PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Collina

MRW - Pią 03 Wrz, 2010
Temat postu: Collina
chłopaki nagrali materiał i zaczynają koncertować więc może warto pokusić się o opinię na ich temat.


http://www.myspace.com/collinahcp

ko0niu - Pią 03 Wrz, 2010

Temat już gdzieś jest z tego co pamiętam bo się nawet wypowiadałem :)
Stanzberg - Pią 03 Wrz, 2010

Nie, nie ma o nich tematu, albo ktoś wyjebał. :)
Co tu dużo mówić, jestem fanem, widziałem ich na żywo raz, i to był rozpierdol, mimo że nie umieli jeszcze grać. :lol:
Ale stanie pod sceną i słuchanie tekstów wystarczyło, zwłaszcza, że Łukasz nie szczędził soczystych sucharów między kawałkami, od których aż skręcało. Niezły kabaret.
Demo już zupełnie zajebiste, o ile nad pomysłowością kompozycji nie ma się co rozwodzić, to teksty i power dostają ode mnie 11 punktów na 10. Całe takie CD wydana oficjalnie byłaby płytą roku, zresztą od Warheadu i tak wszyscy mówią tylko o tym.
No i oczywiście prywatnie zajebiści ludzie, i zero gwiazdorki.

Pierwszy ever wywiad z tym bandem ukaże się oczywiście w Dead Pressie. :twisted:

Pochwalę się też, że jestem chyba 1. osobą na świecie która zrobiła sobie ich koszulkę. :glupek: :limo:

Zwierz@k - Pią 03 Wrz, 2010

od kiedy dostałem demko, pomimo że nie chula mi ostatni kawałek jestem mega fanem. Totał szął i rozpierdol, prostota w ktorej skumulowana jest mega energia, plus oczywiście soczyste texty łukasza, które uwielbiam i spoko chórki.
Tak powinien brzmieć pankrok cioty!

ko0niu - Pią 03 Wrz, 2010

wszystko się zgadza ale dla mnie to BDK wersja 2.0 i tyle, charakterystyczny wokal Łukasza, to samo teksty, muzycznie też podobnie, może bardziej chropowato, mniej melodyjnie. Dla mnie to tak mógłby brzmieć kolejny krążek biletów bo nie ma nic lepszego niż lekka zmiana aranżacji na każdym krążku, na tym polega oryginalność. Grunt to się nie powtarzać.
ameb-x - Pią 03 Wrz, 2010

"poczta" to jeden z bardziej zyciowych kawalkow od czasu "srania za kase" castetu
MRW - Pią 03 Wrz, 2010

Stanzberg napisał/a:
Pochwalę się też, że jestem chyba 1. osobą na świecie która zrobiła sobie ich koszulkę. :glupek: :limo:


do założenia tego tematu zachęciło mnie video z próby twojego bandu :grin:

ko0niu - Sob 04 Wrz, 2010

Stanzberg napisał/a:
Pochwalę się też, że jestem chyba 1. osobą na świecie która zrobiła sobie ich koszulkę. :glupek: :limo:


Pomyłeczka :glupek:

Stanzberg - Wto 07 Wrz, 2010

MRW napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Pochwalę się też, że jestem chyba 1. osobą na świecie która zrobiła sobie ich koszulkę. :glupek: :limo:
do założenia tego tematu zachęciło mnie video z próby twojego bandu :grin:
Dzięki, miło być czyjąś inspiracją. :glupek:
Cytat:
Pomyłeczka
Tiaaaa.... BTW, fajny blog, takie coś znalazłem:

Cytat:
Warsaw airport was actually in Warsaw. You might think that would aid us getting about. And you'ld be wrong. Nick's guide booked warned not to take any taxi waiting around airports as the majority were run by the mafia.
:grin: :grin: :grin: :grin:
Biały - Pią 10 Wrz, 2010

jaram się :misiek:
rozwal - Śro 03 Lis, 2010

spokojnie to tylko druga piosenka ! ;)

jak tam rozwoj Colliny?

Stanzberg - Czw 04 Lis, 2010

Z nowym pałkerem dają radę jak siemasz, szkoda tylko że kowerują De Mono. :razz:
Axeman - Pon 07 Maj, 2012

W lipcu zespół zawiesza (a prawdopodobnie kończy) działalność, jedna z ostatnich okazji by ich zobaczyć na żywo już w ten piątek w Gdańsku:

http://forum.punkserwis.o...p=426798#426798


kawkader - Pon 07 Maj, 2012

Mam nadzieję, że na Tattoo Konwencie jeszcze zagrają ... wie ktoś coś w tej sprawie? :geek:
Stanzberg - Pon 07 Maj, 2012

Cóż, ja słyszałem, że zagrają nawet na Brutal Sound Feście w Warszawie pod koniec lata, ale to jak widać – ploty. :P
Axeman - Pon 07 Maj, 2012

Tattoo Konwent to wspomniany ostatni koncert w 3M, natomiast jak się okazało moje info było nie całkiem sprawdzone. Jak pisze członek kapeli na hc.pl:
Cytat:

Poza 3M mamy dogadane jeszcze 2 koncerty, jeden na koniec sierpnia i jeden na przełom września/października (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na tej 2giej będzie dostępny nasz nowy/pożegnalny materiał), ale póki co imprezy nie zostały jeszcze ogłoszone, więc my też się wstrzymujemy.


Tak więc sorry za zamieszanie, choć nie zmienia to faktu, że jeden z ostatnich ich gigów to rzeczywiście jest ;)

Gain Kain - Pią 20 Lip, 2012

http://www.collinahcp.blo.../old-punks.html



:lol:

-Rafo- - Pią 20 Lip, 2012

Szkoda, że po angielsku... Teksty z "HC=Punk" mocno dawały radę. Ale nie ma co psioczyć, ja na pewno nabędę ;)
Stanzberg - Sob 21 Lip, 2012

Może teksty po angielsku też będą dawały radę, kto wie. :cool:

Może uznali, że fajnie jakby ktoś spoza Polandu coś zrozumiał, no i – pora się odkuć za ostatnią reckę w Mxr'n'r. :lol:

Kupiłbym na CD, jebać winyle.

-Rafo- - Sob 21 Lip, 2012

Stanzberg napisał/a:
Może teksty po angielsku też będą dawały radę, kto wie. :cool:

W sumie "oldschool stomp" tez jest po angielsku a Łukasz co do spiewania w narzeczu Shakespeare'a od czasu BDK mocno się wyrobił więc poczekamy-zobaczymy ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group