PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Discipline

wawrzon - Sob 14 Sie, 2010
Temat postu: Discipline
Zakładam temat bo takowego jeszcze nie było. Ostatnio kupiłem płytkę na allego - jakąś o łorking hiro czy jak jej tam...

Zakładam temat bo jest to PRAWDZIWA PANKOWA KAPELA !

:punk: :punk: :punk:
A przy okazji jeden kolo spalił swoją żonkę :punk: :punk: :punk:


Cytat:
Joost de Graaf, vocalist for the veteran Dutch hardcore band DISCIPLINE, was reportedly arrested on Saturday (July 24) on suspicion of killing his 30-year-old wife and burning down their house. The 34-year-old singer, who was was found unconscious at the home in Veldhoven but escaped with only minor injuries, has apparently given a partial confession to the police. He is expected to be charged with murder and arson.

According to Dutch media reports, the de Graafs' two children were not at home at the time of the incident.

In existence since 1990, DISCIPLINE is a self-described "street rock 'n' roll" band from Eindhoven, Holland.

At the time of Joost de Graaf's arrest, DISCIPLINE was said to be working on a new studio album, "Angels & Demons", which was expected to be released before the end of the year via I Scream Records.


:punk: :punk: :punk:

wawrzon - Sob 14 Sie, 2010

P.S. Teraz zamiast zonobijek bd nosił żonopalki :bananik: :bananik: :bananik:
Rotten82 - Sob 14 Sie, 2010

a skąd stwierdzenie, że to "prawdziwa punkowa kapela" ?
"young & reckless" zajebisty kawałek, miałem go nawet coverować z jedną z kapelą w której kiedyś grałem. w sumie to nigdy nie spuszczałem się nad tą kapelą, bo i w sumie nic odkrywczego nie grają, ale ogólnie są całkiem ok

wawrzon - Sob 14 Sie, 2010

Pewnie stąd że jak go nie słuchała żona to ją spalił :D :jupi: :rotfl: :rotfl:
Rotten82 - Sob 14 Sie, 2010

wawrzon napisał/a:
Pewnie stąd że jak go nie słuchała żona to ją spalił :D :jupi: :rotfl: :rotfl:

jak ktoś zabija żonę, to jest frajer a nie pankowiec;p

ameb-x - Sob 14 Sie, 2010

chyba, że go wkurwiała, to wtedy spoko...
wawrzon - Nie 15 Sie, 2010

No wkurwiała, a do tego nie chciała go słuchać - tak jak gadaliśmy :bejzbol:
hogata - Nie 15 Sie, 2010

no tak,to wszystko wyjaśnia :lol:
Marysia - Nie 15 Sie, 2010

Discipline jest kul. Downfall of The Working Man szczególnie trafia w moje młode gusta, jak i wyżej wspomniany kawałek Young & Reckless. Podoba mi się również cover Going to the run. :oops: W życie prywatne członków zespołu nie wnikam.
Stanzberg - Pon 16 Sie, 2010

Akcja po chuju maks.

Mam jako dzwonek w telefonie i na tym zakończmy.

Foxy 68 - Pon 16 Sie, 2010

Ta napewno. Ja mam Discipline na dzwonku :cool:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group