PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - DLACZEGO PROMUJE SIE GŁUPOLI W TV/TVN/POLSAT ?????

zachariasz - Nie 24 Paź, 2010

czaka napisał/a:
ko0niu napisał/a:
Ta bajeczka akurat była 100% American antinazi propaganda z tego co pamiętam.
Nie zmienia to faktu,że podobno walt Disney był niezłym skurwysynem. Należał do jakiś faszystowskich organizacji,wyrzucał swoich pracowników jeśli oni lub ich krewni mieli lewicowe czy liberalne poglądy. A po Wojnie pracował dla służb i donosił na ludzi których podejrzewał o sympatie dla komunistów.


Skąd o tym wiesz?

czaka - Pon 25 Paź, 2010

ko0niu napisał/a:
akurat w tępieniu komuchów nie widzę nic zdrożnego.
Bardzo często były to bezpodstawne oskarżenia, albo były takie historię, że syn jakiegoś pracownika był na demonstracji to ojciec wylatywał z roboty.
czaka - Pon 25 Paź, 2010

Skąd o tym wiesz ?

Czytałem dość obszerny artykuł na jego temat i jest jeszcze nieoficjalna biografia Disneya w której były podobne historię.

heroina - Pon 25 Paź, 2010

Wisienka napisał/a:
Jak na mój gust to większość dobrych bajek jest robiona pod dorosłych ludzi.
tak mi sięprzypomniało co puszczali niegdyś na cn
http://www.sadistic.pl/co...ght=kresk%F3wka

pokurwieństwo na maksa :old:

ko0niu - Pon 25 Paź, 2010

pamiętam, zajebiście że to gdzieś w człowieku siedzi i wystarczy bodziec taki jak ta melodyjka na początku kreskówki i wszystko się przypomina. Tak jak ktoś tam napisał "teraz już wiem czemu jestem taki pojebany". Może gdyby nie cartoon network to bym właśnie był magistrem zarządzania i marketingu bez pracy, w swetrze w renifera.



to to już rozpierdala na łopatki

http://www.sadistic.pl/do...aba-vt50816.htm :lol: :lol: :lol: :lol:


http://adventuretimeforfree.blogspot.com/

gooy - Nie 07 Lis, 2010

ko0niu napisał/a:
akurat w tępieniu komuchów nie widzę nic zdrożnego.

wersja a la mccarthy jednak byla dosc przyjebana, bo w sporej wiekszosci to byla zwyczajna paranoja a nie antykomunizm.

jaś skoczowski - Pią 28 Sty, 2011

ko0niu napisał/a:
akurat w tępieniu komuchów nie widzę nic zdrożnego.


No bo przecież swoboda głoszenia poglądów i organizowania się to chuj. Ale w takim razie co Ci komuniści przeszkadzajo, no co, no co? Bo z tego co ja wiem, to w Stanach, poza Wethermenami i jakimiś prawicowymi pojebami raczej nie było bojówek politycznych co najmniej od 50 lat? Taki zdolnych do przeprowadzenia rewolucji. Uważasz, że to zasługa np. tępienia groźnego spisku komunistów Hollywood, bo tym się antykomuniści w Stanach zdaje się tez zajmowali (a nie wyczaili siatki szpiegowskiej it obardzo wysoko, komunistycznej)?

QkiZ - Wto 08 Mar, 2011

Ostatnio duży wysyp tych durnych programów we telewizorze.
Dzemu - Czw 10 Mar, 2011

Nowa ramowka, nowe debilizmy. Comedy Central, Discovery i oczywiscie wszystko kanaly sportowe to co ogladam najczescie.
suchy693 - Czw 10 Mar, 2011

Jestem wolny od telewizyjnych mediów :jupi:
bladaczka - Czw 10 Mar, 2011

czyżby komornik ? :>
BadMotherfucker - Czw 10 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
Jestem wolny od telewizyjnych mediów :jupi:


Ja podobnie - mam kino domowe, ale tylko dla filmów i PS3 :twisted:

cat lady - Wto 15 Mar, 2011

wojewodzki i majewski:zaklamani mentorzy i kolejna persfazja na widzu czy powiew
swiezosci w tv dla mlodych ludzi.w waszej opinii...
rozprawka :lol:

nie no pytam odnosnie ich programow ,z tym ze nie wiem czy dalej leca bo nie
ogladam tv.

zachariasz - Wto 15 Mar, 2011

Obiło mi się coś o uszy że Wojewódzki pankował kiedyś trochę :smile:

A tego drugiego nie lubię strasznie :?

A co do tematu to nie zbardzo wiem o co chodzi,
ale jak dla mnie to takie programy zaliczam do tych lepszych rzeczy w telewizji :grin:

cat lady - Wto 15 Mar, 2011

byl tam miedzy innymi(z tych co ogladalam) tytus ,kukiz,kostrzewski,anja orthodox ,nergal wszyscy sie blaznili.byl jeszcze koles ze sztywnego pala azji ale nie pamietam co gadal.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group