PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 29.12 warsaw punk atak-zgłoś się i wygraj kratę ciechana!

Stanzberg - Czw 30 Gru, 2010

Zwyciężyło 2 głosami Criminal Tango, ale tak naprawdę każdy uczestnik mógł się czuć wygrany, bo impreza była niesamowita.
Non stop pogo, balony, Perła za szóstkę, frekwencja jak na wyborach w Belgii, amok i jazda na maksa.

suchy693 - Czw 30 Gru, 2010

No to już sie wkurzyłemmmmmmmmm :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/
sHo - Czw 30 Gru, 2010

Stanzberg napisał/a:
Zwyciężyło 2 głosami Criminal Tango, ale tak naprawdę każdy uczestnik mógł się czuć wygrany, bo impreza była niesamowita.
Non stop pogo, balony, Perła za szóstkę, frekwencja jak na wyborach w Belgii, amok i jazda na maksa.


:bananik:

biba była fest .... jak ktoś się rozmyślił i nie wpadł .... to ma co żałować ...

Do niespodzianki dotrwali nieliczni = budzące sie zgony i pytające kto wygrał i czy można jeszcze zagłosować gdy krata już wypita :bananik: :bananik: :bananik:

skunx - Czw 30 Gru, 2010

Na koncu bylo już na prawde mało osób...Brawa dla wytrwałych! Impreza bardzo dobra, dużo ludzi, dużo alkoholu... Kapel bardzo dużo, w pewnym momencie nie ogarniałem co gra i kiedy gra.. Bardzo dobra niespodzianka w postaci, no ten kto był to wie... Niespodzianka w koncu :razz:
Dużo osob przyjezdnych, miło było poznać kolegę z Garwolina który specjalnie przyjechał na koncert...
Co niektórzy tylko rzucali texty typu: Fajne z was punki ile macie lat? wszyscy razem wyglądacie na 30...

Aneta - Czw 30 Gru, 2010

średnia wieku jako pierwsza się rzucała w oczy :cancan:

było git

gratulacje dla wygrańców :glupek: ale WD lepsi :D

głosowanie jak na białorusi ;-)

+ taki że znalazłam 26 zł :bananik: przyda mi się będę balowała za to 3 miesiące na bezrobociu

Stanzberg - Pią 07 Sty, 2011

Cytat:
głosowanie jak na białorusi
Zgadza się, Criminal Tango przyznało się do sfałszowania wyborów. :lol:

Najwięcej głosów padło na Warsaw Dolls, na drugi raz sami sobie weźmiemy kratę Ciechana na gig. :evil:

majek - Pią 14 Sty, 2011

Zdecydowanie warto było się pojawić. Tylko wsiadanie do pociągu z rana nie należało do najprostszych spraw ;p
sHo - Pią 14 Sty, 2011

majek napisał/a:
Zdecydowanie warto było się pojawić. Tylko wsiadanie do pociągu z rana nie należało do najprostszych spraw ;p


Przyjechałeś z Poznania ? :shock:

majek - Pią 14 Sty, 2011

nie do końca. Przyjechałam na święta do domu, przy okazji na koncert wpadłam, a 30 już na przedsylwestra byłam umówiona w Poznaniu, więc trzeba było jechać ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group