PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - ADHD Syndrom - "Nadpobudliwi" VIDEO!! 100% D.I.Y.!

PepsiPL - Pon 29 Lis, 2010
Temat postu: ADHD Syndrom - "Nadpobudliwi" VIDEO!! 100% D.I.Y.!
Cześć!

No i doczekaliśmy się.. :) Udało się nam zdziałać teledysk (dzięki Daro!) do nowego materiału, który miejmy nadzieję ujrzy światło dzienne w postaci namacalnej.
Tymczasem miłego oglądania i do zobaczenia na koncertach!

http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug

10000% D.I.Y. - bez pierdolenia!

Stanzberg - Pon 29 Lis, 2010

Baardzo fajny tekedysk, a kawałek zajebisty – jak i cały materiał. :faja:

Cudownie, że w filmie załapał się słynny stolik z bramki na MEBP na którym tyle się wódy polało. :lol:

Rotten82 - Pon 29 Lis, 2010

już na cp/dp napisałem.
zajebisty czadowy kawałek i w chuj dynamiczny teledysk, ogólnie rzecz biorąc przechuj git ;]

PepsiPL - Pon 29 Lis, 2010

Stanzberg, jesteś jednym z nielicznych którzy słyszeli całą resztę, więc pilnuj się :P .

Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie możliwość wydania całej reszty w sposób oficjalny :) .

ko0niu - Pon 29 Lis, 2010

Koniowi się podoba, wyrobiliście się niemiłosiernie, wszystko czym się do tej pory chwaliłeś jest na 5+ czekam na płytę :punk:
SantaClaus - Pon 29 Lis, 2010

dla mnie bomba, kawalek + teledysk :)
Stanzberg - Pon 29 Lis, 2010

Cytat:
Stanzberg, jesteś jednym z nielicznych którzy słyszeli całą resztę, więc pilnuj się .
:lol: Specjalnie przecież zachwalam!! Zwłaszcza że naprawdę jest co, to żadna prywata.
PepsiPL - Pon 29 Lis, 2010

Stanzberg napisał/a:
Cytat:
Stanzberg, jesteś jednym z nielicznych którzy słyszeli całą resztę, więc pilnuj się .
:lol: Specjalnie przecież zachwalam!! Zwłaszcza że naprawdę jest co, to żadna prywata.


Czekam aż "słowo stanie się ciałem" i wydamy jakąś płytkę, ale póki co nie zapeszam..
a to co masz niech Ci służy do nawracania niewiernych (na chwilę obecną nieoficjalnie :P ).
Przyszły rok powinien przynieść nowości ;) .

Stanzberg - Pon 29 Lis, 2010

Cytat:
a to co masz niech Ci służy do nawracania niewiernych (na chwilę obecną nieoficjalnie :P ).
Niestety, nie podzieliłem się z nikim, potwornie samolubny ze mnie chuj!. :punk: :twisted:
BadMotherfucker - Pon 29 Lis, 2010

Jest moc, jest czysty wokal - Podoba mi się :twisted:
wawrzon - Pią 03 Gru, 2010

Jak to już pisałem gdzieśtam :)
Fajne ale dla mnie lekko zrzyna z Analogs - najbardziej słyszę tam Pieśń Aniołów

ko0niu - Pią 03 Gru, 2010

nie słyszę tam krzty analogsów, dobry przybrudzony rock'n'rollowy riff gitarowy, zero skojarzeń z pieśnią aniołów (którą to uważam nawet za niezły numer). Od pierwszej płyty chłopaki się wyrobili niemiłosiernie.

Pepsi, jak będzie można to kupić na jakimś namacalnym nośniku to ja poproszę o kumatego smsa w trybie natychmiastowym :P , z przyjemnością oddam parę grosików na ten materiał

suchy693 - Pią 03 Gru, 2010

Wydawajta bo naprawde dooooobre ,i 0 % analogsów tam jest :bananik:
:bananik: :cancan:

Rotten82 - Pią 03 Gru, 2010

wawrzon napisał/a:
Jak to już pisałem gdzieśtam :)
Fajne ale dla mnie lekko zrzyna z Analogs - najbardziej słyszę tam Pieśń Aniołów

też już to gdzieś tam pisałem, z "pieśni aniołów" to tu są dwa pierwsze dźwięki solówki i tyle ze zrzyny z analogsów, jeśli można to nazwać "zrzyną" ;-)

ko0niu - Pią 03 Gru, 2010

jeśli powtarzający się dźwięk jest zrzynką to w takim razie w punkrocku wszyscy zrzynają bezczelnie od wszystkich, taki urok tej muzyki, jest prosta.
Marchin - Pią 03 Gru, 2010

Dobrze jest! Zobaczę co pokażą w niedziele. :bejzbol: :mrgreen:
Stanzberg - Pią 03 Gru, 2010

Ni cholery nie ma tam nic z Analogsów. :crazy:
wawrzon - Pią 03 Gru, 2010

no ja słyszę co innego - mówię co myślę.
electropunk - Nie 05 Gru, 2010

To anioly zaspiewaly mi tą pieśń - tyle w temacie
"Patrz na innych, rób jak inni. Krzycz tak jak oni "Precz z systemami !!"
Jutro koncert Adhd (ba, nawet dzis) - nie wybieram się!

Za to dziś (wczoraj) bardzo podobal mi się Miraż w CRK.

mqrcin - Nie 05 Gru, 2010

zajebisty numer czekam na druga plytke
Rotten82 - Nie 05 Gru, 2010

electropunk napisał/a:
To anioly zaspiewaly mi tą pieśń - tyle w temacie
"Patrz na innych, rób jak inni. Krzycz tak jak oni "Precz z systemami !!"
Jutro koncert Adhd (ba, nawet dzis) - nie wybieram się!

Za to dziś (wczoraj) bardzo podobal mi się Miraż w CRK.

z twoją ksywą to może ci się podobać co najwyżej dj wojti ;]

electropunk - Nie 05 Gru, 2010

:jacko:

bez komentarza

spaf_antynazi - Nie 05 Gru, 2010

Ogólnie fajny Punk'n'rollowy kawałek. Ja tez słyszę wpływy analogsow w tej piosence. Wokal i pewne elementy jakby ze Szczecina.... a co do teledysku: zadna rewelacja, polaczone ze soba niepowiazane urywki bez ciaglosci...
PepsiPL - Śro 15 Gru, 2010

Noo.. życzę sobie i kolegom z zespołu 10004 lata pank roka!!! Dziś mija 5 lat odkąd zaczęliśmy napierdalać wspólnie! :)



Dlatego też podsyłam jeszcze raz video do nowego numeru:
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug :punk:
Juchu!! :cancan:

Stanzberg - Śro 15 Gru, 2010

Ładna rocznica, pozdrów ekipę i złóż życzenia ode mnie. :razz:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group