PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Hity Polsatu !

SantaClaus - Wto 27 Lip, 2010

Widział ktos film "to ja zlodziej"??

na dwojce lecial niedawno

http://www.filmweb.pl/fil...odziej-2000-930

Hamel - Wto 27 Lip, 2010

Tak.














:misiek:

Aneta - Wto 27 Lip, 2010

nie





















:misiek:

Ryszard - Śro 28 Lip, 2010

Ja też nie przepadam za czarno-białą klasyką kina ani mega-wymagającymi filmami o problemach nowoczesnego świata i sztuce alternatywnej.

Na ogół nie oglądał TV - jeśli już to wiadomości, chociaż raz na kilka dni obejrzę sobie w nocy jakiś film.

Kilka dni temu oglądałem Mathstick Men (Naciągacze), dzisiaj własnie skończyłem The General (Generał) i przyznam szczerze, że - choć na pewno nie poszedłbym do kina (rzadko chodzę) - świetne filmy. Mimo, że lecą w TV to kinowa papka się nie umywa.
Najczęściej coś co mi się przyjemnie ogląda leci na kanałach z dupy wziętych czyli TV Puls lub TV4 :lol: Z tym, że jak się trafi coś fajnego to praktycznie zawsze jest w nocy.

Niemniej jednak, osiągnięcia kinematograficzne w stylu KungFu Szał, Rambo albo inne Zabili mi żółwia: spierdalać.

gooy - Śro 28 Lip, 2010

z niezbyt ambitnych produkcji dla pospólstwa to jednak wole sci-fi i horrory klasy B niz sensacyjne klasy B.
Mecenas - Śro 28 Lip, 2010

a ja w ogóle nie lubie kina klasy b, czasem cos mnie wciągnie, ale generalnie nie szukam takich filmów a jak juz trafię to najcześciej nie wytrzymuje do końca
hogata - Nie 01 Sie, 2010

BadMotherfucker,Las Vegas parano to coś przegenialnego! nieźle poryte.na pewno spodobałoby Ci się Four Rooms, te same zryte klimaty. requiem for a dream-zajebista muzyka
suchy693 - Sob 14 Sie, 2010

I znowu udało sie to obejrzeć
Zigi - Nie 15 Sie, 2010

średniawy film, jesczez nie widziałem dobrego filmu w klimatach skinheads jak dla mnie wszystkie ssają pałke.
no ewentualnie te łowce nazi skinów dobry dokument pokazuje jaka lewucha we francji rządzi na ulicach i jak bardzo mozna być matołem bo tam z tego co pamiętam na samych badzikach do kontroli sie nie zatrzymało :hmm:

ko0niu - Nie 15 Sie, 2010

U nich była stary troszeczkę inna mentalność. Tam także naziole się nie pierdolili w tańcu. Oczywiście badziki do kontroli, przesłuchania na koncertach itd to dla mnie żenada ale to, że chłopaki ochraniali koncerty jeśli było ryzyko rozróby z naziolami, jak najbardziej.
American Histrory X jest cienkie, najlepszy film w którym pojawia się motyw skinheads to This is England. Tyle, że tam tak naprawdę klimat skinowski był tłem dla nakreślenia głębszej historii.

Zigi - Pon 16 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
Oczywiście badziki do kontroli, przesłuchania na koncertach itd to dla mnie żenada ale to, że chłopaki ochraniali koncerty jeśli było ryzyko rozróby z naziolami, jak najbardziej.

Większa żenada to było napierdalanie rock n rollowców i wypytywanie zwykłych ludzi o poglady na ulicy a ochranianie koncertów to reakcja ochronna jak najbardziej naturalna dla każdej grupy ale i tak należy im sie wielki czarny chuj do mordy

ko0niu - Pon 16 Sie, 2010

no fakt! był motyw napierdalania rockabillowców za konfederatki na katanach. Bida.
suchy693 - Pon 16 Sie, 2010

No dobra a co sadzicie o ROMPER STROMPER dawno kiedyśśśś go ogladałem ale wrazenia to on na mnie nie zrobił :ziew:
ko0niu - Pon 16 Sie, 2010

był już temat o filmach w klimacie gdzieś. Romper był całkiem ok.
Zigi - Pon 16 Sie, 2010

Romper Stomper to niezłe panki skłotersy były :punk:
Foxy 68 - Pon 16 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
no fakt! był motyw napierdalania rockabillowców za konfederatki na katanach. Bida.
tylko,że to mudżinowcy sie do nich pruli a nie pro-dove.

romper sromper tez chujowinka.

suchy693 - Wto 17 Sie, 2010

Dzisiaj zaczne to katować :strach:
wawrzon - Czw 26 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
This is England


Jeden z większych spierdoliln jakie kiedykolwiek widziałem. Nigdy więcej !

zachariasz - Czw 26 Sie, 2010

Jak hity polsatu to tylko Kiepscy ...Jak chcę pooglądać coś ambitnego to zasysam z netu... :twisted:
widze że nawet nie muszę pisać jakie bo ciągle o nich piszecie... :shock:

ko0niu - Czw 26 Sie, 2010

może oglądałeś to po prostu jako film o skinheadach? :> Bo sekret tkwi w tym, że on nie był o skinach :razz:
suchy693 - Sob 28 Sie, 2010

Ja żem obejrzał wczoraj film pod tytułem HAVANA Sydneya Pollaca, stary ale dobrze zrobiony .Oczywiscie najlepsze byly stare amerykanskie bryki co to jezdziły po ulicach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group