PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Nauka O Gównie

Nikodem15 is back! - Sob 26 Lut, 2011

Ja tam bardzo lubię starego punka z klimatem, nawet tego prostego i siermięznego, byle był odpowiednio melodyjny i, właśnie, z klimatem. A Nauka o Gównie była. Pierwsza kaseta to nawet właściwie śladów punko polo nie nosiła, potem to już różnie ale dalej miło tego czasem posłuchać. Jedyne, co mnie irytuje, oprócz niektórych tekstów, to wokal Mariusza; jakby się jaki chłop małorolny dorwał do mikrofonu. Ale ogólnie ok kapela. Ale ja jestem diznwy i większość tego, co tutaj zwykło się określać jako punko polo, bardzo lubię.
Szo - Sob 26 Lut, 2011

Cytat:
Piosenka z tekstem "Ja do was wrócę kochana mamo choćbym miał wracać w worku foliowym" chwyta za serce.


Z tym, że tekst nie jest ich, tylko jakiegoś poety, nie mogę tego znaleźć teraz na necie - pamiętam, że kiedyś to sprawdzałem bo nie pasował mi stylem do reszty :)

AdolfSHITler - Pią 04 Mar, 2011

dobra kapela
Zwierz@k - Sob 05 Mar, 2011

W życiu nie sluchałem. Niestety, należe do ludzi oceniających ksiązki po okładce - jak nazwa zespołu jest spierdolona to zawsze mam wrażenie, że muzyka też taka bedzie.
madziej - Pon 21 Mar, 2011

kapela zyciowa. takie lubie. nie zadne pierdu pierdu...
bnr - Czw 07 Kwi, 2011

Tego się nie da słuchać. Wieśniactwo zwyczajne.
Stanzberg - Czw 07 Kwi, 2011

Brawo, powrót w wielkim stylu! :grin:
bnr - Czw 07 Kwi, 2011

No faktycznie popisałem się elokwencją na wejście. Przejrzałem jeszcze temat o Włochatym (nie wiem z jakiego powodu) i tam też nie napisałbym więcej niż w tym wątku.
Stanzberg - Pią 08 Kwi, 2011

Nie przejmuj się, kwestia NOG to nie jest temat na elaborat. ;)
Aida - Czw 14 Kwi, 2011

Ja ich lubie xD "pierwszy dzień wolności" jest ok, albo "żyjemy, walczymy" czy jakos tak :razz:
pancernik - Śro 11 Maj, 2011

"Szła Marianna raz pijana prowadził ją stróż! Cała morda zarzygana a w kieszeni nóż! " TO JEST TO !
litmanem - Śro 11 Maj, 2011

"Gdzieś na Zakaukaziu żyli sobie ludzie. Domy swoje mieli świnki hodowali." dla mnie to numer jeden z najglupszych tekstów jaki w życiu słyszałem(nie mówie tutaj o tekstach piosenek puszczanych w radiu i tv trwam) :mrgreen:
Mecenas - Czw 12 Maj, 2011

w latach 90 szerokie masy panków były wiesniakami (nie chodzi mi o miejsce zamieskzania) to i było zapotrzebowanie na wieśńiacka nute, ja tam nie wyłaczam jak mi sie zaszufluje na łinampie, może ja też jestem wieśniakiem :glupek:
ko0niu - Czw 12 Maj, 2011

nie ma takiej opcji żeby się zaszuflowało w winampie, ludzie przy zdrowych zmysłach nie trzymają tego na liście a na dysku tylko po to, że czasem jest zabawnie na imprezie po pijaku zajebać jabolpankowy przebój typu Marianna :lol:
Mecenas - Czw 12 Maj, 2011

ja mam na liście całośc moich zbiorów :P
bozo79 - Sob 26 Lis, 2011

Nie dalej jak wczoraj słuchałem sobie Nauki i stwierdzam jedno - słuchałem, słucham i będę słuchał. A zaczęło się od przegranej kasety "Teraz Kurde My" w 1994r. Stary punk to jest to co lubię najbardziej :lol:
Rotten82 - Sob 26 Lis, 2011

bozo79 napisał/a:
Stary punk to jest to co lubię najbardziej :lol:

uderzaj do Suchego :lol:

z3f - Sob 17 Gru, 2011

Zwierz@k napisał/a:
W życiu nie sluchałem. Niestety, należe do ludzi oceniających ksiązki po okładce - jak nazwa zespołu jest spierdolona to zawsze mam wrażenie, że muzyka też taka bedzie.


dlatego nie czytam twoich postów patrząc na ten denny awatar

:wall:

(A)
Nauka o gównie daje rade Teraz Kurde My ..praktycznie cała mi sie podoba
pózniej to już pojdeyńcze kawałki typu bistro,cmentarz,jak wyglada dzisiaj mój kraj,wybory,
hah i Dla Dobra Ludzkości ! ten lubie bardzo

SantaClaus - Sob 17 Gru, 2011

zwierz ma najlepszy avatar na forum :oops:
k_u_dlaty - Sob 17 Gru, 2011

SantaClaus napisał/a:
zwierz ma najlepszy avatar na forum :oops:

1. Zwierz
2. Aneta :glupek:

kawkader - Sob 17 Gru, 2011

k_u_dlaty, jak się skończy na ostrzeżeniu to masz niezłe szczęście :D
Zwierz@k - Nie 18 Gru, 2011

z3f napisał/a:
dlatego nie czytam twoich postów patrząc na ten denny awatar


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno :jacko:

Konan - Nie 18 Gru, 2011

SantaClaus, lubisz kutasy? spoooooko :shock:

ja Nauki słucham, i bardzo lubię :P słucham tylko "Teraz kurde My" bo nie mam innych :/

michał ze wsi 2 - Nie 18 Gru, 2011

Zwierz@k napisał/a:
strasznie mi z tego powodu wszystko jedno :jacko:


Mógłbyś zmienić ten awatar faktycznie.Tak długo go masz i jeszcze się nie nudził?

Budyń - Nie 18 Gru, 2011

Nauka była Ok. Kto w młodości nie słuchał NOG, ten na starość będzie bezdusznym biznespankiem (i to w najlepszym razie) :old:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group