PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

suchy693 - Nie 15 Maj, 2011

Wstałem warszawska noc j była zabójcza dla moich nerek i głowy ,miliony ludzi bładzacych i najebanych , tony panienek pijanych- już dawno nie widziałem tak pijanej stolicy oraz ucieczki przed Straża Miejską [czyt.Kurwami w jednym flaku] były na porzadku dziennym/nocnym .Dobrze że już wstał nowy piekny dzień :punk: :punk: :bananik:
zachariasz - Nie 15 Maj, 2011

Wstałem lublińska noc j była zabójcza dla moich nerek i głowy ,miliony ludzi bładzacych i najebanych , tony panienek pijanych- już dawno nie widziałem tak pijanej stolicy oraz ucieczki przed Straża Miejską [czyt.Kurwami w jednym flaku] były na porzadku dziennym/nocnym .Dobrze że już wstał nowy piekny dzień :punk: :!:
Rotten82 - Nie 15 Maj, 2011

Aida pamiętam Cię z forum skinbyrds, czy zbieżność ksyw?
Aida - Nie 15 Maj, 2011

Zbieżność. To moje pierwsze forum :-D
suchy693 - Nie 15 Maj, 2011

zachariasz napisał/a:
Wstałem lublińska noc j była zabójcza dla moich nerek i głowy ,miliony ludzi bładzacych i najebanych , tony panienek pijanych- już dawno nie widziałem tak pijanej stolicy oraz ucieczki przed Straża Miejską [czyt.Kurwami w jednym flaku] były na porzadku dziennym/nocnym .Dobrze że już wstał nowy piekny dzień :punk: :!:
Wszystko jakby takie same tylko wy nie mieliscie Dnia nocy darmowych muzeum a to jest jednak róznica :old: :razz:
Prompto - Nie 15 Maj, 2011

zbliżają się gorące noce - w Biszczady pozjeżdżają panczury z całej Polski - będzie kolorowo :cancan:
Aida - Nie 15 Maj, 2011

Ja też chcę w Bieszczady!!
Prompto - Nie 15 Maj, 2011

zadawajcie :jupi:
Aida - Nie 15 Maj, 2011

Żeby to było takie proste :roll:
Prompto - Nie 15 Maj, 2011

w Zakopcu turystów się na rękach nosi - sprawdziłam :faja: wy się gdzieś pochowaliście chyba
Aida - Nie 15 Maj, 2011

To co. :-P Dodatkowa atrakcja hehe i poprawa krążenia :-D
zachariasz - Nie 15 Maj, 2011

Ostatnio zaczynają mi dochodzić ciekawe syndromy kaca
Trzęsę się jak bym miał delirę a dziś serce mi tak napierdalało że myślałem że umrę :crazy:

Prompto - Pon 16 Maj, 2011

czas na odwyk :razz:
Aida - Pon 16 Maj, 2011

Kurwa... Idę dzisiaj jezyk przebić. Boję się że nie będę mogła później pić ani jeść :roll:
ko0niu - Pon 16 Maj, 2011

I dobrze się boisz bo ci spuchnie i będziesz prawdopodobnie wpierdalać pierwszego dnia zupę przez rurkę :twisted: Przynajmniej znajomej tak spuchł i bolał, że nic co trzeba gryźć nie dawało rady.
Aida - Pon 16 Maj, 2011

Kurwa... Kupie se obiadki dla niemowlat
Prompto - Pon 16 Maj, 2011

chyba ich jeszcze nigdy nie jadłaś :zygi:
Rotten82 - Pon 16 Maj, 2011

ja z przebiciem języka miałem taką dziwną sytuację, że chyba kolczyk był za krótki i język zarósł się na kulce. tak, że z jednej strony języka kolczyk wystawał, a z drugiej nie było nic ;] nie ukrywam, że cholernie bolało, jak jeden kumpel trzymał mnie za język, a drugi naciskał kolczyk, żeby się przez niego przebić. dreszcze mnie przechodzą na samo wspomnienie :zdziwienie:
Aida - Pon 16 Maj, 2011

Jadlam te obiadki. Jak moja siostra była mała to podjadałam jej :-P nie są złe hehe dzięki rotten za pocieszenie. Samego przebicia się nie boję bo nie raz sobie sama na żywca uszy przebijałam nawet na chrząsce. Ale bólu potem :roll:
Dev - Pon 16 Maj, 2011

Rotten82 napisał/a:
ja z przebiciem języka miałem taką dziwną sytuację, że chyba kolczyk był za krótki i język zarósł się na kulce. tak, że z jednej strony języka kolczyk wystawał, a z drugiej nie było nic ;] nie ukrywam, że cholernie bolało, jak jeden kumpel trzymał mnie za język, a drugi naciskał kolczyk, żeby się przez niego przebić. dreszcze mnie przechodzą na samo wspomnienie :zdziwienie:


kurva, przypomniałeś mi jak miałam cternasce latek i próbowałam przebić warge tępą agrafką. wargę masakrowałam jakieś 2h, doszło do tego, że od wew. mi lekko już zarosła skóra (nie mogłam za chuja włożyć kolca) to przecinałam ją nożyczkami. szit, jak to bolało..

a do tematu jeszcze, to jestem w czarnej dupie.

Aida - Pon 16 Maj, 2011

Nie zrozumiałam ostatniego akapitu :-P
właśnie siedze sobie w Legnicy na ławce w rynku i doszłam do wniosku że ludzie są tu naprawde pierdolnięci

Prompto - Pon 16 Maj, 2011

nie ma tu młodych panczurów - którzy chcą sprzęt do nowej kapeli? same stare wyjadacze?
Rotten82 - Pon 16 Maj, 2011

ja zbieram na jakąś konkretną głowę gitarową, więc nie pomogę ;]
Prompto - Pon 16 Maj, 2011

ktoś jeszcze? :zdziwienie:
PepsiPL - Pon 16 Maj, 2011

A ja na jakąś gitsę :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group