PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Miejskie legendy

QkiZ - Śro 15 Cze, 2011

Albo rozebrano je na części :>
Zwierz@k - Pią 17 Cze, 2011

QkiZ napisał/a:
Fantazja ludzi poniosła tak daleko, że słyszałem opowieści, że ten diabeł/przystojny gościu sterował myślami swoją beemkę i zamiast powietrza w kołach miał krew

kurwa, krew w oponach mnie zabiła :lol: :lol: :lol:

QkiZ - Pią 17 Cze, 2011

Pewnie nie miał dojazdówki. Zamiast pianki w przebitą oponę lał krew ;-)
zachariasz - Pią 17 Cze, 2011

W takim in City jak Puławy pewnie krew jest po prostu tańsza od pianki :smile:
QkiZ - Pią 17 Cze, 2011

Nerkę bądź serce można kupić w co drugim sklepie.
kawkader - Nie 03 Lip, 2011

W przedszkolu na moim osiedlu gdzie lata temu się bawiłem, był taki ochroniarz - Jaś Fasola (podobny był po prosty xd). Teren był prywatny i chodziła legenda, że kiedy złapie Cię tam Jaś Fasola, zabierze Cię do piwnicy i karze przez 2 godziny obierać kartofle. Może teraz to choojowa historia ale kiedyś się go bałem :strach:
Rotten82 - Nie 03 Lip, 2011

u mnie też był stróż na terenie przedszkola, my tam zawsze przez płot wbijaliśmy za łebka i się ganialiśmy, ale obierania kartofli nikt się nie bał, bo wieść gminna niosła, że stróż spuszcza na intruzów wściekłe psy i niejeden dzieciak zginął na tym terenie! :old:
Faith_ - Pią 08 Lip, 2011

Mnie tata straszył, że jak się zgubię na Różycu, to przyjedzie stara czarna wołga -.-
PsychoSid - Pią 08 Lip, 2011

Do nas kiedyś na wieś przyjechało dwóch metali i kobieta ze Szczecina.Długie włosy,glany,bródka,koszulki Iron Maiden itp.Ogólnie fajni byli.Można było z nimi popić.Słuchali trochę Punk Rocka.Pare dni po ich przyjeździe jeden z nich powiesił się na drzewie,które stało na cmentarzu.Drugi metal i ta kobieta uciekli odrazu do Szczecina.Pare tygodni później to drzewo spadło i uderzyło w dwa nagrobki.Niby jakieś dzieci słyszały w nocy tam jakieś krzyki itp.
Od tej pory wielu ludzi boi się chodzić na cmentarz po ciemku.

Zwierz@k - Pon 11 Lip, 2011

większej głupoty w życiu nie słyszałem :lol:
Aida - Pon 11 Lip, 2011

Jaki tytuł? :D
Faith_ - Wto 12 Lip, 2011

Ja jeszcze słyszałam o takich ''historiach'' jak pocałunek kolesia, który był nekrofilem ( i to podobno miało odstraszyć dziewczyny spotykania się z nieznajomymi).
ko0niu - Wto 12 Lip, 2011

taaa historia o zatruciu trupim jadem, że to niby kolo jebał i całował trupy, potem umawiał się z panienkami które miały być jego kolejnymi truposzami do ruchania no i jedna panienka miała uczulenie na trupi jad i zaczął jej się jakiś ropiejący syf na twarzy po pocałunkach z amantem. Poszła do lekarza, on stwierdził zatrucie "trupim jadem" i policja złapała jakimś cudem tego typa. :eeek: Bajki z mchu i paproci (tzn. mam nadzieje, różne czuby są na świecie) :lol:
PsychoSid - Wto 12 Lip, 2011

Znalezione na stronie http://legendymiejskie.blox.pl/html

„Przyjechała karetka pogotowia do mężczyzny, któremu jądra uwięzły w słoiku. Otóż coś go ugryzło w jądra i to go bardzo bolało. Zdobył słoik, nalał wody i je tam włożył, żeby zmniejszyć ból. Tak trzymał, aż mu spuchły i dalej puchlina rosła tak, że wezwano pogotowie, bo ich nie mógł wyjąć”

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Faith_ - Wto 12 Lip, 2011

PsychoSid napisał/a:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

śmiej się, śmiej, żebyś tylko ty tak nie zrobił :green:

zachariasz - Wto 12 Lip, 2011

W tym samym klimacie fajny jest motyw z żarówką w buzi :grin:
BadMotherfucker - Wto 12 Lip, 2011

ko0niu napisał/a:
historia o zatruciu trupim jadem


Jakaś firma zajmująca się wynajmem i sprzedażą sukien ślubnych podobno zdejmowała owe z truposzy. Jakaś kobieta kupiła sobie jedną z sukni od nich i 2 dni potem była martwa. Okazało się że przy zakładaniu zacięła się zamkiem a przez powstałą ranę do organizmu dostał się trupi jad z sukni / zamka który w ciągu 48 godzin doprowadził do śmierci

Zwierz@k - Wto 12 Lip, 2011

ko0niu napisał/a:
panienka miała uczulenie na trupi jad

ja sie tam nie znam, ale na to to chyba każdy jest "uczulony"

suchy693 - Wto 12 Lip, 2011

Człowiek smierdzi najgorzej a trupi jad- wiele razy musielismy otwierac drzwi do mieszkań gdzie pacjent lezał po 2/3 miesiace takiego smrodu nikt nie wydziela jak człek .Całe ubranie ci przechodzi trupim jadem nawet jak jestes 2/5 sekund w pomieszczeniu . A z tym umieraniem od trupiego jadu to chyba bujda bo ja zyję i dobrze sie czuję :jupi:
ko0niu - Wto 12 Lip, 2011

Zwierz@k napisał/a:
ko0niu napisał/a:
panienka miała uczulenie na trupi jad

ja sie tam nie znam, ale na to to chyba każdy jest "uczulony"


Tu cię zdziwię. Jak np się idzie na studia medyczne to się robi specjalne badania, w tym pakiecie jest właśnie punkt "uczulenie na trupi jad". Jak ktoś jest uczulony to studia odpadają bo kontakt taki nawet jak miał suchy w swojej pracy może się skończyć o wiele paskudniej niż porzyganie się od smrodu.

wajch - Wto 12 Lip, 2011

suchy693 napisał/a:
Człowiek smierdzi najgorzej a trupi jad- wiele razy musielismy otwierac drzwi do mieszkań gdzie pacjent lezał po 2/3 miesiace takiego smrodu nikt nie wydziela jak człek .Całe ubranie ci przechodzi trupim jadem nawet jak jestes 2/5 sekund w pomieszczeniu . A z tym umieraniem od trupiego jadu to chyba bujda bo ja zyję i dobrze sie czuję :jupi:


Z ciekawości to kim jesteś z zawodu :?:

suchy693 - Wto 12 Lip, 2011

wajch napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Człowiek smierdzi najgorzej a trupi jad- wiele razy musielismy otwierac drzwi do mieszkań gdzie pacjent lezał po 2/3 miesiace takiego smrodu nikt nie wydziela jak człek .Całe ubranie ci przechodzi trupim jadem nawet jak jestes 2/5 sekund w pomieszczeniu . A z tym umieraniem od trupiego jadu to chyba bujda bo ja zyję i dobrze sie czuję :jupi:


Z ciekawości to kim jesteś z zawodu :?:
Ciekawośc pierwszy stopień do piekła!!!! A z zawodu byłem
heroina - Czw 14 Lip, 2011

ko0niu napisał/a:
Tu cię zdziwię. Jak np się idzie na studia medyczne to się robi specjalne badania, w tym pakiecie jest właśnie punkt "uczulenie na trupi jad". Jak ktoś jest uczulony to studia odpadają bo kontakt taki nawet jak miał suchy w swojej pracy może się skończyć o wiele paskudniej niż porzyganie się od smrodu.
eeeee? ja po prosektorium jeszcze jakoś żyję, a badań nie było
ko0niu - Czw 14 Lip, 2011

Aśka zarówno na położnictwo jak i na medycynę dostała skierowania na badania gdzie wyraźnie pamiętam, że rzuciła mi się w oczy ta właśnie pozycja "trupi jad".
Zwierz@k - Czw 14 Lip, 2011

no to chuj, jak mowilem nie znam sie. Swoja droga "trupi jad" to dobra nazwa dla jabola

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group