PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Pierwsze GLANY

czaka - Sob 05 Mar, 2011

Jesteś wegetarianinem ?
Herr General - Sob 05 Mar, 2011

Nie jestem, ponieważ z tego co się orientuję to długość życia człowieka znacząco wzrosła po tym, jak zaczął jeść mięso. Ale jeśli mogę bez większych konsekwencji oszczędzić jakieś niewinne zwierzę (np zakup innego obuwia niż glany) to robię to. Jak mógłbym krzyczeć, że futra są złe, że McDonald jest zły itd samemu nosząc glany?
czaka - Nie 06 Mar, 2011

Herr General napisał/a:
Nie jestem, ponieważ z tego co się orientuję to długość życia człowieka znacząco wzrosła po tym, jak zaczął jeść mięso. Ale jeśli mogę bez większych konsekwencji oszczędzić jakieś niewinne zwierzę (np zakup innego obuwia niż glany) to robię to. Jak mógłbym krzyczeć, że futra są złe, że McDonald jest zły itd samemu nosząc glany?
więc wpierdalasz mięso ,a chodzenie w skórach jest dla ciebie złe i niechumanitarne. Nie mam już więcej pytań. :crazy:
Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Chodzenie w skórach to lans i fanaberia.

Hmm, zmotywowałeś mnie do kolejnej próby przejścia na wegetarianizm, miałem takowych już parę, ale nie szło.

czaka - Nie 06 Mar, 2011

Herr General napisał/a:
Chodzenie w skórach to lans i fanaberia.
Hmm, zmotywowałeś mnie do kolejnej próby przejścia na wegetarianizm, miałem takowych już parę, ale nie szło.
Od kiedy Hipisi są na punkowych forach ?
Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Od kiedy ja jestem hipisem? :lol:
czaka - Nie 06 Mar, 2011

rzucasz jakimiś tekstami o biednych zwierzątkach więc nie miej do mnie pretensji o skojarzenia z hipisami.
Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Rzucam tekstami o tym, żeby nie zabijać bez powodu.
Zwierz@k - Nie 06 Mar, 2011

ale rzecież to zabijanie odbywa się z konkretnego powodu - na mięso i skóry :hmm:
Rotten82 - Nie 06 Mar, 2011

chodzenie w skórach to 100% punk rocka! wystarczy spojrzeć chociaż na Ramones :old:
Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Zwierz@k napisał/a:
ale rzecież to zabijanie odbywa się z konkretnego powodu - na mięso i skóry :hmm:


Ale w dzisiejszych czasach bez skór można się obejść

Rotten82 - Nie 06 Mar, 2011

tylko po co?
Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Bo te zwierzęta żyją i czują? Gdybyś Ty nie potrafił się obronić, a Twoja skóra akurat spodobałaby się komuś i zrobiłby sobie z niej buty - to by było okej?
Rotten82 - Nie 06 Mar, 2011

po prostu miałbym pecha
Zwierz@k - Nie 06 Mar, 2011

Herr General napisał/a:
Ale w dzisiejszych czasach bez skór można się obejść

a bez mięcha?

heroina - Nie 06 Mar, 2011

tym bardziej :razz:

jedzenie padliny jest poniżej godności białego człowieka.

Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Ja osobiście na wegetarianizm przejść nie potrafię, przyznaję się bez bicia. Nie będę krowim Jezusem. Ale mi to wsio jeno czy założę glany, trampki czy filcaki, więc jeżeli mogę oszczędzić jakiegoś zwierzaka to to robię
SantaClaus - Nie 06 Mar, 2011

Herr General napisał/a:
Bo te zwierzęta żyją i czują? Gdybyś Ty nie potrafił się obronić, a Twoja skóra akurat spodobałaby się komuś i zrobiłby sobie z niej buty - to by było okej?



pierdolisz tak samo jak "nie wyrzucaj jedzenia, dzieci w afryce gloduja" ...

Herr General - Nie 06 Mar, 2011

SantaClaus napisał/a:
Herr General napisał/a:
Bo te zwierzęta żyją i czują? Gdybyś Ty nie potrafił się obronić, a Twoja skóra akurat spodobałaby się komuś i zrobiłby sobie z niej buty - to by było okej?



pierdolisz tak samo jak "nie wyrzucaj jedzenia, dzieci w afryce gloduja" ...


Złe porównanie, otwartej paczki czipsów im przecież nie wyślesz. Już o tym gdzieś pisałem - jak można krzyczeć, że McDonald jest zły, że futra są złe, że kłusownictwo jest złe samemu nosząc glany?

Rotten82 - Nie 06 Mar, 2011

Herr General napisał/a:
SantaClaus napisał/a:
Herr General napisał/a:
Bo te zwierzęta żyją i czują? Gdybyś Ty nie potrafił się obronić, a Twoja skóra akurat spodobałaby się komuś i zrobiłby sobie z niej buty - to by było okej?



pierdolisz tak samo jak "nie wyrzucaj jedzenia, dzieci w afryce gloduja" ...


Złe porównanie, otwartej paczki czipsów im przecież nie wyślesz. Już o tym gdzieś pisałem - jak można krzyczeć, że McDonald jest zły, że futra są złe, że kłusownictwo jest złe samemu nosząc glany?

a ty jak możesz pierdolić, że skóry są złe, skoro sam wpierdalasz padlinę ?

Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Herr General napisał/a:
Ja osobiście na wegetarianizm przejść nie potrafię, przyznaję się bez bicia. Nie będę krowim Jezusem. Ale mi to wsio jeno czy założę glany, trampki czy filcaki, więc jeżeli mogę oszczędzić jakiegoś zwierzaka to to robię

Rotten82 - Nie 06 Mar, 2011

czy dalej jest przyznawany tytuł debilizmu miesiąca?


Herr General napisał/a:
jeżeli mogę oszczędzić jakiegoś zwierzaka to to robię

możesz nie jeść mięsa, ja 6 lat nie jadłem

Herr General - Nie 06 Mar, 2011

Chujowe, bo chujowe, ale przyzwyczajenie, niczym innym niż mięso się nie potrafię najeść
Zwierz@k - Nie 06 Mar, 2011

więc twoje argumenty są w chuj chwiejne
zachariasz - Nie 06 Mar, 2011

Rotten82 napisał/a:
6 lat nie jadłem


Rozumiem przez to, że teraz znowu jesz mięso? :zdziwienie:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group