PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Twoje magiczne miejsce w Polsce!!!

suchy693 - Pią 21 Sty, 2011
Temat postu: Twoje magiczne miejsce w Polsce!!!
Chcę sie dowiedzieć czy macie swoje magiczne miejsce w Polsce gdzie najlepiej wypoczywacie ,balangujecie latem/zimą i do którego często przyjezdżacie ??? A i jakąs fotę proszę wkleić!!!
ameb-x - Pią 21 Sty, 2011

gościm, łagów, na grobli wrocław
BadMotherfucker - Pią 21 Sty, 2011

Września - niedaleko poznania



Na pierwszym zdjęciu plac rynkowy a zdjęcie robione jest spod parasoli przy których stoi budka z piwem z nalewaka za 3.50 !
Piękne miasto - bardzo zielone, niezwykle mili ludzie, dobre jedzenie, tanie piwo, czuć ogromną bliskość ze sztuką. Polecam odwiedziny tam ;-)
Mówi się o tym miejscu jako o "mieście spełnionych ambicji" i w sumie mogę się z tym zgodzić

bladaczka - Sob 22 Sty, 2011

zdecydowanie Gdańsk :smile:
Dzemu - Pon 24 Sty, 2011

Dla mnie Olsztyn. Jezioro Kortowskie to jest to.
Marchin - Pon 24 Sty, 2011

Ustka!!! :bananik: :mrgreen: :jacko: ;-)
Aneta - Pon 24 Sty, 2011

trochę nie wiem po co ta wyliczanka

jak jest dobra ekipa to wszędzie jest fajnie :bananik:

BadMotherfucker - Pon 24 Sty, 2011

Aneta napisał/a:
trochę nie wiem po co ta wyliczanka


Żeby uświadomić ludzi gdzie mogliby pojechać z ekipą :cool:

suchy693 - Pon 24 Sty, 2011

Aneta napisał/a:
trochę nie wiem po co ta wyliczanka

jak jest dobra ekipa to wszędzie jest fajnie :bananik:
Owszem jak jest fajna ekipa to wszedzie jest dobra zabawa nawet w kiblach na dworcu w Olsztynie [polecam] :mrgreen: Chce sie dowiedzieć gdzie najbardziej lubia jeżdzic ludkowie z pforum i jak by jeszcze zamiescili foto to gitares by było :old:
Aneta - Wto 25 Sty, 2011

gdynia - ucho swego czasu ...
spryciara - Pią 28 Sty, 2011

Kraków - rynek

Jarocin - wszędzie

Poznań - Malta i rynek

:bananik: :bananik:

bladaczka - Pią 28 Sty, 2011

bytom nocą-nigdzie nie znajdziesz takiej adrenaliny :mrgreen:
zachariasz - Pią 04 Mar, 2011



Bardzo trafny opis i obrazek powyżej :rotfl:


JEZIORO FIRLEJ :punk:

w wakacje jestem tam kilka razy w tygodniu....

bladaczka - Wto 23 Sie, 2011

wróciłam właśnie z Bornego Sulinowa, cos genialnego :!: miasto istnieje na mapie bodajże od 92r. powstało jako koszary niemieckie, potem weszli tam czerwoni. coś 250 bunkrów i kupa ruin do których nie wolno wchodzić ;-) największe wrażenie robi spalony niedawno dom oficera,wiele rzeczy się w środku zachowało. mi osobiście podobał się zniszczony teatr,można sobie usiąść jeszcze na rozwalonej widowni i zobaczyć scenę,robi wrażenie. podobno pod ziemią jest trzypoziomowe miasto,ale to raczej legenda :grin: na pewno jest jakaś podziemna kolejka. jak już się komuś znudzi oglądanie po ścianach sierpów i młotów to niedaleko jest fajne jezioro ;-) generalnie jechaliśmy tam zwiedzać a okazało się,że trafiliśmy na międzynarodowy zlot pojazdów militarnych,wchodzimy do miasta a tu czołgi na ulicy :lol: ludzie robili sobie okopy,ganiali w mundurach,chodzili z karabinami do biedronki,ogólnie nieźle się uśmiałam i zobaczyłam parę ciekawych rzeczy :mrgreen: miasto w sumie zaczyna się odbudowywać, ludzie kupują i remontują te ruiny.chyba trudno stwierdzić czy to dobrze czy źle.. np dom Ewy Braun to teraz wypasiony domek pomalowany na różowo :roll: powoli zaczyna się tam rozwijać turystyka,ale warto pojechać tam jak najwczesniej i wziąć ciuchy które można zniszczyć ;-) ogólnie polecam.
gooy - Śro 24 Sie, 2011

z bornego pamietam tylko poligon. a do miasta to jedynie po piwo chodzilismy :P

a tak na temat: śluza w gryfinie :)

bladaczka - Śro 24 Sie, 2011

gooy napisał/a:
a do miasta to jedynie po piwo chodzilismy
bo trzeba trochę poszukać żeby coś znaleźć ;-) a bunkry to już właściwie nie w samym mieście :razz:
Zwierz@k - Śro 24 Sie, 2011

gooy napisał/a:
a tak na temat: śluza w gryfinie :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
- guj, gdzie jesteś?
- w windzie
- a do góry jedzie? :lol:

pankerija - Nie 12 Lut, 2012

Gorzów Wlkp - ul. Drzymały i okolice, Zawarcie. A najbardziej magiczne miejsce w Polsce to według mnie Kraków, tam gdzie moje korzenie :jacko:
Konan - Nie 12 Lut, 2012






Sromowce Niżne :faja:

pankerija - Nie 12 Lut, 2012

Konan, Nie chwal się jakimiś foteczkami z fotoszopa :lol:

To jest dopiero prawdziwe piękno.

Stanzberg - Nie 12 Lut, 2012

Most w Sromowcach na Słowację jest naprawdę ekstra! :bananik:
Aida - Nie 12 Lut, 2012

Ja tam kocham Karpacz. Może nie jest za piękny, ale jakoś zawsze chętnie tam jeżdżę. Ma to coś w sobie :D
k_u_dlaty - Nie 12 Lut, 2012

Gdyby nie to że w takiej dziurze jak moja, wszyscy sie znają i każdy wie wszystko o tobie lepiej niż ty sam to bym ją uwielbiał :!: :roll:

a takie fajne miejsce to Werlas nad Soliną :rotfl:

Zwierz@k - Pon 13 Lut, 2012

pankerija napisał/a:
Konan, Nie chwal się jakimiś foteczkami z fotoszopa :lol:
Obrazek
To jest dopiero prawdziwe piękno.

magnat? chyba mnie wzrok nie myli. jedna z pierwszych miejscowek jakie obczailem w gorzowie, kurwa, cuda sie tam dzieja.

pankerija - Pon 13 Lut, 2012

Zaiste Magnat, wzrok Ciebie nie myli . Dzieją się cuda, a kilka kroków dalej na amfi to już w ogóle cuda wianki. Chociaż teraz zrobiło się spokojnie, bo koncerty dają raz na rok. Strachy na lachy - jedyni stali goście :?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group