PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 12-13 sierpnia 2011' - MEBP FEST vol. II !!! (NOWA DATA!)

PepsiPL - Śro 10 Sie, 2011

To już za dwa dni!!
Zbierajcie rodziny, będzie dłuuugi weekend zabawowy, w końcu poniedziałek wolny!!


Ps.
Polecam odwiedzić naszą stronę www.mebp.maintain.pl <---- sporo informacji około festiwalowych, oraz info o imprezach gdzieś w okolicy, które odbywać się będę przed rozpoczęciem koncertów. Myślę, że warto zobaczyć pokazy rycerskie, zawody skateboardowe, czy inne cuda na kiju ;) .

slayr - Śro 10 Sie, 2011

Ja też nakurwiam z małą ekipą z rodzimych okolic, panki widzimy się na feście! Będę około 12-13 na miejscu ;) . jak coś to dzwoncie do mnie na 785 429 905, wutka się poleje!
Aneta - Śro 10 Sie, 2011

my będziemy 12go po południu...
Grubas 2 - Czw 11 Sie, 2011

My będziemy jakoś przed południem ale to zależy od "zakopianki" :mrgreen:
heroina - Czw 11 Sie, 2011

my z koniem pewnie koło południa wystartujemy z krakowa
slayr - Czw 11 Sie, 2011

I chuj. Nie będzie mnie...
slayr - Czw 11 Sie, 2011

Albo będę, chuj wie.
Aneta - Czw 11 Sie, 2011

jak zobaczycie tego psa:



tzn że my jesteśmy gdzieś obok :>

Grubas 2 - Czw 11 Sie, 2011

Przestańcie karmić psa chusteczkami.Przywieziemy mu trochę karmy.
SantaClaus - Czw 11 Sie, 2011

to już jutro, będzie zajebiście !
Rotten82 - Czw 11 Sie, 2011

PEPSI JAK TU ZAJRZYSZ TO ODPISZ NA MOJEGO SMSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yoghurt99 - Czw 11 Sie, 2011

Jest ktoś chętny żeby się zabrać w piątek z Brzegu/Opola lub okolicy samochodem? Bo prawdopodobnie jade sam i mogę wziąć do 4 osób. Chętni niech napiszą PW ze swoim nr telefonu.
Cichy77 - Czw 11 Sie, 2011

Jedziemy autem z Krk kolo godziny 15 -16, (wczesniej sie nie da) mam 2 wolne miejsca, kontak na tel *** *** ***
PepsiPL - Czw 11 Sie, 2011

Czekamy na Was, drogie punki! :)
Tymczasem odwiedzajcie nas na www.mebp.maintain.pl !! :)

PepsiPL - Sob 13 Sie, 2011

Pierwsza dzień już za nami. Było dobrze! Ale dzisiaj będzie jeszcze lepiej!
Wbijajcie kto może póki to wszystko jeszcze trwa! :)

PepsiPL - Sob 13 Sie, 2011

http://www.maniowy.net/ku...11_galeria.html <--- galeria z 1 dnia :)
Zwierz@k - Nie 14 Sie, 2011

powiem tak. w dupe se wsadźcie te zajebane kurwa Maniowy!!!!!!!!!!!!








tak, kurewsko żaluje ze mnie tam nie ma i w chuj zazdroszcze : /

slayr - Nie 14 Sie, 2011

Pierwsze panki powróciły do domów, żyjemy, nikt nie został zgwałcony ani zabity. Czekam Magdo i Hansie na zdjęcia z naszej cudownej komory szczęścia :D .
Rotten82 - Nie 14 Sie, 2011

Wrócilimy !
Podróż nasza zaczęła się w piątek o 6 rano, mieliśmy dotrzeć pociągiem do Myszkowa, gdzie czekał na nas Slayr z Martyną. Od razu miałem przeczucie, że coś pójdzie bardzo źle i szybko się okazało co było na rzeczy. Wszedłem w pociągu do WC żeby umyć ręce, wycisnąłem mydło na dłonie i ... okazało się, że nie ma wody. Dobrze, że był papier to się wytarłem chociaż. W Myszkowie przesiadamy się do samochodu Slayra i ruszamy w drogę dalej. Ciśniemy się strasznie, bo bagaży jak zwykle dużo więcej niż to było potrzebne i w pewnym momencie Martyna mówi "ej ta policja to nie za nami jedzie?" Wszyscy się odwróciliśmy i zauważyliśmy, że goni nas radiowóz na sygnale. Gdy stanęliśmy na poboczu okazało się, że przekroczyliśmy prędkość o 35km/h w terenie zabudowanym, co nas okropnie zaskoczyło, bo od kilku minutach nie byliśmy w terenie zabudowanym. Podobno nas gonili od dawna, a my nie słyszeliśmy syren :zdziwienie:
Później obeszło się już bez żadnych przygód dojechaliśmy na miejsce i rozbiliśmy namiot. Spora grupa osób już tam była, wiele znajomych mord poznanych rok wcześniej. Później się alkoholizowałem/zgonowałem/rzygałem (często i w różnorakiej kolejności :? ) Poszedłem na koncerty chyba dopiero na The Coiots. Świetny koncert, tylko ktoś mnie trzasnął pod sceną w kichawę i boli bardzo(mam nadzieję, że to było przypadkowe uderzenie :D ). Gdy wróciłem pod namioty był już Stan z Anetą, Heroina z Gujem(tak to się piszę?) i Koniu, więc się poznaliśmy i w tym miejscu czas na kolejne przeprosiny:
Magda przepraszam, że byłem arogancki jak mi się przedstawiłaś, ja nie jestem sobie w stanie przypomnieć tej sytuacji i mam nadzieje, że to się więcej nie powtórzy :zdziwienie:
Wracając do koncertów: Pilsi wyjebiście, Anti Dread zajebiście. Coś jeszcze grało, ale nie kojarzę tego teraz;]
Drugi dzień zaczął się bardzo interesująco. Zrzygałem się z 5 razy zanim udało mi się stanąć na nogi :mad: później szukanie cienia, później szukanie schronienia przed burzą, która wytworzyła nienaganną ilość błota, zwłaszcza pod sceną (wszystkie ciuchy miałem upierdolone błotem). Wtedy sobie zdałem sprawę, że przyjazd w białej koszuli nie był najbardziej sprytnym pomysłem. Koncerty bardzo fajne, zwłaszcza Collina rozjebała mnie najbardziej ;] idę na obiad później dokończę

ko0niu - Pon 15 Sie, 2011

Nie ma generalnie słów w słowniku ludzi cywilizowanych aby opisać poziom patologii na który wyniósł nas ten festiwal. Dzień przed festem przyjechali do mnie Państwo Gujowie z zapasem niemieckiego rumu, który okazał się być poniewierającym 54% burbonem. :lol: Dalszy przebieg ekscesów alkoholowych można już tylko śmiało nazwać zjeżdżaniem po równi pochyłej.
Samochód Slayra zasługuje na szczególne miejsce w moim sercu. Miło było poznać, równy z ciebie ziomek.
Nie będę teraz tu wypisywał imiennych pozdrowień dla każdego kto się przewinął i przyczynił się do zajebistości tego wydarzenia kulturalnego bo by mi zeszło do jutra a i tak bym pewnie o kimś zapomniał. Tak czy siak POZDRO PANKI! PDK KMWTW!

Magda&Hans oraz Guj&Hera nie opuścili jeszcze Maniów...właśnie otrzymałem telefon z takową informacją. W dodatku Guje jadą do Krk zamiast do Wrocka :lol:

Jak zwykle minęło mi zbyt szybko, za dużo ludzi których zajebiście lubie i chciałoby się z nimi pobyć jak najwięcej bo wielu okazji do wspólnych wojaży nie ma. Mam pofestiwalową depresje.

Muzycznie:
Coiots, Pils, Adhd, Warsaw Dolls, Whitman i Collina - najlepsze koncerty festu. Szkoda tylko, że zabawa pod sceną musiała się równać z upierdoleniem błotem po pachy, poskakałbym troszkę więcej gdyby nie to.

To hasełko "Stop Nudzie, Stop Schematom" chyba nie odzwierciedla do końca tego jak bardzo nuda została tam zabita a schemat złamany. Dzięki Maniowskiej Ekipie za zajebisty fest.

Fisty - Wto 16 Sie, 2011

Foty: LINK

Chciałabym wstawić więcej zdjęć z MEBP od innych osób, jak ktoś się zgadza, niechaj wysyła linka, pobiorę, wstawię na punk rock poland i podpiszę, skąd są.

Czy mogę udostępnić na fb zdjęcia z powyższych linków?

Stanzberg - Wto 16 Sie, 2011

Jezusie slodki, nic nie napiszę, to była patologia z gatunku tych najgrubszych.

Dodam, że dla mnie impreza skończyla się w nocy z niedzieli na poniedziałek o czwartej rano.
Nie ma słów by wyrazić to co czuję, nie wiedziałem że jeszcze gdzies będę kiedykolwiek tak się bawił. :bananik:

Pozdroi!


PS: Zdecydowanie jest to najlepszy fest w PL.

Szymon69 - Wto 16 Sie, 2011

Kurde, a jak Cię widziałem to całkiem kulturalnie wyglądałeś - ale fakt, ze to było zanim sami zaczęliśmy się nurzać w patologii namówieni przez złych kolegów z Tripisa.
PepsiPL - Śro 17 Sie, 2011

http://maniowy.net/kultura/mebp_2011_galeria.html <---- Pierwszy dzień :)

http://maniowy.net/kultura/mebp_2011_2.html <---- Drugi dzień :)

Miłego oglądania dla każdego kto był, a ten kto nie był to fujara, ale też niech se poogląda co by na przyszły rok już przyjechał :P

BadMotherfucker - Śro 17 Sie, 2011

Takiego spędu brudasów dawno nie widziałem (łudstoku nie liczę) :twisted:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group