PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Herr General - Pią 18 Lut, 2011

A ja dopiero wstałem, bo mam chorobowe :mrgreen:
Pierwsza myśl po przebudzeniu i spojrzeniu w okno: "o kurwa, śniegu nie ma" :jupi:

Szymix - Pią 18 Lut, 2011

Nina.E napisał/a:
suchy693 napisał/a:
ooooooooooo nowa osoba płci damskiej więc............. :old:




proscie a bedzie wam dane ...... świeże mjenso ehehehhe
ps> wolna wolna wolnaaaaaaa


wydalo sie, zrobila sobie 2 konto...


co oznacza



2x cycki!! :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:

Nina.E - Pią 18 Lut, 2011

a ja spadam z pracy w koncu weekend i koncert dezerera ! :) nowa pokaz sychemu biust niech ma cos z zycia :)
MamToGdzieś - Pią 18 Lut, 2011

Szymix błąd mam tylko jedno konto...po cholere mi dwa??? :/
Nina.E - Pią 18 Lut, 2011

MamToGdzieś napisał/a:
Szymix błąd mam tylko jedno konto...po cholere mi dwa??? :/


to chyba było do mnie zanim sie pojaiwlas mnie meczono o pokaz napisali ze jak zalatwie nowe "mjenso' dzadza spokoj i sie pojawilas dlatego teraz tekst ze pewnie drugie konto :)

Herr General - Pią 18 Lut, 2011

Wy tu gadu gadu, a my na cycki czekamy! :grin:
MamToGdzieś - Pią 18 Lut, 2011

To zapraszam do wujka google :dupa:
PepsiPL - Pią 18 Lut, 2011

i jest całkiem dobrze.. kilka numerów w wersji kanciapowej nagrane. Przynajmniej przed wejściem do studia będziemy wiedzieć co i jak grać :bananik:
suchy693 - Pią 18 Lut, 2011

ciekawym ,ciekawym :faja:
BadMotherfucker - Pią 18 Lut, 2011

Pepsi jeśli te nowe kawałki będą przynajmniej tak dobre jak ten który kiedyś zaprezentowałeś to będzie bomba - wyrobiliście się znakomicie od czasu pierwszych nagrań
suchy693 - Pią 18 Lut, 2011

I spróbujcie wydac na winylu w limitowanym nakładzie 2 płyte ,ja zakupię w ciemno :mrgreen: :bananik:
Rotten82 - Pią 18 Lut, 2011

ja kupuję w ciemno;]
PepsiPL - Pią 18 Lut, 2011

Dzięki chłopy za wsparcie! Cholernie bym chciał żeby wyszła na LP, no ale żeby to się mogło stać trzeba mieć kupę kasy, a na to nas niestety nie stać :/ . Co nie znaczy, że tego nie będziemy próbować wydać na LP :faja:

Po dzisiejszej próbie dochodzę do wniosku, że będzie lepiej niż to co można usłyszeć w numerze z video :bananik:
Tak więc gorące dziewice chcące przebicia swej błony: szykujcie się, będzie bolało!! :cancan:

Rotten82 - Pią 18 Lut, 2011

jebać winyle !! (mówię tak bo nie mam adaptera xD )
PepsiPL - Pią 18 Lut, 2011

Hehe :D . Musisz dostać na urodziny to piękne urządzenie. To będzie początek Twojego nowego uzależnienia! :D
Rotten82 - Pią 18 Lut, 2011

obym nie dostał! nie stać mnie xD
PepsiPL - Pią 18 Lut, 2011

Ja się niestety zajawiłem i większość swoich oszczędności przepierdzielam na LP.... masakra.. :/

Co nie zmienia faktu, że to zajebiste uzależnienie :D .

maliniak - Pią 18 Lut, 2011

Kurwa! A tak z innej beczki - http://www.youtube.com/watch?v=DDDHH2l2nv8 - nowe Komety! Z tą piosenką stali się dla mnie niesłuchalni!

Wzburzone fale
Pocałunki w motorówce
Kaczki mewy łabędzie
I oczy na skrzydłach motyli
Z miłością swojego życia
U twojego boku
Na skraju świata
Wpatrzeni w dal

Przerosło mnie to!!! :shock:

BadMotherfucker - Pią 18 Lut, 2011

LP to kurewne uzależnienie ... ja mam tylko te winyle które kiedyś od ludzi dostałem / wysępiłem i poznajdywałem w różnych melinach
Nigdy w życiu nie zdecydowałbym się na rozpoczęcie kolekcjonowania bo przy mojej tendencji do uzależnień skończyłoby się to TRAGICZNIE
Kiedy tylko mam okazję to kupuje reedycje singli / LP / "12 na CD - często są to kompilacje kilku za przystępną cenę. Wiadomo - wrażenie nie to samo, ale hołd zespołowi złożony i zbiory powiększone

Rotten82 - Pią 18 Lut, 2011

a ja mam tajne nagrania ADHD ^^
ko0niu - Sob 19 Lut, 2011

Dobrze że dałeś cynę, trzeba pomolestować jutro Pepsiego na gg :twisted:
Herr General - Sob 19 Lut, 2011

Też bym się chętnie pisał na jakąś próbkę :>
PepsiPL - Sob 19 Lut, 2011

Ludzie, jest 9 rano, a Wy spać nie możecie?! :P
Zrobił bym Wam próbkę, ale nie zrobię, bo to kanciapkowa jakość i się jeszcze przestraszycie i nie dacie nam swojej kasiory w późniejszej fazie, no a przecież "nie o taką polskę walczymy!" :old: .

Herr General - Sob 19 Lut, 2011

Ja tak zawsze mam, jak mogę spać to mi się nie chce :glupek:
PepsiPL - Sob 19 Lut, 2011

Wkurzające to jest :P . Mnie niestety dziś obudził dzwonek z telefonu z którego odezwał się Bojler, potrzebował transportu do roboty, no to trza było dupę podnieść i pomóc koledze. ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group