PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - ALL WHEEL DRIVE-Wszyscy kolo jechać CD

liberation - Pon 28 Cze, 2010
Temat postu: ALL WHEEL DRIVE-Wszyscy kolo jechać CD
Nakładem No Pasaran Records ukazała się debiutancka płyta ALL WHEEL DRIVE-"Wszyscy kolo jechać". Jest to 12 numerów melodyjnego hc/punka. W tej chwili materiał jest dostępny na CD, po wakacjach ukaże się tez wersja winylowa z dodanymi niektórymi numerami z demo.
Płytę można zamawiać pod adresem www.nopasaran.pl nopasaran@nopasaran.pl lub bezpośrednio i zespołu i na koncertach. Dostępna w cenie 15 zł + poczta
http://www.purevolume.com/allwheeldrive

Foxy 68 - Wto 29 Cze, 2010

Dla mnie wiadomość zajebista jak cholera.Szkoda tylko,ze nie wydał tego ktoś inny :lol:
PepsiPL - Wto 29 Cze, 2010

A w czym problem jest, że to NP wydało? ;)
Czekam na winyla..

Stanzberg - Wto 29 Cze, 2010

Ja z kolei mam chyba większe uczucie do wydawcy, niż kapeli. :lol: :lol:
sHo - Wto 29 Cze, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Dla mnie wiadomość zajebista jak cholera.Szkoda tylko,ze nie wydał tego ktoś inny :lol:


NP to spoko lewary :twisted:

Foxy 68 - Wto 29 Cze, 2010

ale nazwa głupia :lol:
PepsiPL - Wto 29 Cze, 2010

Pierdolicie :P
Biały - Czw 01 Lip, 2010

łykam bezwzględnie.
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

nie wiem czemu, ta kapela przywodzi mi na myśl niektóre dokonania apatii. Nawet mi się o dziwo podoba.
xkrzysiekx - Pią 02 Lip, 2010

do niedawna gral tam gitarzysta apatii, a nadal gra pałker ;) może dlatego
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

gitara i sposób śpiewania bardzo kojarzy mi się właśnie z tym bandem.
Stanzberg - Pią 02 Lip, 2010

Pewnie również dlatego ja za tym zespołem nie przepadam.
Foxy 68 - Pią 02 Lip, 2010

apatii słyszałem pierwszą płyte dla mnie jest to na tyle słaba sprawa,że późniejszych dokonań nie znam. AWD tak jak W Sekund 5 bardzo lubię.
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

ja apatii mam tylko płytkę "manipulacja, zniewolenie" i niektóre numery mi podchodzą, jak grali na koncercie z dreadnoughts to nawet zaliczyłbym ich występ do udanych. Albo mi się zdawało, że zagrali fajnie bo po NoSE grając trudno wypaść tak naprawdę zajebiście słabo. :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group