PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - punk a inne subkultury

czaka - Nie 29 Sie, 2010
Temat postu: punk a inne subkultury
Mam takie pytanie jakie są według was relacje między punkowcami a innymi subkulturami.
Zwierz@k - Nie 29 Sie, 2010

moim zdaniem mam to w dupie. Mam znajomych wśród rozmaitych środowisk. To że moja znajomna woli balet od pankroka nie znaczy że jej nie lubie.
czaka - Nie 29 Sie, 2010

ja też się nie ograniczam ale zawsze są jakieś sympatię do jednej grupy a do drugiej wręcz przeciwnie.
ko0niu - Nie 29 Sie, 2010

mam dobrego kolegę dla którego punk rock brzmi jakby instrumenty były zepsute. Nie uznaje za bardzo takiej muzy, poza tym jest spoko kolesiem i często się widujemy tyle że zwyczajnie nie słuchamy razem muzy.
Trzeba być na poziomie ameby żeby się z kimś nie kumplować bo się ubiera w jakiś tam sposób czy słucha jakiejś muzyki której ja nie trawie. Nie istnieją chyba ludzie, którzy mają np kolegów samych punków/metali czy skinów. To jest chyba niewykonalne.

mqrcin - Nie 29 Sie, 2010

mam wrażenie że w pytaniu chodzi o coś innego
ale wydaje mi się że te czasy minęły kiedy były napinki pomiędzy metalami a punkami czy nazi skinami a punkami
na pewno zdarzają się lokalnie takie rzeczy ale to już nie te czasy i wcale mi ich nie żal

suchy693 - Nie 29 Sie, 2010

Zwierz@k napisał/a:
moim zdaniem mam to w dupie. Mam znajomych wśród rozmaitych środowisk. To że moja znajomna woli balet od pankroka nie znaczy że jej nie lubie.
Tu jest odpowiedz na pytanie ,pozamiatane i już :eek:
czaka - Nie 29 Sie, 2010

mqrcin napisał/a:
mam wrażenie że w pytaniu chodzi o coś innego
ale wydaje mi się że te czasy minęły kiedy były napinki pomiędzy metalami a punkami czy nazi skinami a punkami
na pewno zdarzają się lokalnie takie rzeczy ale to już nie te czasy i wcale mi ich nie żal
o to mi właśnie chodzi.
Biały - Nie 29 Sie, 2010

generalnie to jebie mnie to. z resztą panków jest tak na prawdę coraz mniej, szczególnie w mniejszych miejscowościach, więc trudno o to, by mieć tylko kumpli-panków ;) A tak BTW. tam, gdzie nie ma gigów, pankrok ginie.
BadMotherfucker - Nie 29 Sie, 2010
Temat postu: Re: punk a inne subkultury
czaka napisał/a:
Mam takie pytanie jakie są według was relacje między punkowcami a innymi subkulturami.


Mam wyjebane jak się ubierasz, czego słuchasz czy do jakiego boga się modlisz - jeśli masz poukładane w głowie, odpowiednio dużo dystansu do świata i nie próbujesz wskazywać mi drogi życia to chętnie wypiję z Tobą piwo :old:

Do zamknięcia?

spaf_antynazi - Nie 29 Sie, 2010

BadMotherfucker na prezydenta :!:
Old Crewman - Nie 29 Sie, 2010

Ponieważ jak ktoś słusznie zauważył - coraz mniej rock'n'rolla, więc w wielu miastach ludzie z kręgów punk/metal/hc/oi/reggae często tworzą jedną, luźno powiązaną ekipę.
mqrcin - Nie 29 Sie, 2010

Old Crewman napisał/a:
udzie z kręgów punk/metal/hc/oi/reggae często tworzą jedną, luźno powiązaną ekipę.
masz racje
BadMotherfucker - Pon 30 Sie, 2010

spaf_antynazi napisał/a:
BadMotherfucker na prezydenta :!:


A myślisz że kim ja jestem :?: :bejzbol: :geek:

spaf_antynazi - Pon 30 Sie, 2010

a to sorry Panie Prezydencie :)
onufry zagłoba - Pon 30 Sie, 2010

jak wyczytałem w pewnej pracy naukowej nt subkultur: wśród punkowców, ci najsilniejsi awansują na skinheadów, zaś ci najsłabsi degradowani są do rastafarian.
dece - Pon 30 Sie, 2010

pierdolona era techno... i opuszczonych spodni rymowanego textu... DZISIEJSZA MŁODZIEZ NIE GARNIE SIE DO HAŁAŚLIWEJ MUZYKI punx is dead-niestety...
ko0niu - Pon 30 Sie, 2010

Zagłoba, to już musi być jakiś żart :lol:
"Jesteś słaby, tu są twoje dready idź sobie" :mrgreen:

zachariasz - Pon 30 Sie, 2010

A to dlatego tak skinów nie lubią pankofcy... bo zazdroszczą rangi! :razz:
spaf_antynazi - Pon 30 Sie, 2010

no ja widzialem kilkakrotnie jak z wielcy AnArchisci zmieniali sie w nazioli a ludzie co sluchali grunge ewoluowali na Skinheadow
hogata - Pon 30 Sie, 2010

onufry zagłoba napisał/a:
jak wyczytałem w pewnej pracy naukowej nt subkultur: wśród punkowców, ci najsilniejsi awansują na skinheadów, zaś ci najsłabsi degradowani są do rastafarian.
to z albumu jarocin oczami bezpieki,kupa śmiechu a nie praca naukowa :lol: chyba,że tych tępych komuchów piszących o tym,że skini krzyczą oj oj z bólu kiedy złe panki atakują ich kurtkami z ćwiekami mozna nazwać naukowcami :lol:
suchy693 - Pon 30 Sie, 2010

onufry zagłoba napisał/a:
jak wyczytałem w pewnej pracy naukowej nt subkultur: wśród punkowców, ci najsilniejsi awansują na skinheadów, zaś ci najsłabsi degradowani są do rastafarian.
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Człowieku ale mnie rozsmieszyłes do łez ,lepszy jestes od Kocinika!!!
janek_janusz - Pon 30 Sie, 2010

Jarocin w obiektywie bezpieki naprawde ma sporo walorów satyrycznych. :)
suchy693 napisał/a:
onufry zagłoba napisał/a:
jak wyczytałem w pewnej pracy naukowej nt subkultur: wśród punkowców, ci najsilniejsi awansują na skinheadów, zaś ci najsłabsi degradowani są do rastafarian.
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Człowieku ale mnie rozsmieszyłes do łez ,lepszy jestes od Kocinika!!!

To jest nic. Jakby odnaleźć dziś te opisy z efemerycznych gazetek przełomu 80/90 byłby cały wieczór śmiechu. Wywiad z metalem wywiad z szatanistą, wywiad z punkiem albo ankiety środowiskowe redagowane przez licealistów lub studentów pierwszego roku. ;)

suchy693 - Pon 30 Sie, 2010

[quote="hogata"]
onufry zagłoba napisał/a:
:lol: chyba,że tych tępych komuchów piszących o tym,że skini krzyczą oj oj z bólu kiedy złe panki atakują ich kurtkami z ćwiekami mozna nazwać naukowcami :lol:
W latach 80 tez mowiono po co punkom agrafki -żeby nimi ludzi kłuc po całym ciele w tancu pogo .POGO=POGOTOWIE tak tez tłumaczono nazwe tanca. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hogata - Pon 30 Sie, 2010

ten album to cała kopalnia takowych perełek :mrgreen: hipisi kultywowali wschodnie sztuki walki,punków dzieliło się na jakieś kasty w zależności od stopnia zżulenia,"rytualny taniec pogo",a najbardziej rozwaliła mnie rzecz o anarchistach którzy pragną nowego ładu społecznego w którym punki będą sprawować rolę wojowników a hipisi kapłanów,każdy miał zresztą swą rolę,tylko nie pamiętam kto był od czarnej roboty :mrgreen: a,i skini napuszczali swoje dziewczyny na ofiary czy coś :lol: i podpisy zdjęć mistrzowskie,mogłaby je czytać krystyna czubówna "punki wkraczają na teren festiwalu w zorganizowanej grupie,z przodu ukryty zawsze przywódca,dwóch po boku,blablabla :mrgreen:
Biały - Pon 30 Sie, 2010

hogata napisał/a:
onufry zagłoba napisał/a:
jak wyczytałem w pewnej pracy naukowej nt subkultur: wśród punkowców, ci najsilniejsi awansują na skinheadów, zaś ci najsłabsi degradowani są do rastafarian.
to z albumu jarocin oczami bezpieki,kupa śmiechu a nie praca naukowa :lol: chyba,że tych tępych komuchów piszących o tym,że skini krzyczą oj oj z bólu kiedy złe panki atakują ich kurtkami z ćwiekami mozna nazwać naukowcami :lol:

żadne tam komuchy, tylko tępe pały z tajnej milicji ;) dla takiego powiedzenie całego alfabetu to wyczyn.
a album - mistrz.
swoją drogą u nas w mieście temat oklepany tysiąc razy :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group