w dodatku z tradycjami.

Szerzeniem chrześcijaństwa i niszczeniem rodzimych wierzeń na obszarach odległych od dworu księcia czy kościołów zajmowali się misjonarze. Nową religię narzucano pod przymusem i siłą, zaś ówczesne miejsca kultu niszczono, a kapłanów religii słowiańskich mordowano. Chrystianizacja przyczyniła się do krwawych ofiar wśród Polan niechrześcijan


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group