PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

k_u_dlaty - Śro 22 Lut, 2012

takich nie ma :roll: ;-)
Marguz - Śro 22 Lut, 2012

tata psychopata
kawkader - Śro 22 Lut, 2012

Spiderman :bananik:
k_u_dlaty - Śro 22 Lut, 2012

kevin sam w domu :glupek: :mrgreen: :mrgreen:
michał ze wsi 2 - Śro 22 Lut, 2012

"Przygody Tomka Sawyera"
zachariasz - Śro 22 Lut, 2012

Przygody Tomka to zajebista kiążka :grin:
suchy693 - Śro 22 Lut, 2012

Timur i jego druzyna :bananik:
Dzemu - Czw 23 Lut, 2012

Jak ktos sciaga z torrenty.org to zlookajcie jaka dawka filmow o naziolach poszla. Wstawili chyba wsszystkie lepsze tytuly.
suchy693 - Czw 23 Lut, 2012

A pogoda spierdolinaaaaaaaaaaaaa woda popłynie oj popłynie :>
magdalenik - Czw 23 Lut, 2012

Szymix napisał/a:
Znacie jakis dobry film gdzie dobrze jest ukazana rola rodziny na życie bohatera? Najlepiej w pozytywnym kontekście. Potrzebuje do prezentacji maturalnej i negatywy już mam i przydałby mi się jakiś pozytywny przykład ;-)


może to się nada? co prawda film jest dość krótki, ale moim zdaniem doskonale ukazuje życie rodziny. ponadto jest to wzruszająca opowieść o miłości. w rodzinie, rzecz jasna, gdyż główni bohaterowie są nierozerwalnie ze sobą złączeni.
serdecznie polecam wszystkim.
dziękuję.

http://www.youtube.com/watch?v=eMVNjMF1Suo


kurwa, ale mam kaca...

kawkader - Czw 23 Lut, 2012

Jo, wiatr łeb urywa i kałuże duże, ale jest kurde ciepło! :misiek:
k_u_dlaty - Czw 23 Lut, 2012

japierdoleżeażkurwaniemogę. czy tylko mnie tak wkurwia ten skin(nie)naziol? Aneto przybywaj i ratuj :ziew:
suchy693 - Czw 23 Lut, 2012

Spokojnie dajmy mu jeszcze troszke tu pobazgrolic !!! U mnie jest na celowniku :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
k_u_dlaty - Czw 23 Lut, 2012

ufff.
nie wiem czy on taki głupi czy sobie zwałe robi, ale chartkorowy internałta z niego dobry :lol:

kawkader - Pią 24 Lut, 2012

k_u_dlaty napisał/a:
japierdoleżeażkurwaniemogę. czy tylko mnie tak wkurwia ten skin(nie)naziol? Aneto przybywaj i ratuj :ziew:
Masz mój miecz.
kawkader - Pią 24 Lut, 2012

KUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRWAAAAAA! :punk: :punk: Licytowałem creepersy na allegro i po zaciętej walce w ostatnich sekundach zostałem wyjebany. A takie wspaniałe były, wszystko mi pasowało ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
BadMotherfucker - Pią 24 Lut, 2012

kawkader napisał/a:
Masz mój miecz.


Oh kurwa jakoś nieprzyzwoicie mi się skojarzyło z samego rana :lol:

SantaClaus - Pią 24 Lut, 2012

kawkader napisał/a:
KUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRWAAAAAA! :punk: :punk: Licytowałem creepersy na allegro i po zaciętej walce w ostatnich sekundach zostałem wyjebany. A takie wspaniałe były, wszystko mi pasowało ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:



Nie wiem czy wiesz, ale na allegro jest coś takiego, że ustawiasz swoją maksymalną kwotę, którą jesteś w stanie zapłacić np.

Wpisujesz w pole licytacji 200 zł i jak gościu dolicytuje do 130 zł i stwierdzi, że więcej nie da, aukcja się skończy, buty są twoje za 130zł.

Ja też kiedyś przebijałem o złotówkę co chwile jak idiota :lol:

wajch - Pią 24 Lut, 2012

nazik napisał/a:
Tu też fajny patent: http://www.snajper.net/ Raz korzystałem i się udało.

Ja tak ramone kupiłem taniej :) .

michał ze wsi 2 - Pią 24 Lut, 2012

"Starzejesz się,coraz trudniej wstawić czajnik i ..."Kurwa,właśnie przypaliłem czajnik.Trochę pochlałem,wstawiłem wodę,założyłem słuchawy i ... czuję swąd.Czajnik był zielony,a teraz jest czarny :lol: stara mnie zajebie :lol: .
Rotten82 - Pią 24 Lut, 2012

kawkader napisał/a:
KUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRWAAAAAA! :punk: :punk: Licytowałem creepersy na allegro i po zaciętej walce w ostatnich sekundach zostałem wyjebany. A takie wspaniałe były, wszystko mi pasowało ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ja swoje za 350zł kupiłem z UK i jak w dzisiejszych czasach patrzę na ceny takich butów na allegro to mnie szlag trafia

kawkader - Pią 24 Lut, 2012

Zależy jakie kupiłeś - ogólnie to raczej w chuj trudno trafic, bo są pojedyncze okazje. Weź akurat traf wybrany model i rozmiar jeszcze... no i wiadomo jak jest z używanymi butami. Pewnie skończy się na tym, że też zamówię nowe, bo tak mnie na nie siekło, że nawet cena mi nie straszna :limo:
suchy693 - Nie 26 Lut, 2012

Dzien zapowiada się słoneczny [na razie] :bananik:
suchy693 - Pon 27 Lut, 2012

ojojojoj Holland nie dostała Oscara a był taki hamerykańcki .Rzygac mi sie chce gdzie nie właczysz kanał tam o tym :strach: :strach: :wall:
Gain Kain - Pon 27 Lut, 2012

Cytat:
Holland nie dostała Oscara


bo to wielka tragedia dla obojga narodów :-|

nic to, za rok film o Lechu dostanie na bank! :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group