PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

loscrudos - Wto 03 Kwi, 2012

A też se zapuszcze , co tam. Gud staf :punk:
k_u_dlaty - Wto 03 Kwi, 2012

kawkader napisał/a:
Obrazek Taką koszulkę dziś widziałem w lumpexie :lol: :lol: :lol:
ahahahahahaha. zajebista, kupiłeś? :bananik:
Dzemu - Wto 03 Kwi, 2012

suchy693, ciekawe czy Ci baniaka nie rozsadzi jutro.
kawkader - Wto 03 Kwi, 2012

Niee, jestem za mało hardkor żeby się w takiej bujać :limo:
suchy693 - Śro 04 Kwi, 2012

Dzemu napisał/a:
suchy693, ciekawe czy Ci baniaka nie rozsadzi jutro.
Jest dobrze baniak w porzadeczku :bananik:
Konan - Czw 05 Kwi, 2012

wesołych świąt i smacznego jajka punki! :*
suchy693 - Czw 05 Kwi, 2012

WESOŁYCH ŚWIAT I KWADRATOWEGO JAJCA!!!!!!!!!!!1 :cancan: :cancan: :cancan:
loscrudos - Czw 05 Kwi, 2012


k_u_dlaty - Pią 06 Kwi, 2012

Hahahaha... U Was też taka zajebista pogoda? Słońce, czyste niebo i cieplutko? :lol:
Dzemu - Pią 06 Kwi, 2012

Umyj jaja, wyczesz pióra,
spraw niech błyszczy Twoja fura,
do kościoła biegaj skocznie,
wszak to Święta Wielkanocne!



Wesolych i Pijackich Swiat!

kawkader - Pią 06 Kwi, 2012

Nie będzie tego festu we Włocławku. Właściwie oficjalnie.
bladaczka - Sob 07 Kwi, 2012

nie ma to jak popierdzielać na święconki ze świadomością, że machanie kropidłem wzięło się z wymachiwania odciętym wrogowi fallusem :lol: :lol: :lol:
suchy693 - Sob 07 Kwi, 2012

:mrgreen: Tez byłem i jedyna rzecz która mnie zdziwiła to duza ilośc młodych punkowców która popierdzielała z świeconką do kosciółka .Chyba szli za karę albo rodzice im kazali :lol: :lol:
Szapi - Sob 07 Kwi, 2012

mam wrażenie, że z nudów przestudiowałam to forum wzdłuż i wszerz... z tejże okazji postanowiłam się przywitać: dzień dobry ;-)
kawkader - Sob 07 Kwi, 2012

Kolejność prawidłowa Szapi, bo jak niektórzy zrobią wejście smoka to :ziew: Tylko że teraz wiesz o nas wszystko :> :strach:
Konan - Sob 07 Kwi, 2012

http://kwejk.pl/obrazek/1073860

;-)

wajch - Sob 07 Kwi, 2012

nazik napisał/a:
Wiosna na całego na stadionie naszym ...

Obrazek

:lol:


Nawet na żywo widzę dali czadu!

A co do jajeczka, to ja nie byłem :punk:

suchy693 - Sob 07 Kwi, 2012

Jutro na TV kultura YASMENI NAPRAWIAJ SWIAT Dwaj antyglobaliści oraz performerzy występujący pod pseudonimami Andy Bichlbaum i Mike Bonanno przeprowadzają akcje ośmieszające korporacje, liberalny establishment i globalny kapitalizm. Yes-Meni obnażają pazerność koncernów, pokazują im też, jak powinny postępować. Autorzy dokumentu poruszają ważne problemy współczesnego świata, takie jak globalny kryzys, niesprawiedliwość społeczna czy zagadnienia związane z ochroną środowiska. Film zdobył nagrody na festiwalach w Amsterdamie i Berlinie. Warto obejrzec kto nie widział:jupi:
k_u_dlaty - Nie 08 Kwi, 2012

Kurwa :/ wraz z tym cyfrowym nadawaniem mi wcieło kulturę i teraz już nic nie mam w tym tv :ziew:
Szapi - Nie 08 Kwi, 2012

kawkader napisał/a:
Tylko że teraz wiesz o nas wszystko :> :strach:

Jestem detektyw Rutkowski :faja:


Chwilami żałuję, że posiadam zaledwie 7 kanałów, z czego połowę i tak zupełnie bezsensownych, ale brak kilku, w tym między innymi kultury, bywa irytujący. Ale mam za to do wyboru papkę jakiś szoł na polsracie i tefałenie... Jedynym ratunkiem są kreskówki na pulsie.

loscrudos - Nie 08 Kwi, 2012

jest wyjście z sytuacji.
Telewizor stawiasz bezpośrednio za monitorem z kompa , będzie tłem dla rzeczywistych danych które chcesz obejrzeć. Wyłączasz dźwięk w telewizorze, i włączasz co ci sie żywnie podoba z internetu. U mnie działa.
Jak sąsiad pyta czy oglądam TV to bez dwóch zdań zawsze mówie że oglądam, w końcu to tylko dla mnie dodatkowe doświetlenie klawiatury przez którą mogę wyszukać w necie to co chcę obejrzeć.

k_u_dlaty - Nie 08 Kwi, 2012

Dżunior tv jest najlepsze. Wgl teraz takie gówno na tych multiplexach. Jakieś polo.tv ttv i najlepsze- włączyłem to pudło i patrzę jakiś nowy kanał (atm rozrywka czy jakoś tak) a tam jakieś 'pitu pitu' leci :geek: :crazy:
bladaczka - Pon 09 Kwi, 2012

chyba pierwszy raz w życiu mam takiego kaca, że jak sobie dogorywałam w łóżku to nie wiedziałam o czym myśleć bo statyczne obrazy mnie nudziły a od dynamicznych robiło mi się niedobrze :lol: :lol:

:zygi: :zygi: :zygi:

Stanzberg - Pon 09 Kwi, 2012

Od paru dni mam porządną kablówę, daje radę. Pod warunkiem, że nie ogląda się polskich kanałów. :lol:
piotruś - Wto 10 Kwi, 2012

bladaczka napisał/a:
chyba pierwszy raz w życiu mam takiego kaca, że jak sobie dogorywałam w łóżku to nie wiedziałam o czym myśleć bo statyczne obrazy mnie nudziły a od dynamicznych robiło mi się niedobrze :lol: :lol:

:zygi: :zygi: :zygi:


mam tak dzisiaj... nie wiem w ogole dlaczego :green:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group