PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - BULBULATORS "Principes Mortales Punk Aeterna"

PISSED PUNK - Wto 26 Paź, 2010
Temat postu: BULBULATORS "Principes Mortales Punk Aeterna"


Zakończyliśmy pracę nad miksami nowego materiału,efektów posłuchać można na www.myspace.com/bulbulators .Album PRINCIPES MORTALES PUNK AETERNA to 11 autorskich utworów oraz kower Niemen & Akwarele "Przyjdz w taką noc".Stylistycznie i brzmieniowo płyta nawiązuje do poprzednich dokonań grupy,a wśród tekstów znalazł się wiersz Andrzeja Bursy"Pantofelek".W sesji gościnnie udział wzięli wokalistka The End ,Pauka oraz klawiszowiec Tomek Drachus.Autorem grafiki jest Michał Arkusiński.Płyta ukaże się nakładem łódzkiej NOISE ANNOYS.

1.NIKT NIE RODZI SIĘ ZŁY
2.KUNDEL
3.HYPNOS
4.DEHUMANIZACJA
5.TIK TAK MEMORY
6.LONDEK
7.BULBOJUGEND
8.30 KUL
9.PANTOFELEK
10.SOCJOPATA
11.PRZYJDZ W TAKĄ NOC
12.PRINCIPES MORTALES

Szymix - Wto 26 Paź, 2010

Hhaha, żeby było śmieszniej, w moim zespole też wykorzystaliśmy ten wiersz Bursy :bananik: :bananik: :bananik:
ko0niu - Wto 26 Paź, 2010

Parę bardzo fajnych momentów na tej płycie. Nowy mix socjopaty bardzo mi się podoba, klawisze w przyjdź w taką noc też dla mnie na plus. W ogóle wcześniej już opublikowany hypnos bardzo mi przypadł mi do gustu. Niestety tytułowy bardziej mi podchodzi tekstowo niż muzycznie. Jakoś tak zero w nim bulbulatorsów. I tak kupię płytkę. Lubię tą kapelę, z chęcią zobaczę nowy repertuar na żywo.
Rotten82 - Wto 26 Paź, 2010

weterani częstochowskiej sceny Dwóch grubych jeden zły, też mieli kawałek z tym tekstem
Stanzberg - Śro 27 Paź, 2010

Fajne info, ale tej płyty trochę się boję brzmieniowo.

PS: I tak będzie zajebiście, w końcu to Bulby.

BadMotherfucker - Śro 27 Paź, 2010

Z bliżej nie określonego powodu kiedy słucham takiej muzyki niemam kompletnie ochoty na polski tekst ...
Dobrze że jest coś nowego bo chłopaki zawsze trzymają formę, ale zwyczajnie NIE SŁUCHAM :oops:

Biały - Czw 28 Paź, 2010

Spoko, mi się podoba. Nawet bardziej wolę ostatni dorobek Bulbów, niż ten najdawniejszy ;) Wszystko w zasadzie zostało już powiedziane, więc pozostaje mi tylko wyrazić swoją aprobatę...
osip78 - Pią 05 Lis, 2010

Skad oni biora te tytuly??? :crazy: Slucham ich juz tyle lat i wciaz nie wiem...
Stanzberg - Pią 05 Lis, 2010

Może za krótko studiowałeś prawo rzymskie, albo historię starożytną. :lol:

"Władcy są śmiertelni, punk wieczny."

Im nie wypada napisać po prostu "anarchia teraz", więc robią to w wyrafinowany sposób. :old:

ko0niu - Pią 05 Lis, 2010

łacińskie tytuły są ok






Quid quid latinum dictum sid, altum videtur :misiek:

Stanzberg - Pią 05 Lis, 2010

Sacra lingua latina est. :old:
PISSED PUNK - Pią 10 Gru, 2010

Nowy album już dostępny!!!
Stanzberg - Nie 12 Gru, 2010

Chyba: "Album novus efficax est". :razz:
Biały - Wto 14 Gru, 2010

a bydzie też na winylku?
Rotten82 - Sob 15 Sty, 2011

wczoraj przyszła mi ta płytka i jest wyjebista! już od pierwszego przesłuchania mnie rozjebała, słucham w kółko. jedyny kawałek, który mi się nie podoba to "kundel", ale to przez to, że nie podoba mi się wokal tej panny z The End, poza tym każdy numer świetny. nie podoba mi się jeszcze wkładka w postaci plakatu, bo pomimo, że wygląda zajebiście jak się ją rozłoży, to bardzo wkurwia jak chce się coś sprawdzić i trzeba to rozkładać.
a no i połamałem pudełko podczas odfoliowywania :zdziwienie:

PISSED PUNK - Sob 12 Lut, 2011

Recenzja z wczorajszej Gazety Wyborczej
http://cjg.gazeta.pl/CJG_...k_Aeterna_.html

Marchin - Pią 18 Lut, 2011

'Nikt nie rodzi się zły' to murowany hit i już nie mogę się go doczekać na koncercie. Ale reszta to krok w tył od poprzedniej płyty. Muzycznie to dalej te same świetne bulby, ale te teksty jakieś o niczym i właśnie brakuje mi takich hito-petard.
ko0niu - Pią 18 Lut, 2011

że teksty o niczym to raczej pudło. Każdy w zasadzie jest "o czymś" i to całkiem konkretnie. Tekstowo ta płyta naprawdę jest dobra
Marchin - Pią 18 Lut, 2011

Może się jeszcze osłucham z tym. Nie skazuje jej na straty. :razz:
Rotten82 - Pią 18 Lut, 2011

tekstowo jest najlepsza w ich dorobku!
PISSED PUNK - Pią 08 Kwi, 2011

Dobre przyjęcie Prncipes Mortales w Czechach...
KIDS AND HEROES PUNK ROCK MAGAZINE (9/10) :arrow: http://www.kidsandheroes....k-aeterna-1011/

POP&ROCK (3/5)

Stanzberg - Pią 08 Kwi, 2011

Gratulacje :!:
Wstyd przyznać, że wciąż zbieram penize na tą pozycję. :oops:

recka z Wyborczej napisał/a:
Chętnie posłuchałbym całego albumu z punkowymi wersjami bigbitowych klasyków.
Trzeba mu podesłać Polskę "Mocne Uderzenie", pewnie się strasznie ucieszy, że już lata temu coś takiego powstało na Śląsku. :grin:
Rotten82 - Pią 08 Kwi, 2011

Stanzberg napisał/a:
Wstyd przyznać, że wciąż zbieram penize na tą pozycję. :oops:

wstyd! bo to na prawdę zajebisty album! dołożę ci grosza i kupię demo Warsaw dolls, tylko odłóż mi jedno, odbiorę osobiście 30 kwietnia, bo powinienem być w warszawie akurat

PISSED PUNK - Pon 11 Kwi, 2011

Kolejna dobra recenzja z Czech.
http://rockblock.musichal...ulbulators.html

suchy693 - Pon 11 Kwi, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=TcOfrt5iTtc A tak było ostatnio Bulby z Zygzakiem z TZN Xenny . :old: :punk: :punk:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group