PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Herr General - Wto 15 Lut, 2011

Pocieszam się tylko myślą, że w tamtym roku bywało -30 :?
suchy693 - Wto 15 Lut, 2011

panie i panowie Temperatura spadnie do -19 stopni
Ostre mrozy w większości regionów Polski nie ustąpią do końca tygodnia. Temperatura w nocy w niektórych miejscach może spaść do -19 stopni. Wyjątkiem będzie Śląsk i Małopolska, tutaj dodatnia temperatura utrzyma się do czwartku i sięgnie nawet 6 stopni. Jednak koniec tygodnia również w tych regionach upłynie pod znakiem mrozów. Na piątek prognozowane są opady śniegu na zachodzie Polski. zakładajcie ciepłe pankowe kalesony :jupi:

zachariasz - Wto 15 Lut, 2011

mam pytanie:

Da się gdzieś jeszcze dorwać takie jakby westernowe kalesony ala "body" przeważnie zawsze były czerwone...

coś takiego

Są po prostu świetne :bananik:

ko0niu - Wto 15 Lut, 2011

najlepiej z klapą na dupie :D
bladaczka - Wto 15 Lut, 2011

genialne wdzianko,wprost ocieka seksem :mrgreen:

lenistwo mnie wzięło takie, że aż strach :zdziwienie:

Mecenas - Śro 16 Lut, 2011

ja chcę takie czerwone :geek: :grin:
Nina.E - Śro 16 Lut, 2011

a ja zdałam,zdałam koniec sesji :jacko: :jacko:
BadMotherfucker - Śro 16 Lut, 2011

Nina.E napisał/a:
a ja zdałam,zdałam koniec sesji :jacko: :jacko:


Teraz cycki :!:

suchy693 - Śro 16 Lut, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Nina.E napisał/a:
a ja zdałam,zdałam koniec sesji :jacko: :jacko:


Teraz cycki :!:
ubiegłes mnie ,własnie miałem tego żądać :mrgreen: :mrgreen: .Kurcze ale wyjechałbym gdzieś z tego parszywego miasta ,dosyć tego betonu a tu do ciepła czekac trza :wall:
bladaczka - Śro 16 Lut, 2011

ależ mi łeb napiernicza dzień cały :sad: rytualna kawa i idę na polowanie w dżunglę lumpeksów, może znajdę coś śmiesznego i znów będą mi płacić żebym w tym nie chodziła w towarzystwie :mrgreen:
zachariasz - Śro 16 Lut, 2011

Zawsze zazdrościłem dziewczynom lumpeksowego instynktu i obeznania :-|
BadMotherfucker - Czw 17 Lut, 2011

Nie chlej tyle :!:
heroina - Czw 17 Lut, 2011

to przestań palić
ko0niu - Czw 17 Lut, 2011

zachariasz napisał/a:
Zawsze zazdrościłem dziewczynom lumpeksowego instynktu i obeznania :-|


ja tam instynkt lumpeksowy miałem zawsze a jestem samcem alfa :faja:
Nie wiem nawet ile par jeansów firm takich jak levi's, diesel, wrangler wygrzebałem, najczęściej jeszcze z metkami. Nigdy nie zapłaciłem więcej jak 30 zł.
PS: wczoraj wkurwiłem się na aukcje na allegro, postanowiłem zalicytować bluzę grandy, typ miał licytacje od złotówki i opcje kup teraz 160 zł. Tak więc konik zaczął z jakimś typem przebijanie się od 30 zł, postanowiłem przeznaczyć na tą bluzę około 90 zł MAX (jak bym chciał wydać więcej to bym kurwa kliknął kup teraz i po krzyku), aukcje wygrałem, przy 85 zł. Ku swojemu zdziwieniu, bluzy nie kupiłem. NIE OSIĄGNIĘTO CENY MINIMALNEJ. Na innej aukcji sprzedawał kolo inną bluzę (też grandy) w takiej samej opcji. Ktoś wylicytował 120 zł i też chuj do dupy z zakupu nici, gość chyba sobie tą cenę minimalną na 150 ustawił a 160 kup teraz. W takiej opcji to już mi ta dycha nie robiła specjalnej różnicy. :dupa:


Aha, jeszcze coś, świetny poranek, zabrali mi wodę, wtedy kiedy bialy człowiek się szykuje do pracy, nie mam jak umyć ryja, nie mam jak umyć zębów, nie mam jak zrobić sobie kawy, nie mam jak ogarnąć włosów bo póki co to mam kuriozalny kołtun na łbie i nie mam jak wyjść z domu bo ciule ogarniają jakieś zawory, rury, chuje muje dzikie węże. Muszę odwołać zajęcia na drugim końcu miasta bo nie zdążę, właśnie powinienem wyjść. Przedszkolaczki będą smutne przez jebane służby miejskie a ja będę to musiał odrobić bóg wie kiedy. :punk:

heroina - Czw 17 Lut, 2011

ko0niu napisał/a:
a jestem samcem alfa :faja:
phi :lol:
Mecenas - Czw 17 Lut, 2011

Hera: wczoraj spotkałem Ankę z którą bylismy w Torgau i znowu pojawiła się kwestia filmów dokumentujących nasze zezwierzęcenie ;-) , dostaniemy coś?
suchy693 - Czw 17 Lut, 2011

koniu kolezka cene minimalna ma 120 zeta chyba ,wczoraj też licytowałem bluzę i zakupilem za 150 zeta ,dobre tylko to ze kolo mieszka koło mnie i znam go jakotako to odbiorę lub wymienie ją w razie czego :>
Biały - Czw 17 Lut, 2011

tyyyyle śniegu najebało.
Aneta - Czw 17 Lut, 2011

nazik napisał/a:
Nie wysypiam się ostatnio i czuję się jak żywy trup. Na nic nie mam siły ani ochoty



napij się :eek:

suchy693 - Czw 17 Lut, 2011

ja w pracy ,tu pada śnieg nawet zimno nie jest ot wieje nudąąąąąaaaa,wiosno napierdalaj bo rover czeka :old:
MamToGdzieś - Czw 17 Lut, 2011

U mnie śniegu nawiało w huj...masakra.Chce wiosnę i lato... rower,motor czeka....ehhh ekipa nad wodę..morze lub jezioro albo w mieście na PKP.... :grin:
suchy693 - Czw 17 Lut, 2011

ooooooooooo nowa osoba płci damskiej więc............. :old:
MamToGdzieś - Czw 17 Lut, 2011

Cóż za powitanie ;-)
Lolitta - Czw 17 Lut, 2011

suchy693 napisał/a:
ooooooooooo nowa osoba płci damskiej więc............. :old:


POKAŻ CYCE!

żeby nie było, że tylko faceci na tym forum są nienormalni ;-)

Rotten82 - Czw 17 Lut, 2011

CYCKI !! CYCKI !! CYCKI !!
i wyłącz kurwa pogrubienie !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group