PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - najgorsze filmy jakie widizeliście

awareness - Nie 04 Lis, 2012

Generalnie nie przepadam za amerykańskimi komediami - nie ten humor i najgorszy film jaki wiedziałam to było chyba American Pie ( tyczy się całej serii ) .
k_u_dlaty - Nie 04 Lis, 2012

awareness napisał/a:
najgorszy film jaki wiedziałam to było chyba American Pie.
Coo?! Pierwsze 3 części to chyba najlepsze komedie w tym stylu. Oglądałem je z 10 razy i zawsze są tak samo śmieszne :grin:
awareness - Nie 04 Lis, 2012

Sporo oósb mówiło mi ,że nie mam poczucia humoru bo to zajebista komedia ale i tak jej nie lubię :D
BiskupCzasu - Czw 14 Lut, 2013

:punk:

GULCZAS A JAK MYŚLISZ 1 i 2

chociaż to w pewnym względzie znamię czasu

:twisted:

mienso - Pon 18 Lut, 2013

PIĘTNO WILKOŁAKA (DARKWOLF)!!! :jupi: :jupi: :jupi:
Koniecznie trzeba zobaczyć dla samych efektów specjalnych. :faja:

BiskupCzasu - Pon 18 Lut, 2013

Historia ZSRE - niskometrażowy ale powala swoją głupotą

http://chomikuj.pl/Biskup...ENAU)/filmy+XXX

Jahooo - Pią 09 Sie, 2013

Kac Wawa i Ludzka Stonoga
jarek323 - Czw 02 Sty, 2014

top1: kac wawa
ZŁY PUNKS - Pią 03 Sty, 2014

czas apokalipsy/pluton/sexmisja/kroll/sztos
BiteItYouScum - Nie 01 Cze, 2014

Jak widzę polskie kino ostatnio to odnoszę wrażenie, że za kręcenie filmów biorą się tutaj debile. Ta cała warszafka to powinna pierdolnąć do Wisły. Pojebało tę chołotę kompletnie. Czego oni uczą młode pokolenie? Ludzie pierdolą na komunę, jakie to były straszne czasy, a polskie kino z tamtego okresu to klasa sama w sobie. Szczytem wszystkiego jest kręcenie tych historycznych, propagandowych gówien przez nawiedzonych leśnych dziadów. Chuj im w dupę!

ZŁY PUNKS Ty chyba temat pomyliłeś? Jak możesz pisać, że Czas Apokalipsy i Pluton to chujowe filmy? Przecież to dwa najlepsze filmy o głupocie wojny po Full Metal Jacket. :crazy:

czlowiekkrzeslo - Śro 25 Lut, 2015

"Projekt X". Niby kolejna, durna, amerykańska komedyjka ale jakby tak... z miliard razy gorsza od pozostałych. Nie oglądajcie tego gowna. W tym filmie nic nie jest dobre, korwa nic! Lepiej patrzeć się przez półtora godziny na wygaszacz ekranu monitora niż oglądać to coś. :faja:
4nia - Czw 02 Lut, 2017

Niewierni, aż dziwne że ma u niektórych dobre opinie
elena123 - Czw 08 Cze, 2017

Ludzka stonoga. Widziałam tylko pierwszą część. Nigdy więcej.
Iza23 - Pią 05 Sty, 2018

Oj wiele ich było, ostatnio do listy mogę dodać "Split" - straszna glupota. Jakiś potencjał w tym był, ale wyszło bardzi słabo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group