PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Konan - Pon 06 Lut, 2012

Małopolskie! :bananik:
Zwierz@k - Wto 07 Lut, 2012

wiem że pierdolenie jak to nie jest zimno , w sytuacji kiedy każdy widzi co jest za oknem to chujnia, ale dzisiaj to juz przesada. popękały mi rury na warsztatcie = lodowisko na calej powierzchni. zamarzla woda w sraczu wiec szczam do wiadra, ba! woda zamarzla nawet w kranie, wiec herbate gotowalem dzis ze sniegu... Zimo wypierdaaaaaaallllaaaj!!!!!!!!!!!!!
lepka - Wto 07 Lut, 2012

chujowo. i o.
Aida - Wto 07 Lut, 2012

Zwierz@k napisał/a:
wiem że pierdolenie jak to nie jest zimno , w sytuacji kiedy każdy widzi co jest za oknem to chujnia, ale dzisiaj to juz przesada. popękały mi rury na warsztatcie = lodowisko na calej powierzchni. zamarzla woda w sraczu wiec szczam do wiadra, ba! woda zamarzla nawet w kranie, wiec herbate gotowalem dzis ze sniegu... Zimo wypierdaaaaaaallllaaaj!!!!!!!!!!!!!

O w chuj ostro widze :shock: u nas dzisiaj nawet ciepło było w porównaniu do wcześniejszych dni...

k_u_dlaty - Wto 07 Lut, 2012

Zwierz@k napisał/a:
wiem że pierdolenie jak to nie jest zimno , w sytuacji kiedy każdy widzi co jest za oknem to chujnia, ale dzisiaj to juz przesada. popękały mi rury na warsztatcie = lodowisko na calej powierzchni. zamarzla woda w sraczu wiec szczam do wiadra, ba! woda zamarzla nawet w kranie, wiec herbate gotowalem dzis ze sniegu... Zimo wypierdaaaaaaallllaaaj!!!!!!!!!!!!!
rozjebało mnie to z herbatą. ahahahaha :bananik: :lol: :lol:
Konan - Wto 07 Lut, 2012

kurde, jak będę narzekal w lecie lub na wiosne to prosze, niech mnie ktos niezle pierdolnie
Dzemu - Śro 08 Lut, 2012

Nie jest zle ;) Powiedzialbym ze jest w cipe. Przeciez jest juz tylko -8. wlasnie wrocielem ze spacerku z synem, a najlepsze jest to ze jeszcze malpke z kumplem i po 2 pifka na tym mrozie zrobilem. Tak sobie spacerowalismy i jakos tak wyszlo. Miodzio ;)
Konan - Śro 08 Lut, 2012

a ja dzis nie pojechałem do budy bo autobus zdechł, wieś + mróz= :mrgreen:

dzien jak na razie git

wajch - Śro 08 Lut, 2012

A dla mnie już temperatura w porządku. Nienawidzę jak jest ciepło, optymalna to dla mnie z 20 stopni czy nawet 18 :/ .
kawkader - Śro 08 Lut, 2012

Dokładnie, okolice 20 stopni to jest to. Cały rok powinno tak być! :old:
kawkader - Pią 10 Lut, 2012

Wie ktoś coś więcej o tegorocznych koncertach Toy Dolls w Polsce?
Stanzberg - Pią 10 Lut, 2012

kawkader napisał/a:
Wie ktoś coś więcej o tegorocznych koncertach Toy Dolls w Polsce?
Wiem o nich wszystko – nie odbędą się. :-|
kawkader - Pią 10 Lut, 2012

JAK TO!!!??? :shock: :mad:
Stanzberg - Pią 10 Lut, 2012

Nikt w tym kraju nie ma takiej floty żeby zakręcić tą ruletką, proste.
suchy693 - Pią 10 Lut, 2012

Ide spac dobranoc wszystkimmmmmmmmm :ziew:
Aida - Pią 10 Lut, 2012

Korepetycje z chemii wykańczają psychicznie. :evil: nawet na piwo nie chce się wyjść :punk:
Konan - Pią 10 Lut, 2012

uczyć się! a w przerwie od nauki mozesz mi zazdrościć, bo mam ferie :faja:
k_u_dlaty - Pią 10 Lut, 2012

Konan napisał/a:
uczyć się! a w przerwie od nauki mozesz mi zazdrościć, bo mam ferie :faja:
taa. a mi się kończą i w pon do budy :zygi: :ziew:
wajch - Sob 11 Lut, 2012

A ja już dawno po feriach więc korzystając z soboty lecę na ursus opić walentynki! :bananik:
suchy693 - Nie 12 Lut, 2012

dobrze ze moje ferie trwaja juz do konca życiaaaaaaaaa :mrgreen:
Aida - Nie 12 Lut, 2012

suchy693 napisał/a:
dobrze ze moje ferie trwaja juz do konca życiaaaaaaaaa :mrgreen:
Jeszcze trochę i moje też :jupi:
Wczoraj pierwszy raz byłam w Płocku. Nawet ładne miasto :D

wajch - Nie 12 Lut, 2012

Aida napisał/a:
suchy693 napisał/a:
dobrze ze moje ferie trwaja juz do konca życiaaaaaaaaa :mrgreen:
Jeszcze trochę i moje też :jupi:
Wczoraj pierwszy raz byłam w Płocku. Nawet ładne miasto :D

Mnie tam dresy ganiały w nocy jak piwa szukałem :D

Dzemu - Pon 13 Lut, 2012

Plock bardzo fajne miasto, cholernie dresiarskie ;) Mam do niego 75 km. Czasem fajne koncerty mozna spotkac w Plocku.

A tak wogole to zaczalem tydzien od 38,5 goraczki i nie mam chyba miejsca na ciele ktore mnie nie boli, Cholerne grypsko.

kawkader - Pon 13 Lut, 2012

Potwierdzam opinie o Płocku - na 25-leciu Farben Lehre we wrześniu były niezłe zadymy z wojownikami ortalionu. :roll:
wajch - Pon 13 Lut, 2012

kawkader napisał/a:
Potwierdzam opinie o Płocku - na 25-leciu Farben Lehre we wrześniu były niezłe zadymy z wojownikami ortalionu. :roll:


No właśnie wtedy mnie ganiali. Co najlepsze jak usiadłem już zmęczony, co potem zobaczyłem pod jakąś dyskoteką nocną, to nikt mi nic nie zrobił jeszcze dali mi papierosy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group