PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 12-13 sierpnia 2011' - MEBP FEST vol. II !!! (NOWA DATA!)

PepsiPL - Wto 01 Mar, 2011
Temat postu: 12-13 sierpnia 2011' - MEBP FEST vol. II !!! (NOWA DATA!)


Czołgiem panki!
Czas powoli sobie leci, a ja nie zamierzam próżnować, dlatego panie i panowie; ogłaszam, że M.E.B.P. Fest vol. II zbliża się i na pewno będzie miał miejsce! W tej chwili mogę podać datę najazdu panków na podhalańskie tereny, mianowicie: 12-13 sierpnia 2011’!

Tak jak to u nas bywa, nie zabraknie miksu scenicznego.. w końcu nasze hasło głosi „Stop nudzie, Stop schematom!”. Nie zamierzamy bawić się w dzielenie sceny undergroundowej w Polsce na tę „niezależną” i „bardziej niezależną”.
Dzisiejszego wieczorka polecą pierwsze nazwy kapel które będziemy gościć na deskach maniowskiej sceny punkowej :punk:

Wyczekuj ta! Bo będzie jeszcze lepiej niż zeszłego roku!

suchy693 - Wto 01 Mar, 2011

Stan i reszta ekipy polecała ten piekny festiwal w pieknych okolicznosciach przyrody ze tak powiem.Jak kobiałka mnie puści to kto wie może zajadę karocą :jupi: :faja:
Stanzberg - Wto 01 Mar, 2011

Zdecydowanie rozważamy pojawienie się. :jacko:
PepsiPL - Wto 01 Mar, 2011

Na MEBP Feście nr II będziecie mogli zobaczyć min:


Eye For An Eye



Whitman



Pils



The Coiots



ADHD Syndrom



APE (After Party)



W kilku słowach



Warsaw Dolls





Pozostała część kapel niedługo podam :) .
Pzdr i oby do zobaczenia w jak największym gronie!

sHo - Wto 01 Mar, 2011

Jestem - tyle mi wystarczy! Reszta to nawet może być disco polo ....

Z warszawy kapele planujecie ? (WD? :bananik: )

Rotten82 - Wto 01 Mar, 2011

KA RA TE! NO MER CY ! :twisted:


skład już jest zajebisty, pozycja murowana, tym bardziej, że Kogut aż z Holandii na ten gig wpada :D dobrze, że już umiem namiot składać:)

Rotten82 - Wto 01 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
Jak kobiałka mnie puści

nie łatwiej zabrać ze sobą? :)

Mecenas - Śro 02 Mar, 2011

wpisałem w kalendarz z dopiskiem "must be" :bananik:
ko0niu - Śro 02 Mar, 2011

W tym roku Pepsi obiecuję, przyjadę i chuj. :razz:
litmanem - Śro 02 Mar, 2011

z takim składem(a jesli dobrze zrozumiałem to i większym) to nie musicie się obawiać o frekwencję :grin:
sHo - Śro 02 Mar, 2011

Gdzie się podziała Rewizja ?
sHo - Śro 02 Mar, 2011

Dobra ... był też horrorshow ....

KTO DOKONAŁ SELEKCJI ZESPOŁÓW ?? :bejzbol:

100% Hate - Śro 02 Mar, 2011

Zaraz pojawi się info, że zagra cock sparrer, które potem ktoś usunie cichaczem po kilku dniach. :razz:
PepsiPL - Śro 02 Mar, 2011

No niestety. Ale może madonna w ramach rekompensaty razem z elvisem przybędzie.

W składzie jest jeszcze:
W kilku słowach

AlterScena - Śro 02 Mar, 2011

Może się uda wpaść w tym roku.
Rotten82 - Czw 03 Mar, 2011

ty faktycznie zniknęła rewizja i horrorshow. Pepsi co knujesz? ;>
ziutek11113 - Czw 03 Mar, 2011

jak dla mnie rewizja i horrorshow to byly 2 najlepsze kapele z tych wszystkich...
PepsiPL - Czw 03 Mar, 2011

Koło gospodyń wiejskich i rada sołtysia zdecydowała, że bieda w skarbonce i temu musimy ograniczyć wydatki, bo koniom na owies brakuje :cry: .
Jakby coś jeszcze miało się zmienić, to info będzie na bieżąco. Ale nie odwołujemy festu! Co najwyżej kapele! Zrobimy fest bez kapel, będzie bardziej pankowo.

Mecenas - Czw 03 Mar, 2011

no właśnie, po co kapele, wystarczy komp, każdy przywiezie zestaw empeczy i flachę i będzie git :bananik: :glupek:
Rotten82 - Czw 03 Mar, 2011

moim zdaniem to muzycznie rewizja jest raczej słaba, tą ich nową płytę przesłuchałem raz i ciepnąłem do pudełka z płytami, w przeciwieństwei np. do Coiotsów, których nowej epki słuchałem już tyle razy, że głowa mała, podobnie z Pilsami, którzy zajebistą kapelą są i zawsze jak byłem na ich gigu to odpierdalali takie szoł jak należy. horrorshow też nie lubię
Stanzberg - Czw 03 Mar, 2011

Horrorshow akurat uwielbiam, za to Rewizji mi nie szkoda, zdecydowanie wolę W Kilku Słowach; choć cóż to za porównanie. :glupek: :bananik:
ziutek11113 - Czw 03 Mar, 2011

Rotten82 napisał/a:
moim zdaniem to muzycznie rewizja jest raczej słaba, tą ich nową płytę przesłuchałem raz i ciepnąłem do pudełka z płytami, w przeciwieństwei np. do Coiotsów, których nowej epki słuchałem już tyle razy, że głowa mała, podobnie z Pilsami, którzy zajebistą kapelą są i zawsze jak byłem na ich gigu to odpierdalali takie szoł jak należy. horrorshow też nie lubię

czyli calkiem sie roznimy pod wzgledem muzycznym :P

PepsiPL - Czw 03 Mar, 2011

Do składu dochodzi:

Warsaw Dolls

Stanzberg - Pon 07 Mar, 2011

Tym sposobem urlop w górach załatwiony. :cool:
suchy693 - Pon 07 Mar, 2011

Hej to bibke bedzieta mieli extra tylko pozazdrościc Stan .Ps dobrze nawijasz na Bonusie cd Sexbomby :bananik: respect

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group