PUNK FORUM
Forum Punkowe

Giełda i ogłoszenia - Migowy

skovi2 - Pią 06 Sie, 2010
Temat postu: Migowy
Co myślicie o tym, aby nauczyć się migać http://forum.punkserwis.o...les/bananik.gif , czy słyszeliście coś o jakichś kursach?
Zwierz@k - Nie 08 Sie, 2010

mialem migowy jako przedmiot na studiach. alfabet palcowy jeszcze pamiętam ze znaków niewiele. Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać
ko0niu - Pon 09 Sie, 2010

pewnie że nie jest trudne, zastanawiało mnie zawsze czy można nauczyć migowego osobę która od urodzenia jest niesłysząca. To musi być niezłe wyzwanie. Taka osoba nie za bardzo kuma chyba koncepcję języka jako takiego.

tak na poprawę humoru, wygrzebane kiedyś w necie:

>>szoy napisał
>>>м. napisała:
>>>W jakim języku myśli ktoś, kto jest głuchy od
>>urodzenia
>>
>>Po czesku. Są na to wiarygodne badania.


:zongler:

Foxy 68 - Pon 09 Sie, 2010

skovi2 napisał/a:
myślicie o tym, aby nauczyć się migać

jak zosaniesz diodą led,to będziesz miał to w pakiecie podst. umiejętności.
chociaż pomigałbym do jakichś fajnych sikorettek,pozostaje mi miganie oczami.

heroina - Pon 09 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
zastanawiało mnie zawsze czy można nauczyć migowego osobę która od urodzenia jest niesłysząca.
wszystkie dzieci niesłyszących rodziców się tak uczą i komunikują się z nimi szybciej niż normalnie uczone dzieci


wpadł mi niedawno w ręce artykuł na ten temat, jak znajdę to się podzielę

ko0niu - Wto 10 Sie, 2010

właśnie ciekawiłyby mnie techniki nauczania w takim przypadku, jak by nie było pozostaje nam tylko komunikacja za pośrednictwem obrazków, mimiki twarzy i język ciała, niektóre rzeczy trudno w ten sposób wyrazić. Nauczyć kogoś takiego wyrażać słowa abstrakcyjne jak uczucia to pewnie ostre wyzwanie.
Zigi - Czw 12 Sie, 2010

e tam piwo najklepszy środkemna kazdy jezuykmk nie wazne bo jebac jezyki kurwa polski najpeikfajjniezzy i migowy tezst pewno łatwu jak dzik!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aneta - Pią 13 Sie, 2010

weź już sobie daruj swoje 'mądrości'
Zigi - Pią 13 Sie, 2010

pijany byłem :oops:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group