PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Oto mój kandydat na prezydenta

hogata - Sob 11 Wrz, 2010

BadMotherfucker napisał/a:
nie interesuje mnie co się dzieje na świecie i w kraju
nie interesuje Cię,że to dotyczy bezpośrednio Ciebie ? chuje Ci mogą dopierdolić,kazać odpierdalać pańszczyznę i płacić dziesięcinę a Ty będziesz to robił bo masz w dupie to co się dzieje ze względu na swoją "apolityczność"? ;-) rządzący lubią apolitycznych :lol:
Mecenas - Sob 11 Wrz, 2010

problem w tym że nawet jak cie interesuje to i tak ta dziesiecine bedziesz płacic
michał ze wsi 2 - Sob 11 Wrz, 2010

Będziesz albo ci nie będziesz!Oto jest pytanie. :!:
hogata - Sob 11 Wrz, 2010

jak już ktoś ma mi dawać w dupę to wolę być tego świadoma niż żeby było tak z głupoty.nawet jeżeli nic bym z tym nie robiła.poza tym jak rządzący wiedzą,że ktoś ich obserwuje i kontroluje to nie robią takich rzeczy jakie robiliby rządząc ciemnota zainteresowaną tylko festynem i krowami sąsiada.to chyba logiczne.
BadMotherfucker - Pon 13 Wrz, 2010

"Ja się kurwa nie mogę denerwować!" - Mecu ma rację i tak nic nie zrobimy choćbyśmy się zesrali pod siebie. A po co mam zaprzątać sobie głowę czymś co jest, było, będzie i wpływu większego na to nie mam?
Nie mam zamiaru się dodatkowo wkurwiać kretynami z sejmu :cool:
Można nie płacić - tylko że wtedy albo musisz nie istnieć dla kraju, albo kończysz na ulicy z gigantycznymi zobowiązaniami (najczęściej finansowymi) wobec państwa :roll:

michał ze wsi 2 - Pon 13 Wrz, 2010

BadMotherfucker napisał/a:
Mecu ma rację i tak nic nie zrobimy choćbyśmy się zesrali pod siebie


Nie do końca,gdybyś zesrał się pod siebie w odpowiednim towarzystwie to może i państwo zafundowało by ci rentę chorobową. :roll:
"Wpływu większego na to nie mam",dlatego zachęcam do omijania na każdym kroku wszelkich absurdalnych wymagań,że tak powiem "systemu" w miarę swoich sił i możliwości.Wierzę,że nie wolno podporządkować się głupocie,której w dzisiejszych czasach nie brakuje.

Stanzberg - Pią 12 Lis, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=FysVpG9Yy6I

Korwin-Mikke w olimpijskiej formie!

"W Polsce narasta faszyzm". :lol:

ko0niu - Pią 12 Lis, 2010

Mistrzowskie wystąpienie. :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group