PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

suchy693 - Pią 16 Wrz, 2011

A ja zaczynam sie pakowac na jutrzejszy wypad w Pieniny ,Luz,bluz i kruche ciasteczka :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik:
Ryszard - Pią 16 Wrz, 2011

Działa mi gg, także się możesz zgadać później i moje zaproszenie oczywiście dalej aktualne :)
BadMotherfucker - Pią 16 Wrz, 2011

Dawno tak wkurwiony jak dziś nie chodziłem
Drugi tydzień jestem na diecie i chyba mi to nie służy :evil:

kawkader - Pią 16 Wrz, 2011

'dieta dla faceta to coś jak w koszmarach'
suchy693 - Sob 17 Wrz, 2011

To na razie punki jadę troche po górkach sie powłóczyć :jupi:
bladaczka - Sob 17 Wrz, 2011

suchy693 napisał/a:
To na razie punki jadę troche po górkach sie powłóczyć
też bym się powłoczyła po górkach :sad: czasami mam ochotę olać wszystko i zbudować sobie szałas w Bieszczadach. tylko że na piwo w Siekierezadzie też trzeba zarobić :hmm: odwieczny konflikt kultura-natura :old:
BadMotherfucker - Sob 17 Wrz, 2011

Naucz się warzyć piwo ;-)
Ryszard - Nie 18 Wrz, 2011

kurde, dopiero dzisiaj skumałem że wczoraj byl fajny koncert na którym może by wreszcie było coś ciekawego... :zongler:
http://s638.photobucket.c...DADORO17SEP.jpg

heroina - Pon 19 Wrz, 2011

magdalenik napisał/a:
jutro wyniki...
i jak?
udało się? :*

magdalenik - Pon 19 Wrz, 2011

udało się! :D

dzięki :*

jeszcze mi zostało tylko parę pierdół do zrobienia plus tydzień zabawy w liceum i będzie koniec :)

ale najważniejsze za mną :)

a jak twoje plany w końcu? :P

BadMotherfucker - Pon 19 Wrz, 2011

Złapałem się dorywczo do wykończeniówki - pobudka o 4.30, zbiórka na 5.30 o 17 fajrant + powrót ze stolicy.
Ja pierdolę to już nie dla mnie, ale co poradzisz jak dorobić trzeba :mad:

heroina - Pon 19 Wrz, 2011

gratuluję! :*

magdalenik napisał/a:
a jak twoje plany w końcu? :P
a colera wie, czekam na odpowiedź z krakowa do końca teo tyodnia. jak mnie nie będą ccieli na awf to pewnie będę się męczyć na medycznej do usranej śmierci :/
magdalenik - Pon 19 Wrz, 2011

a na chuj na awf? do mnie na uj nie chcesz?
suchy693 - Śro 21 Wrz, 2011

Wróciłem z gór bylo zajebiscie i pogoda dopisała :bananik: :bananik: :bananik: a ta fota zeby niektórzy zazdroscili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PsychoSid - Czw 22 Wrz, 2011

Witam panki pod dłuższej przerwie :bananik:
Aneta - Czw 22 Wrz, 2011

kto na lunatiksów dziś idzie ?
Aneta - Czw 22 Wrz, 2011

Cytat:
nazik : Jest taka świetna opcja jeżeli nie chcecie czytać wypocin troli:


nie będę ignorowała - bo trzeba obczajać czy nie przesadzają i nie srają ogniem...
jak będę sypała ost. czy bananami jak nie będę od czasu do zwracała uwagi na to co ''piszą'' ? :D

bladaczka - Pią 23 Wrz, 2011

Troy Davis został stracony,zlikwidowany, czy po prostu zamordowany. co za spierdolina z tą karą śmierci, powrót do jaskini. a już kara śmierci w tym wydaniu to chujoza ponad chujozami.
Aneta - Pią 23 Wrz, 2011

Jakieś mętne było śledztwo, nawet bym się nie zdziwiła jak za 10 lat wyjdzie że był niewinny... :green:
suchy693 - Pią 23 Wrz, 2011

dzień jak codzień :>
BadMotherfucker - Sob 24 Wrz, 2011

Chyba złamałem sobie nogę w stawie skokowym - sterczy mi coś nad piętą i sine wokoło jest, nie dam rady samochodem jechać :mad:
Kurwa roboty się zachciało :evil:

PsychoSid - Sob 24 Wrz, 2011

Zajebista dzisiaj pogoda :grin:
Zwierz@k - Sob 24 Wrz, 2011

Siedze na wsi u tesciow. Maja dzis rocznice slubu, wiec mielone sie smaza a wodzia sie chlodzi. Standardowo bedzie ogien :lol:
bladaczka - Wto 27 Wrz, 2011

Janusz Palikot, lider Ruchu Palikota, w wywiadzie dla dzisiejszego wydania dziennika "Metro" wypowiedział się za odpłatnością za studia na kierunkach humanistycznych.
Mamy też pomysł na edukację. Nie może być tak, że studiowanie filozofii jest bezpłatne, a wieczorowe studia na politechnice są. Państwo powinno wyznaczać kierunki, które bez względu na formę własności uczelni są bezpłatne, bo dają szanse na pracę. Za darmo powinny być więc kierunki przydatne w biznesie, matematyka, przetwórstwo żywności, odnowa biologiczna, medycyna, informatyka. Za kierunki humanistyczne studenci powinni płacić, bo po nich młodzi idą na bezrobocie - powiedział Palikot

co za kutas :mrgreen:

ko0niu - Wto 27 Wrz, 2011

Tyle, że on ma racje. I mówię to ja, 100% beztalencie techniczno-matematyczne, humanista-anglista. Po kierunkach humanistycznych nołfjuczer. Nie ma pracy i chuj, a jak jest to źle płatna. Pracowałem 2 lata w swoim zawodzie ledwo wiążąc koniec z końcem, właśnie zrezygnowałem z tej ścieżki i zarabiam 2 razy więcej. Jakieś wnioski?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group