PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

piotruś - Pią 23 Mar, 2012

jutro obrona pracy licencjackiej, jak zdam to pewnie znowu bede miał pijacki maraton
Konan - Pią 23 Mar, 2012

nazik napisał/a:
bo bym się tydzień nudził jakbym skończył w jeden dzień


jak nie masz co robic to mam na ogrodzie drzewo do ułożenia :mrgreen:

k_u_dlaty - Pią 23 Mar, 2012

A ja do pociupania. No i ułożyć też trzeba ;-)
Konan - Pią 23 Mar, 2012

no to jutro rano zapierdalamy :glupek:
k_u_dlaty - Pią 23 Mar, 2012

Hahaha. Dokładnie tak. Miłego rżnięcia że tak powiem :mrgreen:
kawkader - Pią 23 Mar, 2012

Ło w mordę, widzę że wszyscy ogniska praktykują. Ja dzisiaj byłem na takowym :razz: , ale było chujowe, nie chciało się palic dłużej i tylko ciuchy mi jebią dymem :-| A w ogóle to dzisiaj kac morderca, po wczorajszym koncercie Brudnych Dzieci Sida :!: Patyczak miszcz, na koniec pozrywał wszystkie struny w gitarze i zrobił striptiz :rotfl:
BadMotherfucker - Sob 24 Mar, 2012

Wstaję rano a tu słonko napierdala już - WIOSNAAAA :!: :!: :misiek:
suchy693 - Sob 24 Mar, 2012

Ja dopiero za 2 tygodnie ruszam na swoja posiadłośc juz nie moge sie doczekaccccccc :rotfl: :jupi:
BadMotherfucker - Sob 24 Mar, 2012

Przekopałem całą działkę i czas na relakssssssssss
Konan - Sob 24 Mar, 2012

drzewo porąbane, teraz dupa w torbę i na ognisko :mrgreen:
Zwierz@k - Sob 24 Mar, 2012

kurwa, moj kot nr 2 ma ruje i jest masakra. nie wiedzialem ze zwierze potrafi takie dzwieki wydawac a to nie jest moj pierwszy kot :-| jak tylko odloze troche $ to leci pod nóż, nie ma wafla
k_u_dlaty - Sob 24 Mar, 2012

Konan napisał/a:
drzewo porąbane, teraz dupa w torbę i na ognisko :mrgreen:
:!:
Mecenas - Nie 25 Mar, 2012

wy się wszyscy bawicie a ja zdycham, kupiłem se nawet bilet na rezurex i nie byłem w stanie wyleźć z łóżka :cry:
suchy693 - Nie 25 Mar, 2012

A ja własnie wróciłem z pikniku w Piasecznie nie ma to jak miłe towarzystwo starych punkowców ojców i matek i przejazd ciuchcią na łono natury :bananik: :bananik:
suchy693 - Śro 28 Mar, 2012

Czy wasze kobiety tez was tak strasznie wkurwiaja że macie ochotę to wszystko jebnąć i wyjechać w siną dal :bejzbol: :> :strach:
suchy693 - Śro 28 Mar, 2012

nazik napisał/a:
Na chuj było Ci się żenić? :old:
Ale ja nie jestem zonaty :mrgreen: Drugi raz nie wchodzi sie do tej samej zimnej wody :old:
kawkader - Śro 28 Mar, 2012

Huncwot atakuję :bananik: 'Ta historia lubi się powtarzac...'
k_u_dlaty - Czw 29 Mar, 2012

hahahahaaha :rotfl: :rotfl: :wall:
Dzemu - Czw 29 Mar, 2012

suchy693 napisał/a:
Czy wasze kobiety tez was tak strasznie wkurwiaja że macie ochotę to wszystko jebnąć i wyjechać w siną dal :bejzbol: :> :strach:


Dokladnie, kurwa dzis to juz mam dosc jej. Leje na dworzu bo czlowiek by poszedl odreagowac na spacer. One sa jakies jebniete na ta wiosne.

Nazik - teraz to i ja juz bym wiedzial zeby sie kurwa nie zenic. Zamieszkalbym bez slubu i zobaczyl jakie to kwiatki. A teraz jest dziecko i troche sie wszystko komplikuje.

k_u_dlaty - Pią 30 Mar, 2012

A ja sobie rowerek naprawiłem wczoraj i pewnie jak na weekendzie będzie pogoda to się przejadę gdzieś :jupi:
Aida - Pią 30 Mar, 2012

Nie jesteśmy takie złe :P Wy w sumie czasem też przeginacie :twisted:

k_u_dlaty napisał/a:
i pewnie jak na weekendzie będzie pogoda
ma być śnieg :D
kawkader - Pią 30 Mar, 2012

Aida napisał/a:
ma być śnieg :D


wyjdź. :glupek:

Konan - Pią 30 Mar, 2012

u mnie pogoda chujowizacyjna, mam zły humor, nawet nie pojechałem na 18 kumpla :shock: zadupcam do baru pograc z załogą w pokera... zawsze przegrywam :glupek:
suchy693 - Pią 30 Mar, 2012

to sie troszke najebałem :dupa: :dupa:
butcherbaby - Sob 31 Mar, 2012

no i kurde śnieg nawala mi za oknem... :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group