PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Sid Vicious?

niee - Wto 18 Sty, 2011
Temat postu: Sid Vicious?
czy to prawda, że Sex Pistols rozpadło się przez Sid'a, bo miał problemy z narkotykami? i czy po odłączeniu się od Sex Pistols nikt nie słuchał, a płyty z koncertów zaczęły się sprzedawać dopiero po jego śmierci, że dopiero wtedy ludzie doznali olśnienia ?? Czy cały czas ćpał, czy między występami solo a śmiercią przestał/ograniczał
I czy Johnny Rotten był na jego pogrzebie?

// czy SP grali po odejściu sida?

suchy693 - Wto 18 Sty, 2011

Obejrzyj sobie ten film sa tu odpowiedzi na twoje pytania
ko0niu - Wto 18 Sty, 2011

Dobry dokument. Mi się podobał!
BadMotherfucker - Wto 18 Sty, 2011

Ja odpowiem tylko na ostatnie

Grali, ale poza kasą dla nich nie było z tego NIC

Stanzberg - Wto 18 Sty, 2011

Rany chrystusa, przez 5 lat na tym forum przewinęło się z pół setki tematów o Sidzie, Sex Pistols, McLarenie, Vivien Westwood, Nancy Spungen, Bromley Contingent i reszcie, chyba wystarczy poszukać. :wall:
suchy693 - Wto 18 Sty, 2011

Młodym nie chce się szukac takie lenistwo u nich ,lepiej podać na tacy wszystko trzeba ich zrozumiec Stan :jupi: :idea:
Ryszard - Śro 19 Sty, 2011

Przyznam się, że też nie cierpię grzebać po starych wątkach na forum; tym bardziej tutaj, bo zanim znajdę coś konkretnego to trzeba przekopać się przez "cycki albo spierdalaj" :lol:
Rotten82 - Śro 19 Sty, 2011

Ryszard mi o czymś przypomniał :shock:


niee jeśli jesteś dziewczyną to pokaż cycki :glupek: , jeśli nie to spierdalaj! :punk:

BadMotherfucker - Śro 19 Sty, 2011

:glupek:

Normalnie kocham te forum :geek:

ko0niu - Śro 19 Sty, 2011

Aż się dziwię, że poznałem przez to forum ładnych parę osób i w sumie wszyscy są spoko i mieszczą się w moich prywatnych ramach w kategorii "normalny" :lol:
heroina - Czw 20 Sty, 2011

to zaiste wielce dziwne zjawisko. :old:
Ryszard - Czw 20 Sty, 2011

W sumie ja się dziwie o tyle, że znam parę spoko ludzi z tego samego miasta a widzimy się od święta.
Chociaż częściej może ziemia by nie wytrzymała :lol:

niee - Pią 21 Sty, 2011

okk oglądnąłem Filth and Fury, Great rock'n'roll swindle, Sid and Nancy i nie wiem dalej - w tym ostatnim przedstawili koncerty sida jako wokalisty strasznie źle, że niby nikomu sie to nie podobało, a jakoś sprzedają się te płyty dalej i ludzie się nim jarają. To przez to, że umarł? :<
bladaczka - Pią 21 Sty, 2011

niee napisał/a:
To przez to, że umarł
a jakby się sprzedawały gdyby zginął w katastrofie smoleńskiej :!: :glupek:
heroina - Pią 21 Sty, 2011

Ryszard napisał/a:
W sumie ja się dziwie o tyle, że znam parę spoko ludzi z tego samego miasta a widzimy się od święta.
Chociaż częściej może ziemia by nie wytrzymała :lol:
zaproście nas w przyszłą sobotę. będę miała całe 2 dni z rzędu wolne :lol:
suchy693 - Pią 21 Sty, 2011

niee napisał/a:
, że niby nikomu sie to nie podobało, a jakoś sprzedają się te płyty dalej i ludzie się nim jarają. To przez to, że umarł? :<
nie ma co się zastanawiac nad Sidem był słabym gitarzysta,wokalistą a heroina wygrała z jego punkowym życiem . I to media zrobiły z niego gwiazdę celebrytów dla mnie ot jeszcze jeden niespełniony koleś jedyne co fajne u niego było to image jak na tamte lata :old:
zachariasz - Pią 21 Sty, 2011

Koleś w książce o Crass'ie "zbuntowane życie" pisze jak to było z Sexpistolsami.
Warto przeczytać bo wie o czym pisze :old:

Ryszard - Pon 24 Sty, 2011

Cytat:
zaproście nas w przyszłą sobotę. będę miała całe 2 dni z rzędu wolne

to wy nas, bo nie chce się nam sprzątać. no i macie film o kutazoidzie :bananik:

ko0niu - Pon 24 Sty, 2011

Zastanów się Rysiu, oni są nieprzewidywalni na swoim terenie. Możesz czegoś dotknąć, potem podrapać sobie oko i wylądować w szpitalu z rogówką nadpaloną kapsaicyną. Poza tym Guj rano wyciąga flaszki z balkonu i krzyczy na człowieka jak nie chce pić, mówi, że wódka pięknie pachnie. :sad:


Nie mogę się tak poza tym doczekać kolejnej, wspólnej Wrocławskiej masakry wódką czterdziestoprocentową. :lol:

heroina - Pon 24 Sty, 2011

Ryszard napisał/a:
no i macie film o kutazoidzie :bananik:
nie chce się ściągnąć :sad:
Ryszard - Pon 24 Sty, 2011

Już kiedyś ich kolega zeżarł przy mnie dwie sztuczne myszy u nich jak piliśmy - ma koń trochę racji z tym jak to u gujów jest.

Ale mam ochotę się upodlić trochę doborowym towarzystwie, łojezuuu!

Myrkull - Wto 25 Sty, 2011

Cytat:
Czy cały czas ćpał, czy między występami solo a śmiercią przestał/ograniczał

Dawał w żyłę, ale tylko do połowy.
Cytat:
I czy Johnny Rotten był na jego pogrzebie?

Nie, bo kręcił reklamę masła.
Cytat:
Sid and Nancy i nie wiem dalej - w tym ostatnim przedstawili koncerty sida jako wokalisty strasznie źle, że niby nikomu sie to nie podobało

A zauważyłeś co odróżnia ten film od pozostałych dwóch?
Cytat:
a jakoś sprzedają się te płyty dalej

Czemu nie mają, jak widać po tym temacie Sid jest popularny, a sama płyta może się podobać.

Rotten82 - Wto 25 Sty, 2011

[quote="Myrkull"]
Cytat:
I czy Johnny Rotten był na jego pogrzebie?

Nie, bo kręcił reklamę masła.
[quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group