PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - co z tym punkiem

Szo - Wto 02 Lis, 2010

Ale jak nie ma pojęcia kim jest Ziętek - to go kompromituje, skoro tak szafuje swoim cennym poparciem :crazy:
Biały - Wto 02 Lis, 2010

uwierz mi, sprawa jest mocniej skomplikowana i to poparcie jest po prostu bardzo grubą nadinterpretacją ze strony PPP ;) chcesz, to wytłumaczę na privie, jak to było ;P
Stanzberg - Pią 05 Lis, 2010

Nawet jeśli poparcie dla Ziętka to przypadek/pomyłka, nie zmienia to faktu, że ludobójstwo w Rwandzie było, a Czerwoni Khmerzy nie byli spoko. :lol:

PS: Opinia, że w Polsce żyje się gorzej niż przed '89 pochodzi chyba z ost. książki p. Naomi Klein

Biały - Sob 06 Lis, 2010

dobra, nie zaprzeczam, że jest to przeginka. Ale jeśli idzie o krytykę imperializmu, mediów itp. to łykam. Z resztą ciężko mi się odnieść do całości poglądów Chomskiego - raz na prawdę trafia do mnie to, co on mówi, a innym razem widzę, że popiera Chaveza i zbiera mi się na wymioty. O Naomi Klein nie słyszałem... Ucieszyłbym się, gdybym zobaczył jakiś materiał źródłowy. Co nie znaczy, że wam nie wierzę, tylko po prostu chciałbym sam przeczytać ;)
Aneta - Sob 06 Lis, 2010

polityka to piętro niżej










uprzedzam bo bo zmierzacie do tego...

gooy - Nie 07 Lis, 2010

Szo napisał/a:
Ludobójstwa w Rwandzie nie było, Czerwoni Khmerzy byli spoko,
Sowiecki system gospodarczy był efektywny, w Polsce obecnie żyje się gorzej niż przed 1989 r. a Bogusław Ziętek jest najlepszym kandydatem na prezydenta Polski.

I to ma być jeden z najwybitniejszych żyjących intelektualistów? :cojest:

kilka ksiazek chomsky'ego przeczytalem i wpada on idealnie w stereotyp. tak jak punktowanie systemu ktory istnieje w stanach wychodzi dobrze, tak jakiekolwiek uwagi na temat drugiej strony zelaznej kurtyny to jakies belkoty po ktorych widac, ze nie ma zadnego pojecia o temacie.
jakos do tych 'krytykow politycznych' nie dociera, ze fakt ze ich obecny system jest chujowy wcale nie implikuje tego, ze przeciwstawne systemy sa swietne. lingwista z niego dobry, ale z logiki nalezy sie pała.

z podobnych pierdol, polecam ksiazke 'państwo zla' http://merlin.pl/Panstwo-...t/1,327144.html
w ktorej to autor m.in. broni KRLD, czym skutecznie rozwala swoją wiarygodnosc

janek_janusz - Śro 10 Lis, 2010

janek_janusz napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Ba pewnie w ogole zlikwidujmy szkolnictwo podstawowe,srednie,wyzsze niech rzadzi anarchia i badzmy ciemnym społeczeństwem jak barany .Anarchia to utopia i bezsens ,zreszta była juz o tym mowa tuuuuu :old:

Anarchia na uczelniach wyższych. To jest jakieś wyjście.

Coś widać było na rzeczy http://www.sfora.pl/Wielk...Londynie-a26108
Moze by tak w Polsce...

ko0niu - Czw 11 Lis, 2010

w swetrach i sztruksowych dzwonach trudno się robi riot więc pewnie odpada. :lol:
suchy693 - Pią 14 Sty, 2011

W Japoni to maja fajnie szybko mozna zostac pankiem do sklepu i już fik jestes No Future :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stanzberg - Pią 14 Sty, 2011

Biały strój w środku niszczy!! :eek:
virv - Pią 14 Sty, 2011

i ta różowa spódniczka z białą bluzeczką też cudownie pasuje. xD
Mecenas - Pią 14 Sty, 2011

a mnie sie podobają zielone spodnie i czerowena bluza :geek:
virv - Pią 14 Sty, 2011

to wygląda na spódnico-spodnie, albo kilto-spodnie. ;D
te czarne portki też są w miarę fajne, na tym manekinie, który ma koszulkę ze swastyką (chyba się nie mylę?), ale to już moje świeże prywatne zboczenie, bo z przyczyn niezależnych od siebie zostałam bez ani jednej pary spodni - a ile można chodzić w spódnicach. ;D

PepsiPL - Pią 14 Sty, 2011

Zajebiste :D !
Pomyślałem sobie ostatnio żeby zrobić jakąś fajną katankę.. Skąd polecacie zamówić ćwieki i takie tam duperele?

Rotten82 - Pią 14 Sty, 2011

PepsiPL napisał/a:
Skąd polecacie zamówić ćwieki i takie tam duperele?

zależy jakie ćwieki, jeżeli takie zwykłe kwadratowe, to kupuj byle jaki pasek na ruyneczku za 5 zł io już maż ciekos dooo cholery

virv - Pią 14 Sty, 2011

albo przez internet...tylko że wtedy jeśli zamawiasz ćwieki "napy" (zatrzaski, czy jakkolwiek to nazwać), to może się zdarzyć tak, że część nie będzie pasowała do tych swoich drugich części, jeśli rozumiesz, o co mi chodzi.

przy kwadratowych tych najzwyklejszych takiego problemu nie ma.

Rotten82 - Pią 14 Sty, 2011

przez internet to dość drogo wychodzi, strasznie sobie krzyczą za 1 szt;/ wałkowany był już ten temat gdzieś na tym forum i chyba najlepiej poszukać w jakimś sklepie kaletniczym
Rotten82 - Pią 14 Sty, 2011

virv czy koleś w Twoim avatarze napierdala typa przy użyciu sanek? :D
zachariasz - Pią 14 Sty, 2011

a ten na dole to pewnie dziadek mróz :lol:
kubarockman - Pią 14 Sty, 2011

świetny żart :lol:
BadMotherfucker - Pią 14 Sty, 2011

Rotten82 napisał/a:
virv czy koleś w Twoim avatarze napierdala typa przy użyciu sanek? :D


Winter style :cool:

virv - Pon 17 Sty, 2011

Rotten82 napisał/a:
virv czy koleś w Twoim avatarze napierdala typa przy użyciu sanek? :D


owszem, przy użyciu sanek.
to jest zimowy pomysł antyfaszystów i antyfaszystek z Czech. :D
jest jeszcze wzór ze snowboardem i bodajże z nartami. :D

Biały - Pon 17 Sty, 2011

najlepszy jest znaczek GNWP z zielonym kangurem Bohemians Praga, który napierdala śmiecia ;)
virv - Pon 17 Sty, 2011

;o albo nie pamiętam, albo nie widziałam.
Rotten82 - Pon 17 Sty, 2011

ja nie widziałem, Biały poka poka !

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group