PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - The Coiots! zapowiedz nowego miniCD

wawrzon - Śro 22 Wrz, 2010

Nowe spoko - ale ja jestem za starym wokalem, tym z cd oczywiście - typek z adhd na scenie miał świetny głos :)
xKOKOSx - Wto 02 Lis, 2010



okładeczka za jakies 2 tygodnie beda płyty wiec dam znac co i jak

PepsiPL - Wto 02 Lis, 2010

fajna :) Tylko jakość trochę słaba. Podeślij na nowo, żeby była wyraźniejsza.
xKOKOSx - Czw 09 Gru, 2010

Jets juz to CD jak ktos zainteresowany to 7 ziko kosztuje u mnie piszcie na biale_mydlo małpa o2.pl albo gadu 2187295
ko0niu - Czw 09 Gru, 2010

Kokos, a będziesz może na Evil Conduct w Krk ? Jak coś to bym wtedy od ciebie tą płytkę wziął.
xKOKOSx - Czw 09 Gru, 2010

bede teraz w sobote na castetcie
BadMotherfucker - Śro 19 Sty, 2011

Dorwałem ep'kę - niedługo odsłucham to napiszę coś więcej
Rotten82 - Śro 19 Sty, 2011

zauważyłeś, że wygląda jak pokeball? :D
BadMotherfucker - Śro 19 Sty, 2011

Całość ogólnie robi śmiechowe wrażenie :lol:
Kumpel skądś mi przywiózł - sam bym się nie skusił na nabycie tego
Taki łoj - pewnie na koncercie bawiłbym się dobrze, ale żeby tak słuchać to nie bałdzo

Rotten82 - Śro 19 Sty, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Całość ogólnie robi śmiechowe wrażenie :lol:
Kumpel skądś mi przywiózł - sam bym się nie skusił na nabycie tego
Taki łoj - pewnie na koncercie bawiłbym się dobrze, ale żeby tak słuchać to nie bałdzo

no to mnie zaskoczyłeś, bo dla mnie ta epka jest rewelacyjna, bez kitu 4 zajebiste kawałki, dynamiczna muzyka, spoko teksty, zajebisty wokal. ba, nawet dziewczynie mojej się zajebiście podoba, która bardzo krytycznie podchodzi do polskiego punk rocka, poza tym określenie "taki łoj" jest kurewsko krzywdzące w tym przypadku, bo co jak co, ale "polski łoj" jest chujowy, a tu mamy doczynienia z kawałem dobrego grania. jednym słowem epka w chuj w chuj lepsza niż debiutancki krążek

BadMotherfucker - Śro 19 Sty, 2011

Znaczy powiem tak - ja nie patrzę na te wydawnictwo z perspektywy polskiej sceny bo gdyby tak to oceniać to faktycznie produkcja wybitna. Nie czuję się zażenowany słuchając tekstu, jest melodycznie i jest moc jednak ...
Ogólnie strit panka / oj nie lubię i jest to dla mnie zdecydowanie muzyka koncertowa.

Natomiast gdyby tak oceniać kontrastując ze sceną światową to zdecydowanie znalazłbym mnóstwo innych ciekawszych (dla siebie) pozycji w tych kręgach muzycznych

Stanzberg - Czw 20 Sty, 2011

Za dużo surowości, za mało melodii i 77 – mówię o brzmieniu, które jest niestety gorsze niż na debiucie i psuje efekt. Same numery to wiadomo, że zajebiste; wrażenie chujowego, polskiego stritpanka wywołuje właśnie taka sobie nagrywka.
Szymon69 - Czw 20 Sty, 2011

Studio dobre,realizator fajny i kumaty,ale metal, i to gitarzysta w dodatku, więc jak się go nie przypilnuje to ma zabójczą dla pankroka tendencję do ustawiania gitar głośno i ciężko-tak samo było z naszym coverem na Poland4ramones.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group