PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

suchy693 - Czw 17 Lis, 2011

kawkader napisał/a:
suchy693 napisał/a:
No dobra wy sie grzejcie w domu ja ide zaraz na koncert regieeeeeeee i folku :jupi: :jupi:

Nie wiem czy gratulować czy współczuć :glupek:
Powiem tak kto nie widział na zywo Kapeli ze wsi Warszawa to chuj ma do powiedzenia oni maja taki wypierdol ze niektóre kapele punkowe się chowaja do buta a regieeeeee to regieeeeeee :old:
BadMotherfucker - Pią 18 Lis, 2011

Konan jest pank as fak i jak każdy szanujący się panczur gówno wie o muzyce :old:
suchy693 - Pią 18 Lis, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Konan jest pank as fak i jak każdy szanujący się panczur gówno wie o muzyce :old:
Ale kiedyś dorosnie napewno wierzę w niegoooooo :mrgreen: :>
Marchin - Pią 18 Lis, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Konan jest pank as fak i jak każdy szanujący się panczur gówno wie o muzyce


Widzę progress. Już nie twierdzisz, że każdy kto nie lubi rege nie zna się na pankroku. :mrgreen: Może niedługo w końcu skminisz są ludzie którzy po prostu nie trawią tego klimatu i tyle. ;-)

suchy693 - Pią 18 Lis, 2011

Ale badmaderfaker nie namawia tu nikogo do słuchania rege wiec w czym problem ja np rzygam jak słysze kapele metalowe i tolerancyjny jestem dla tych co słuchaja tego gówna :shock: Jesli chodzi o punkroka to nie wiem czy jest człowiek który ogarnia całą ta muzyke od A-Z :old:
BadMotherfucker - Pią 18 Lis, 2011

Marchin napisał/a:
Już nie twierdzisz, że każdy kto nie lubi rege nie zna się na pankroku. :mrgreen: Może niedługo w końcu skminisz są ludzie którzy po prostu nie trawią tego klimatu i tyle. ;-)


Nigdy tak nie twierdziłem
A jak ktoś nie lubi tego klimatu to nie wiem czemu wypowiada się na temat koncertów regowych albo krytykuje każdą wzmiankę na temat rege

Marchin - Pią 18 Lis, 2011

suchy693 napisał/a:
rzygam jak słyszę kapele metalowe


Wiedziaałem :grin: Spoko, bez spiny, mój post miał mieć raczej charakter żartobliwy. Po prostu przypomniała mi się nasze tyrady metal vs rege. :mrgreen:

Marchin - Pią 18 Lis, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
A jak ktoś nie lubi tego klimatu to nie wiem czemu wypowiada się na temat koncertów regowych


E, żaby zaznaczyć że go nie lubi? Po to jest forum? Skąd byś wiedział że nie lubi gdyby nie komentował? :limo:

BadMotherfucker - Pią 18 Lis, 2011

Mógłby powiedzieć że nie lubi a nie twierdzić że na regowych koncertach jest zwała :razz:
suchy693 - Pią 18 Lis, 2011

Jedeny niezaprzeczalny fakt to jest to punk forum a nie regieeee forum i niech tak zostanie :bananik: :mrgreen: :mrgreen:
suchy693 - Pią 18 Lis, 2011

Piatek a ja siedze w domu taka zimnica ze wychodzic nie da się .Siedzę i czytam ksiazke Ł.Gołebiewskiego po raz 20 kurwa co tu robić nic się nie dzieje nuda ,nuda po stokroć .Pić wody ognistej tez mi sie nie chce !!!!!!!!! co za dzień/noc :wall:
Konan - Pią 18 Lis, 2011

po prostu nie lubię rege i całego tego "czilałtowego" klimatu

BadMotherfucker napisał/a:
jak każdy szanujący się panczur gówno wie o muzyce


czyli Ty drogi BadMotherfucker, znając się na muzyce nie jestes punkiem i się nie szanujesz?

k_u_dlaty - Sob 19 Lis, 2011

ciekawe czy PANCZUR ma kaca po wczorajszym napierdalania jabola :lol: :mrgreen: :mrgreen:
kawkader - Sob 19 Lis, 2011

Ja pierdziele, jakie szczęście że Panowie ze straży miejskiej byli ludźmi, bo jakby się uparli to dostałbym bym mandat i jeszcze by mnie zamknęli :shock: :geek: uffff...
punczur - Sob 19 Lis, 2011

W sumie trochę mam. Ale i tak tylko dwa były- Mustak 700ml i mocna wiśnia 1l przy czym mustaka załatwiłem na raz.
kawkader - Sob 19 Lis, 2011

Dziś Zmaza live, can't wait! :punk:
wajch - Nie 20 Lis, 2011

Dobra, odespałem właśnie koncert Vespy. Pierwszy raz ich widziałem, fajno grają. Tylko trochę mordobicia było :dupa:
k_u_dlaty - Nie 20 Lis, 2011

kurwa jaki zamulony dzien... :/ :ziew:
Surmen - Nie 20 Lis, 2011

nie ma to jak w 2 dni przejść koło 20 km razem ze spaniem pod chmurką i pełnym oporządzeniu -czytaj zabawy odtwórców wczesnego średniowiecza ;-)
Zwierz@k - Nie 20 Lis, 2011

kurwa, cały dzień miałem kaca jak ja pierdole, a jak mi przeszło to trzeba iść spać bo do roboty na rano. Gdzie logika, gdzie sens?
Marchin - Pon 21 Lis, 2011

A ja dzisiaj obudziłem się bez kaca, miła odmiana. Już się bałem że mi tak zostanie.
piotruś - Wto 22 Lis, 2011

Marchin napisał/a:
A ja dzisiaj obudziłem się bez kaca, miła odmiana. Już się bałem że mi tak zostanie.


ja dopiero dzisiaj, aż sie człowiek fajnie czuje jak jest wyspany i nie męczy ;-)

k_u_dlaty - Wto 22 Lis, 2011

a ja ani wczoraj ani w niedziele nie pilem a leb mnie tak napierdala ze nie moge :/ :cry:
suchy693 - Wto 22 Lis, 2011

Slonce było to i połaziło sie troche po city w dodadtku za 5 zeta kupiłem od dynxa na cd to :jacko: :jacko: :jacko:
suchy693 - Wto 22 Lis, 2011

Kurwa tu juz przesadzili za bardzo chujki
Kod:
Zgodnie z ustawą o partiach politycznych symbole te – oraz poprzednie (m.in. Ręka z Mieczem – czyli „falanga”, stylizowany płomień biało-czerwony) otrzymują, poza autorską, także ochronę jako dobra NOP. Każda napaść na te symbole, w czym mieści się również napaść i pomówienia słowne, stanowi podstawę do działań prawnych, wzmacnianych ustawowo.
:crazy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group