PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Gain Kain - Pią 25 Maj, 2012

BadMotherfucker napisał/a:
Myślę nad rzuceniem papierochów, ceny przerażają, dobra tabaka też droga w cholerę a palić cały czas ruskie to jak podpisać cyrograf. Tylko weź tu człowieku rzuć jak wstajesz z rana i pierwsza myśl to "dajcie peta" :hmm:


ja rzuciłem niedawno w trzecie urodziny swojej córki

http://www.youtube.com/watch?v=5zWB4dLYChM

kawkader - Pią 25 Maj, 2012

Kurwa, dostałem mandat za picie w miejscu publicznym, 100 zł ... Ale mam to w dupie, nie płacę. Przeleję im dyche, żeby była 'chęć zapłacenia',a dalej niech się gonią. Uczę się, nie pracuje, niech ciągną druta głupie mendy :punk: Co to ma w ogóle być, że w miejscu właściwie publicznym, czyli na środku ruchliwej ulicy tyle że za półmetrowym płotkiem i pod parasolem to można walić browary, a w krzakach z dala od ludzi (bo tam właśnie piliśmy) to kurwa siejesz degeneracje ... :bejzbol: Co za kraj, służby porządkowe, które mają chronić i służyć obywatelom ganiają nastolatków z piwem po kniejach, żeby kurwa premię dostać.

Wybaczcie takiego hejta, ale mnie szlag jasny trafia na taką chujnie... Macie jakieś doświadczenia z tym paragrafem?

lepka - Pią 25 Maj, 2012

Dobra, to teraz ja wychodzę zaryzykować, mnie może nie złapią. :lol: Mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło - po prostu mamy nosa do dobrych miejscówek, chociaż kiedyś tam się trzeba było ucieczką ratować.
bladaczka - Pią 25 Maj, 2012

dajcie spokój, pierdolca przed tym ełro dostają i pały i straż graniczna, niech to bagno się w końcu skończy. nawet czeska policja odpierdala, chociaż i tak ich mentalność w stosunku do polskich psów jest bez porównania. tyle zamieszania o parunastu facetów ganiających za kawałkiem nadmuchanej skóry :glupek:
k_u_dlaty - Pią 25 Maj, 2012

Dajcie spokój z tym euro. Wyobraźcie sobie ile choróbstwa się naniesie do nas jak tyle ludzi będzie jeździło. Jeszcze u mnie w 9 tysięcznym mieście będą organizowane na którymś łikendzie jakieś rozgrywki minieuro. chuj wie co to będzie, tylko kasę wydają a chodnika nie zrobią. :bejzbol:
BadMotherfucker - Sob 26 Maj, 2012

kawkader napisał/a:
Macie jakieś doświadczenia z tym paragrafem?


Parę niezapłaconych po dziś dzień mandatów. Przyszło mi jedynie pismo w kwietniu że moje konto bankowe zostanie obciążone kwotą 106.75zł i zablokowane do momentu uiszczenia powyższej wpłaty na poczet mandatu który otrzymałem 23go maja zeszłego roku.
Konto obciążone nie zostało a kwota którą podali powinna być minimum 10x większa.

Podsumowując pic na wodę, podobnie jak mandaty od kanarów miejskich

wajch - Sob 26 Maj, 2012

Masz pecha do tych psów, mnie w Warszawie 3 razy zatrzymali i dwa razy puścili, trzeci raz dali tylko dwa mandaty na 4 osoby cobyśmy sobie zapłacili na pół chociaż. A przy okazji, to dzisiaj dzień mamy i moje 18 urodziny, dzieciak ja :D
kawkader - Sob 26 Maj, 2012

Złapał nas patrol w którym była kobieta... próbowaliśmy coś ugadać, widać gościowi żarówka się paliła, ale babki w policji to takie suki, że nie było szans. Nie ma ich kto dymać? :/ :twisted:
k_u_dlaty - Sob 26 Maj, 2012

No jak widać że pała jest jakaś w miarę normalna to się nie ma co stawiać tylko coś zagadać i jakoś to wyjdzie. A co do bab w mundurze to to jest racja że takie frańce :hmm:
wajch - Nie 27 Maj, 2012

kawkader napisał/a:
Złapał nas patrol w którym była kobieta... próbowaliśmy coś ugadać, widać gościowi żarówka się paliła, ale babki w policji to takie suki, że nie było szans. Nie ma ich kto dymać? :/ :twisted:


A mnie właśnie w Warszawie patrol puścił składający się z dwóch pań :D

kawkader - Nie 27 Maj, 2012

To chyba coś zadziałałeś :twisted:
BadMotherfucker - Pon 28 Maj, 2012

22gi regionalny przegląd orkiestr ochotniczych straży pożarnych uważam za zamknięty.
2gie miejsce jest, teraz czekamy na decyzję czy nasz poziom jest wystarczający aby znaleźć się na przeglądzie ogólnopolskim

Jeśli jest tu ktoś z Gozdowa to gratuluję zwycięstwa i wpierdol przy najbliższej okazji :bejzbol:

Marguz - Wto 29 Maj, 2012

BadMotherfucker napisał/a:
kawkader napisał/a:
Macie jakieś doświadczenia z tym paragrafem?


Parę niezapłaconych po dziś dzień mandatów. Przyszło mi jedynie pismo w kwietniu że moje konto bankowe zostanie obciążone kwotą 106.75zł i zablokowane do momentu uiszczenia powyższej wpłaty na poczet mandatu który otrzymałem 23go maja zeszłego roku.
Konto obciążone nie zostało a kwota którą podali powinna być minimum 10x większa.

Podsumowując pic na wodę, podobnie jak mandaty od kanarów miejskich


Mi tam kiedyś naprawdę zablokowali konto, a czemu 10x większa? w każdym bądź razie olej.

BadMotherfucker - Wto 29 Maj, 2012

10x większa bo tych mandatów przez ostatnie 4 lata które siedzę w polsce nazbierało się trochę :lol:
suchy693 - Wto 29 Maj, 2012

Kufa 48h pracy idzieeeeeee aby do rana ...to nie jest pankrok tylko pierdolony jakis systemmmm :bejzbol:
Stanzberg - Śro 30 Maj, 2012

Ja za to pracuję 7 dni w tygodniu.
Working class hero 'till day I die. :cool:

Marguz - Czw 31 Maj, 2012

BadMotherfucker napisał/a:
10x większa bo tych mandatów przez ostatnie 4 lata które siedzę w polsce nazbierało się trochę :lol:

Też mi się trochę ich nazbierało, ale po części ni widu ni słychu. Któregoś razu nawet dostałem w krk dwa jednej nocy, za jeden przyłaził komornik regularnie, a o drugim cisza do tej pory. Generalnie kiedyś nachodzili mnie różni tacy, teraz na szczęście spokój.
-praca, praca, a spać się chce

michał ze wsi 2 - Czw 31 Maj, 2012

I ja miałem te same problemy z różnymi płatnościami.Nie jest to może powód do dumy ale swego czasu przyszedł do mnie klient z urzędu skarbowego i chciał wyciągnąć forsę za izbę wytrzeźwień.Kazałem zabierać fanty,jak zobaczył co mam odpuścił i umorzył.Była też za szpital za granicą dość spora suma,za kredytowe ale fuksem jakimś odpuścili mi to wszystko,co nie znaczy,że każdemu ujdzie płazem.Rachunki trzeba regulować!
suchy693 - Pią 01 Cze, 2012

Mi też chujki zajebali 200 zł w dodatku musze isc i spytac za cooooooo :bejzbol:
heroina - Sob 02 Cze, 2012

dzień dobry. :cool:
suchy693 - Wto 05 Cze, 2012

I w czwartkowe Boze ciałko wyjazd z city na 4 dni pierdolic korki ,kiboli i strefy kibica. Niech zyje Podlaska Jamajka :misiek: :misiek: :misiek: :misiek: :misiek: :misiek:
kawkader - Czw 14 Cze, 2012

a już myślałem, że to koniec tego forum :razz:
suchy693 - Czw 14 Cze, 2012

OOOOOOOOOO wyzdrowiało pforum :punk: :punk: :punk:
k_u_dlaty - Pią 15 Cze, 2012

No właśnie... Przez moment pomyślałem że to taka swojego rodzaju ochrona przed wakacjami :mrgreen:
Gain Kain - Pią 15 Cze, 2012

czy ktoś jeszcze ma problem z logowaniem za każdym razem? :-|

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group