PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Post Regiment

Pineska - Wto 22 Lut, 2011

BadMotherfucker, hahaha :mrgreen: i tak nie pokaze :razz:
janek_janusz - Nie 27 Lut, 2011

Bo to nie o tym temat. Mam pytanie. Czy wyobrażałby sobie ktoś Post Regiment jako wyłącznie instrumentalny band po odejsciu Dominiki?
BadMotherfucker - Nie 27 Lut, 2011

Ja sobie trochę wyobrażam - muzycznie też bardzo bardzo dobre granie i wydaje mi się że zespół nie straciłby tak dużo na popularności.
W pankroku nie chodzi tylko o teksty i wokal - ta kapela wywołuje potężne emocje samymi dźwiękami i mocą

TAK

Rotten82 - Nie 27 Lut, 2011

Nie, ten wokal robił w tej kapeli znacznie większą robotę niż 10 gitar. szczerze mówiąc, gdyby nie wokal Niki to bym PR nie słuchał
janek_janusz - Nie 27 Lut, 2011

Rotten82 napisał/a:
Nie, ten wokal robił w tej kapeli znacznie większą robotę niż 10 gitar. szczerze mówiąc, gdyby nie wokal Niki to bym PR nie słuchał

I do tego też pije. Ale nie chodzi mi o sam wokal, ktory przeciez mogłby ktoś jeszcze pociagnać. Kto miał dalej pisać teksty? Tolka dawno juz nie było. Amoniak? czy kto? (Inna sprawa że chciałbym kiedyś dowiedzieć sie tego od nich osobiście kiedyś)

bladaczka - Nie 27 Lut, 2011

dla mnie post regiment to też głównie teksty
Mechanik - Nie 27 Lut, 2011

Niezła żenada się już zrobiła z tym wpierdalaniem cycków do każdego tematu, a ktoś tu pisał o rozwalaniu dyskusji. :roll:

Dla mnie w punkrocku (tak samo zresztą jak i w hiphopie, nawiązując do tematu "H-H i punk"), najważniejsze są teksty, a co za tym idzie, również ich wykonanie. Więc osobiście w ogóle nie wyobrażam sobie instrumentalnego PR'u, a PR z kimś zamiast Niki, to też coś raczej poza zasięgiem mojej wyobraźni.

Herr General - Nie 27 Lut, 2011

Doceniam instrumenty, ale zdecydowanie wokal jest najmocniejszą stroną PR /plus oczywiście teksty/
AdolfSHITler - Pią 04 Mar, 2011

chujowa kapela
bladaczka - Sob 05 Mar, 2011

chujowa recenzja
Curcubeu - Nie 06 Mar, 2011

Jaram się tym zespołem. Jeden z niewielu zespołów, którego każdą płytę lubię.
Szo - Nie 06 Mar, 2011

Cytat:
Czy wyobrażałby sobie ktoś Post Regiment jako wyłącznie instrumentalny band po odejsciu Dominiki?


punk instrumentalny? no nie, ale z wokalem Smoka - całkiem OK!

Aneta - Pon 07 Mar, 2011

bladaczka napisał/a:
chujowa recenzja


już spoko spoko :faja:
Kod:
AdolfSHITler
Płeć : Kobieta    
zbanowany

Anonymous - Pią 29 Kwi, 2011

Głos Niki to było coś. Naprawdę, chyba jedyna kapela, która potrafiła do mnie dotrzeć właśnie nie poprzez teksty a... głos wokalistki. Ale teksty też są dobre. Podsumowując: pozycja obowiązkowa.
mienso - Nie 17 Lut, 2013

Bez Niki dałoby się przeżyć - dla mnie PR to moc i teksty. Dwie pierwsze płyty arcymistrzowskie. Tragedii nie umiem słuchać - dla mnie po prostu tragedia, nic nie umiem 'przeczytać' z tej płyty. Może do tragedii trzeba się przyzwyczaić, ale na dzisiaj jeszcze nie umiem jej strawić.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group