PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Wygląd a praca

Old Crewman - Wto 10 Sie, 2010

Hehe, grunt że jest przyczynek do małej rewolucji światopoglądowej u pracodawców.
mrk77 - Wto 10 Sie, 2010

heh -w wątku otwierającym dyskusję pisałem ze robię artykuł - no to zrobiłem :)
Dla dobra korporacji :>

ko0niu - Śro 11 Sie, 2010

A się porobiło, pinkzwis w gazecie. :geek:
Stanzberg - Śro 11 Sie, 2010

Teraz trzeba się 3 razy zastanowić zanim się coś napisze. :lol:

Też piszę artykuły korzystając z for internetowych, ale nie robię tego dla zakłamanego koncernu medialnego.

wawrzon - Śro 11 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
A się porobiło, pinkzwis w gazecie. :geek:



Też się zdziwiłem we wtorek ( w castoramie czasami przynoszą gazety w wczoraj na jadalnie ) przeglądałem poniedziałkową wyborczą :)

janek_janusz - Śro 11 Sie, 2010

Stanzberg napisał/a:
Teraz trzeba się 3 razy zastanowić zanim się coś napisze. :lol:

Też piszę artykuły korzystając z for internetowych, ale nie robię tego dla zakłamanego koncernu medialnego.

no no no. :)

ko0niu - Śro 11 Sie, 2010

Dopiero teraz dociera do człowieka, że policja pewnie też to czyta, co? :lol: :lol: :lol:
gooy - Czw 12 Sie, 2010

Stanzberg napisał/a:
Też piszę artykuły korzystając z for internetowych, ale nie robię tego dla zakłamanego koncernu medialnego.

tak jak nie ukrywam niecheci do gazwyba, tak koles nie ukrywal ze rozpoczal temat majac zamiar z tego skorzystal w produkcji artykulu.

gdyby natomiast jakies losowo wybrane cytaty pojawialy sie w prasie to chyba trzebaby zamknac mozliwosc czytania forum dla obskich ludzi

heroina - Czw 12 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
Dopiero teraz dociera do człowieka, że policja pewnie też to czyta, co? :lol: :lol: :lol:
już masz przed oczami wszystkie hotpankowetrzynastki, od których żądałeś pokazania cycków? :lol:
ko0niu - Czw 12 Sie, 2010

wszystkie miały powyżej 15 lat i tego będę się trzymał. W innym wypadku moja kariera mogłaby legnąć w gruzach.... :strach:
gooy - Czw 12 Sie, 2010

wiele osob juz nie ma szans na kariere w polityce po ukazaniu sie coniektorych zdjec na forum
Stanzberg - Czw 12 Sie, 2010

gooy napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Też piszę artykuły korzystając z for internetowych, ale nie robię tego dla zakłamanego koncernu medialnego.

tak jak nie ukrywam niecheci do gazwyba, tak koles nie ukrywal ze rozpoczal temat majac zamiar z tego skorzystal w produkcji artykulu.i
Tak, i tylko dlatego jeszcze nie ma bana. :D

Cytat:
wiele osob juz nie ma szans na kariere w polityce po ukazaniu sie coniektorych zdjec na forum
To na pewno!

A policja wiadomo, że czyta – tak samo jak fanziny.
Pozdrawiamy, skurwysyny. :dupa:

ko0niu - Czw 12 Sie, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=gvUy7BQklQY :lol:
magdalenik - Sob 14 Sie, 2010

mnie w szpitalu gnębią o kolczyki.
zapytałam jaka to różnica czy mam po 3 kolczyki w uchu czy po jednym. dowiedziałam się, że jest, bo mogą mi pospadać i np trafić komuś do jamy brzusznej. mówię, że po pierwsze nie mam zamiaru na tym etapie mojej kariery zawodowej nachylać głowy nad czyjąś otwartą jamą brzuszną, a po drugie pojedyncze kolczyki tak samo mogą pospadać.
na to już nie otrzymałam odpowiedzi, tylko powtórzenie nakazu " na jutro ma pani zdjąć kolczyki".
nie zdjęłam.
gdyby wszystkie pielęgniarki i lekarki nie miały kolczyków to bym się może dostosowała, ale nie będę ściągać tylko dlatego, że pacjenci szepczą "tyle kolczyków, to pewnie aids jakieś ma albo inny hiv" - jak mi się zdarzyło podsłuchać :lol:

janek_janusz - Sob 14 Sie, 2010

Jak to napisałaś o kolczykach przypominaja mi się durne wykrzywione twarze tzw pedagogów ze szkoły a w rzeczywistości palantów o naturze pospolitego szantażysty. Zetnij włosy bo w innym wypadku masz szansy zdać tego egzaminu albo bedziesz miał inne problemy, itp. W zasadzie tacy ludzie zaszczepili mi opór wobec kretynów. I możliwe, że to dzięki nim postanowiłem nigdy nie iśc do żadnej formacji gdzie roi sie od takich palantów. I tak kariery zawodowej w wojsku nikt z innym od oczekiwanego wyglądem nie zrobi.
I_Am_Punk - Pią 10 Cze, 2011

Hmmmm... Ja jeszcze nie pracuje, ale myślę, że wysoko postawiony irokez nie jest wskazany do pracy, aczkolwiek glany, flek, kolczyki (oczywiście zbyt dużo ich być nie powinno) nie są czymś złym.
Kociolators86 - Pią 10 Cze, 2011

janek_janusz napisał/a:
Jak to napisałaś o kolczykach przypominaja mi się durne wykrzywione twarze tzw pedagogów ze szkoły a w rzeczywistości palantów o naturze pospolitego szantażysty. Zetnij włosy bo w innym wypadku masz szansy zdać tego egzaminu albo bedziesz miał inne problemy, itp. W zasadzie tacy ludzie zaszczepili mi opór wobec kretynów. I możliwe, że to dzięki nim postanowiłem nigdy nie iśc do żadnej formacji gdzie roi sie od takich palantów. I tak kariery zawodowej w wojsku nikt z innym od oczekiwanego wyglądem nie zrobi.


U mnie w szkole na szczeście nikt się nie czepiał o wygląd wiec np. kolczyki można było nosić i w glanach się bujac. W wojsku natomiast kolczyki trzeba było sciągnąć. W pracy nie można mieć ale zostawiłem sobie w uchu bo słuchawki i tak zasłaniają, tatuaże można mieć itp wiec nie jest źle.

zachariasz - Pią 10 Cze, 2011

Co ciekawe mi ostatnio rodzona siostra kazała zgolić lub skrócić baki jeśli chcę pracować jako kelner w jej domu weselnym :crazy: :evil:
Rotten82 - Pią 10 Cze, 2011

były już tak długie, że wpadały do niesionego talerza? :lol:
zachariasz - Pią 10 Cze, 2011

nieee... Są takie długie że się potykam :mrgreen:
Prompto - Pią 10 Cze, 2011

ja sobie nie pofarbuję włosów na czerwono - bo mnie nikt potem do biura nie wpuści - system - system - zwykłam po robocie się wyzywać na swoich głośnikach samochodowych - chociaż to ponoć buractwo - ale koi nerrrrrwy
zachariasz - Pią 10 Cze, 2011

Ja się w tym roku zastanawiałem nad tolerancją jak mi się ubzdurały zielone włosy :grin:
Jednak wymiękłem :?

Prompto - Pią 10 Cze, 2011

takie kolorowe rzeczy można se walnąć na 1 raz - do pierwszego mycia - w sprayu na ten przykład
zachariasz - Pią 10 Cze, 2011

takie szmponetki są dla frajerów :evil: Jak coś robić to na pełnej kurwie :grin:
Prompto - Pią 10 Cze, 2011

ale w ten sposób wcale nie zafarbujesz się przecież

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group