PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - punk a inne subkultury

Zigi - Śro 08 Wrz, 2010

nie znasz sie ja uwielbiałem jak rzucała tym papierkiem z klątwą, miała temperament i nie była tępą pizdą jak blondyna.

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Ej a pamietacie tego gostka Taxido jak miał atak różami?
Jak byłem u dziadków to akurat babcia miała uszkodzone szydełko bez plastiku na górze a ja plastikową róże akurat rozmontowałem tak ze miałem kwiatek, nabiłem na to i rzuciłem tym w babcie- a potem miałem takie piekło że żadna sailorka by mi juz nie pomogła :glupek:
(nie nie bawi mnie to)

BadMotherfucker - Czw 09 Wrz, 2010

suchy693 napisał/a:
Ja wolałem Barbapapę, Pipi ,Don pedro z krainy deszczowców ,Rumcajsa :jupi: :jupi:


I Krecika :!:

Później już w czasach nastoletności pokazały się anime na RTL 7 - Dragon Ball, Yataman. (to dopiero były koty !)
Po dziś dzień pamiętam wszystkie części i sagi DB jakbym oglądał je wczoraj. Spidermana, Maskę i inne podobne bajki pamiętam, ale to już niedaleka przeszłość w sumie i jakoś bez większego zaangażowania je oglądałem - do dziś wolę dobre anime pokroju Hellsing, Princess Mononoke czy Spirited Away :old:

spaf_antynazi - Czw 09 Wrz, 2010

Dzisiaj rano na Polsacie jakas japonska bajka leciala o jakis kotach (chyba bo zaraz zmienilem kanal)
suchy693 - Czw 09 Wrz, 2010

Ja swego czasu byłem zmuszany przez syna do ogladania notorycznie DRAGON BALL /POKEMONY i tego gówna POWER RANGERS :> :/ :shock:
ko0niu - Czw 09 Wrz, 2010

Power Rangers to cienizna. Dragon ball oglądałem z wypiekami na twarzy w wieku jakiś 8-10 lat.
heroina - Czw 09 Wrz, 2010

chłopaki mnie lubili przez to, że jak któregoś ominął jakiś odcinek db to ja zawsze mogłam streścić, chyba tylko 3 przepuściłam :faja:

yataman, to był pankrokwchuj, na końcu każdego odcinka była goła baba.
momentami nienawidziłam tej bajki, bo moja ciotka mówiła do kaśki jatakata, do marty jatamata, a do mnie ania :cry:


Mecenas napisał/a:
a dostałaś się na te co chciałaś??

tak :geek:











niech to jakiś mod wydzieli, był chyba kiedyś temat o wspomnieniach i smakach z dzieciństwa ale chyba poleciał w kosmos

suchy693 - Czw 09 Wrz, 2010

Jeszcze był ROBOT MIKROBI i OTO SZADOKI wegierska baja gdzie na koncu zawsze byl napis :mrgreen: I HUI :mrgreen:
BadMotherfucker - Czw 09 Wrz, 2010

Tego już nie pamiętam :roll:
Przypomnisz jakieś szczegóły :?:

Szymix - Czw 09 Wrz, 2010

I jakas bajka, Kapitan Tshubasa czy jakos tak, nie wiem jak to sie pisze :grin: o takim pilkarzu :grin: :grin:
ko0niu - Czw 09 Wrz, 2010

Szadoki to i ja pamiętam a młody jestem. Takie stworki na cienkich nogach, prymitywnie narysowane, coś jakby ptaki myślę, że gdzieś w sieci można by to odnaleźć.
suchy693 - Czw 09 Wrz, 2010

BadMotherfucker napisał/a:
Tego już nie pamiętam :roll:
Przypomnisz jakieś szczegóły :?:
Sam juz dobrze nie czaje wiem ze text rysunkowej bajki był że SZADOKI zjadały jakies ŻERZENY tzn drugie coś a Mikrobi robot pomagał ludziom i git piosenka była ,może jest na jutube :?: :?:
ko0niu - Czw 09 Wrz, 2010

wuj google i ciocia wikipedia mówią że szadoki to bajka francuska była.
BadMotherfucker - Czw 09 Wrz, 2010

Aaa te Szadoki - zajebiste :bananik:
Tsubasa też był genialny - zawsze rozpierdalało mnie jak można tak długo biec tak krótki dystans :glupek:

Zigi - Czw 09 Wrz, 2010

ja miałem tsubase na pegazusa, wszystko w krzaczkach i wybierało sie opcje jakie strzały dawać itd i były zbliżenia na bieg, na strzał itd.
suchy693 - Czw 09 Wrz, 2010

ko0niu napisał/a:
wuj google i ciocia wikipedia mówią że szadoki to bajka francuska była.
Zawsze wydawało mi sie ze to wegierska czyzby mało magnezu i pamięc szwankuje :idea: :/
Huncwot - Śro 28 Mar, 2012

Ech, ja to chciałbym jeszcze poppersa na ulicy przyfilować, albo depeszowca, te ich butki z blaszkami były w mechę :D ciekawe, czy moźna je gdzieś jeszcze kupić.
Jebacumywalki - Nie 05 Sie, 2012

Ja tam hodze i bije wszystkih koleguf ktorzy nie som pankami ani anarhistami...
suchy693 - Nie 05 Sie, 2012

Słyszeliśmy o tym aż im kredki i flamastry z plecaków wylatują :mrgreen:
Aneta - Pią 17 Sie, 2012

Jebacumywalki napisał/a:
Ja tam hodze i bije wszystkih koleguf ktorzy nie som pankami ani anarhistami...


Nie wiem czy jesteś debilem, czy kretynem, ale chyba to pierwsze.
Jeśli masz zamiar pisać w ten sposób - to won!

1 ost.

Przy nast takim poście BAN!

Koniec.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group