PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

suchy693 - Śro 26 Paź, 2011

piotruś napisał/a:

ja juz chyba 3 tydzien sie na kacu budze codziennie, trzeba bedzie przystopowac w koncu ;-)

suchy693 - Śro 26 Paź, 2011

Obejrzałem film dokumentalny na TV Kultura o the Clash i ciekawej rzeczy sie dowiedziałem amerykanie puszczali Noriedze [prezydent Panamy ,generał] przez 2 dni Rock the casbah z głosników aby go wykurzyc z schronu i udało się :mrgreen: :bananik:
k_u_dlaty - Śro 26 Paź, 2011

no na kulturze dobre dokumety o klasykach rocka leca :idea: :old:
lepka - Śro 26 Paź, 2011

Na Planete też mi się kilka razy zdarzyło na coś ciekawego natknąć. Dzisiaj jest chyba nawet koło 23 powtórka programu o Strummerze i fundacji założonej po jego śmierci.
suchy693 - Czw 27 Paź, 2011

Jednak ludzie to debile tak sobie myslę oto nowy bożek przed którym wznosić beda pokłony Największa złota moneta świata
Ogromna moneta waży ponad tonę i jest warta niemal 57 milionów dolarów amerykańskich.Medal o średnicy prawie 80 centymetrów i grubości 12 centymetrów jest wykonany w 99,99% z czystego złota. :crazy: :crazy:

kawkader - Czw 27 Paź, 2011

Nasuwa się jedno krótkie pytanie: po chuj?
k_u_dlaty - Pią 28 Paź, 2011

no kurwa :!: nareszcie cieplo :bananik: :misiek:
sXe HC - Pią 28 Paź, 2011

kawkader napisał/a:
po chuj?

nie po chuj tylko do kolekcji albo dla szpanu :old: :roll:
a że idiotyzm totalny to inna sprawa

suchy693 - Pią 28 Paź, 2011

Do kolekcji to chyba nie bo jaki kolecjoner by to kupił chyba że jakis szejk :mrgreen:
suchy693 - Sob 29 Paź, 2011

Własnie wróciłem z imprezy postindustry nacht im bunkier kurwa co za muzyka była metalowy Laibach/Borgesia łeb mi pęka od tego gówna tak że nic nie pomoze dzisiaj chyba mi :strach: :zygi:
Magik - Sob 29 Paź, 2011

Siema, a ja jestem Adrian i mam psa. Nie pisałem na żadnym forum już ok 2 lat, więc nie wiem czy istnieje jakiś pedalski wątek typu "przedstaw się"-nie zauważyłem, aczkolwiek niedowidzę, więc mogłem, wybaczcie.
k_u_dlaty - Nie 30 Paź, 2011

Magik napisał/a:
Siema, a ja jestem Adrian i mam psa. Nie pisałem na żadnym forum już ok 2 lat, więc nie wiem czy istnieje jakiś pedalski wątek typu "przedstaw się"-nie zauważyłem, aczkolwiek niedowidzę, więc mogłem, wybaczcie.
:wall: :crazy:
suchy693 - Nie 30 Paź, 2011

Magik napisał/a:
Siema, a ja jestem Adrian i mam psa. Nie pisałem na żadnym forum już ok 2 lat, więc nie wiem czy istnieje jakiś pedalski wątek typu "przedstaw się"-, wybaczcie.
te Magik to moze ty lepiej nie pisz na zadnym forum i niech tak zostanie . Wybacz!!!!!!!!!!! :old: :eeek:
magdalenik - Nie 30 Paź, 2011

Magik napisał/a:
Siema, a ja jestem Adrian i mam psa. Nie pisałem na żadnym forum już ok 2 lat, więc nie wiem czy istnieje jakiś pedalski wątek typu "przedstaw się"-nie zauważyłem, aczkolwiek niedowidzę, więc mogłem, wybaczcie.

siema adrian, a ja jestem magda i mam kota. ostatnio pisałam na forum we wtorek. również niedowidzę. ale tylko na jedno oko. i tylko jak patrzę w prawo.

bladaczka - Nie 30 Paź, 2011

cześć Adrian, jestem Wojtek i też mam 12 lat
magdalenik - Pon 31 Paź, 2011

No i znowu wyprowadzka. Zmieniamy chatę. Moje to już 9 mieszkanie będzie :glupek:

Jak ma ktoś nadmiar kasy, to niech mi fundnie jakiś dom na stałe :razz:

loscrudos - Pon 31 Paź, 2011

Moja ostatnia przeprowadzka 3 miechy temu , a więc jak juz zbierzesz kasiore to sie podziel :mrgreen:
Prompto - Wto 01 Lis, 2011

dołączam do tej akcji charytatywnej - przeprowadziłam się już kolejny raz z rzędu około miesiąca temu - wspomóżcie potrzebujących :glupek:
Konan - Wto 01 Lis, 2011

cukierek albo psikus! :bananik:
magdalenik - Wto 01 Lis, 2011

a przeprowadzał się ktoś 9 razy??


w dodatku przez tych jebanych studentów mieszkania są w chuj drogie.

ps: ma ktoś na zbyciu szafę?

Rotten82 - Wto 01 Lis, 2011

magdalenik napisał/a:
a przeprowadzał się ktoś 9 razy??

ja dokładnie 9 :smile:

magdalenik - Wto 01 Lis, 2011

o, to ładnie :)

my teraz podpisujemy umowę na rok, później przedłużenie albo znowu coś nowego. o kredycie na własne na razie nie ma co marzyć :/

bladaczka - Wto 01 Lis, 2011

święto zmarłych,święto zmarłych to są chyba jakieś żarty, pojebało sie już wszędzie,dzisiaj panki stroją wieńce lalalala :glupek: :glupek:
Rotten82 - Wto 01 Lis, 2011

mnie się chyba nie chce cmentarzyć dziś ;/
bladaczka - Wto 01 Lis, 2011

nie umiem obsługiwać worda.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group