PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Lech w lidze europejskiej

MRW - Czw 21 Paź, 2010

no i nadchodzi chwila prawdy. to co ostatnio pokazuja w lidze nie wróży sukcesu. stawiam na 2-3 bramki z bomby na początek dla MC i spokój do końca
Mecenas - Czw 21 Paź, 2010

prawie trafiłeś :hmm:
mqrcin - Pią 22 Paź, 2010

kurwa zasnalem w trakcie
Biały - Pon 25 Paź, 2010

i przejebalimy :/ chociaż raczej można się było tego spodziewać.
Tak btw. po remoncie stadionu na Bułgarskiej, trzęsą się bloki. Jak 40 tys. ludzi wydrze ryja, to ściany pękają :geek:

MRW - Pon 25 Paź, 2010

życzę im aby byli w stanie jak najczęściej zapełnić trybuny
dece - Wto 26 Paź, 2010

kurwa mać Kolejorz grać ! chociaz jakby interesowały mnie wyniki to pewnie zostałbym pilkarzem hheheh a tak wracając do tematu będe na bułgarskiej na rewanżu z MC ! ryja chociaz troche podre...
Biały - Nie 31 Paź, 2010

Dece - za Ostrovią jesteś? ;)
ko0niu - Pon 01 Lis, 2010

dece napisał/a:
chociaz jakby interesowały mnie wyniki to pewnie zostałbym pilkarzem


ZAWSZE ale to ZAWSZE ten tekst będzie mi się kojarzył z fenomenem tych ludzi


http://www.youtube.com/watch?v=twZ0m2pkOu8 :lol:

MRW - Pon 01 Lis, 2010

...nas nie ineteresuje..nas sie... chodzi o to... eee ye eeee ...policja jest na stadionie... yyy...


stres przed kamera, normalna rzecz ;-)

Zigi - Pon 01 Lis, 2010

kiedyś była zajebista przeróbka z chrześcijańskimi nabojkami moherów :lol:
Ale liga wąsa najlepsza

rozwal - Śro 03 Lis, 2010

ale debile z dzialaczy lecha, wyjebali zielinskiego :roll: przeciez to sie w pale nie miesci, lech gra swietna pilke w pucharach, zgarnia miliony dzieki temu do kasy, graja przedni syf w lidze, ale ostatnie 2 mecze wygrali 4:1 wiec moze sie w koncu obudzili z kryzysu, to dzialacze wyjebuja zielinskiego?! kolesia, ktory zdobyl im mistrzostwo i dzieki ktoremu lech w pucharach gra bardzo ladny futbol?! :wall: smiechu warte. i jeszcze go na bakkero wymieniaja? czlowieka bez zadnych sukcesow, dlugoletniego bezrobotnego bez zadnego - zadnego praktycznie doswiadczenia ?! naprawde ja dzialaczy nie rozumiem w polskiej pilce, w goracej wodzie kapani, zamiast pod koniec rundy wyjebac zielinskiego, jezeli przejebalby i puchary i lige, wowczas jest czas zeby nowy trener sie zaaklimatyzowal, a oni mysla ze w srodku rozgrywek zamienia trenera i jak za magicznej rozdzki wszystko sie ulozy (a nie wiem czy lech moze grac jeszcze lepiej w pucharach niz gral do tej pory). eh, szkoda slow. :ziew:
MRW - Śro 03 Lis, 2010

ja sie tego spodziewałem juz od dłuższego czasu. trenerska telenowela w ekstraklasie potrafi jeszcze zaskoczyc. ostatnia akcja z cracovia i polonia bytom to najlepszy przykład.
dece - Czw 04 Lis, 2010

Biały napisał/a:
Dece - za Ostrovią jesteś? ;)


hehehehe od urodzenia :) a co? znasz ekipe?

wracając do tematu mamy pierwsze miejsce w tabeli i jest przepięknie ... 3:1 kto by sie tego spodziewał!!!! juve zremisowało z salzburgiem ! gramy dalej...

Mecenas - Pią 05 Lis, 2010

oglądając mecz przecierałemoczy ze zdumienia, kto by pomyślał że zwycięzca broni się przed spadkiem :mrgreen:
spaf_antynazi - Pią 05 Lis, 2010

rozwal, ale przeciez to nic nowego... zawsze jest u nas tak ze jak komus trener nie pasuje to druzyna gra tragicznie i szuka sie winy u trenera... Jakby nie patrzec to trener stoi w malym prostokacie obok bocznej lini i tylko podpowiada, a czy druzyna wygra czy nie zalezy od 11 kolesi co maja wiecej do pokazania.
Biały - Pią 05 Lis, 2010

dece napisał/a:
Biały napisał/a:
Dece - za Ostrovią jesteś? ;)


hehehehe od urodzenia :) a co? znasz ekipe?

wracając do tematu mamy pierwsze miejsce w tabeli i jest przepięknie ... 3:1 kto by sie tego spodziewał!!!! juve zremisowało z salzburgiem ! gramy dalej...


po barwach poznałem ;) Znam trochę te klimaty, Jarota, Astra, Ostrovia.. chodziłem do budy, gdzie byli też ludzie, którzy kibicowali pierwszym dwóm drużynom, może Ostrovii też, ale niedaleko nas żyjecie, to się takie rzeczy wie ;)

Co do Kolejorza, to nie spodziewałem się takiego pięknego meczu. Oby tak dalej :jacko:

rozwal - Pią 05 Lis, 2010

:cancan: :cancan:
BadMotherfucker - Sob 06 Lis, 2010

CeCeCeWuKa CeWuKaeS LEGIA :!:

Kolejorz i tak daleko nie zajedzie - dopóki sport (a w szczególności piłka nożna) w polsce będzie polityką dopóty sukcesów na arenie międzynarodowej nie będzie :dupa:

Biały - Sob 06 Lis, 2010

BadMotherfucker napisał/a:
CeCeCeWuKa CeWuKaeS LEGIA :!:

a wydawałeś się być sympatyczny, hehe :lol:

Kolejorz niechże się otrząśnie i w lidze też gra na takim poziomie :green:

dece - Nie 07 Lis, 2010


Dzemu - Nie 07 Lis, 2010

Znowu dupa w lidze, porazka. Oj nie idzie, nie idzie.
BadMotherfucker - Pon 08 Lis, 2010

Biały napisał/a:

a wydawałeś się być sympatyczny, hehe :lol:


Mam do nich cholernie blisko i wolę nie podpadać :oops:

Biały napisał/a:
Kolejorz niechże się otrząśnie i w lidze też gra na takim poziomie :green:


Wspominałem coś chyba o polityce :> :twisted:

MRW - Czw 02 Gru, 2010

nie ma świętujących?
spaf_antynazi - Pią 03 Gru, 2010

pozamarzali na meczu :P
Rotten82 - Pią 03 Gru, 2010

jaki wynik, bo telewizor zepsułem ostatnio ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group